X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Zobaczymy :) niech będzie tak jak Ty wolisz :)

    Mnie coś w krzyżu boli i leżę :/


    Jeśli miałaby być owulka to i tak na marne, bo w weekend nie będziemy mieć szansy na seksik :P

    Poleż sobie i odpocznij, może ból minie <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 maja 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, strasznie pracowity dzień dzis miałam i dopiero zaglądam. a wy jak zwykle juz kilka stron nasmarowałyście :).

    Little, dobrej zabawy! Jak za nas wszystkie wypijesz to ciąże sie w następnym miesiącu posypią :)!

    Am, ja też już tak miałam, że jak przychodziły dni płodne to nie miałam ochoty. Szczególnie, gdy minęło kilka bezowocnych cykli, to mnie to dopadło. Ale to przejściowe, teraz już było u mnie lepiej.

    A u mnie @ nie przyszła a ja już szukam w necie testów owulacyjnych i nie mogę się doczekać kolejnych staranek. Hsg pewnie nie zdążę w tym cyklu :(. Zawsze w okolicach małpy mam słaby nastrój a potem już żyję nadzieja cały miesiąc.I własnie mam spadek formy totalny i już mnie wkurza, że nie przychodzi :(

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiję za wszystkie na raz i za każdą z osobna :D

    Am spokojnie, libido będzie, zadbajcie o nastrój, idźcie na randkę, albo przygotuj pyszną kolację w domu przy świecach, winko i przede wszystkim cieszcie się sobą, nie myślcie o staraniach. Seks ma być przyjemnością :)

    Płatku ja już też wyczekuję @

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to od poniedziałku do czwartku nieustannie myślę o wykresie, objawach, wyczekuję owulki, ale jak tylko mąż wróci w czwartek wieczorem to cieszę się jego obecnością. Pewnie zauważyłyście, że w weekendy moja aktywność na forum spada :D
    Była u mnie ostatnio koleżanka, która wie, ze mamy problemy z zajściem i powiedziała coś, co bardzo mnie zdenerwowało. Stwierdziła, że skoro ja tak ciągle o dziecku myślę i o dniach płodnych, to seks pewnie nie sprawia nam przyjemności. Skąd ona może takie rzeczy wiedzieć? Seks w tym wszystkim jest najlepszą rzeczą. I sprawia nam bardzo dużo przyjemności.

    Przede wszystkim nie można się zmuszać. Am, skoro nie masz chęci to nic na siłę. Poprzytulajcie się, a jutro może ochota na seks wróci :) nie trzeba kochać się codziennie by się udało :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, oby małpa szybko do nas przyszła jak ma przychodzić.

    Am ja też jestem bardzo zmęczona staraniami, dlatego już decyduję się na bardziej drastyczne badania. Za duzo mnie juz to wszystko kosztuje.
    Nie rób nic na siłe jak macie jeszcze trochę czasu. Ale winko, atmosfera duzo może pomóc :).
    Ja czasem robię też wspólna kąpiel ze świecami,olejkami i winem :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Ja czasem robię też wspólna kąpiel ze świecami,olejkami i winem :)

    Kurcze, ja to od dłuższego czasu marzę o takiej kąpieli, ale niestety mamy tylko prysznic :(

    Dobranoc kochane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 20:54

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, ale tu pusto.
    Burza była? U mnie wczoraj tak. Pojechaliśmy w burzę na zakupy,a potem na chińczyka. Dziś pada choć jest ciepło.
    Bolą mnie plecy od wczoraj :( Nie zwiastuje to nic dobrego, a tak w głębi duszy myslałam że w maju się uda.

    Amelio, ja też dziś miałam dziwne sny, wręcz obrzydliwe. Śniły mi się trupy w piwnicy, które zwalałam na jedną kupę i chciałam zasypać.... Oo

    Z innej beczki-Dziś chyba będziemy oglądać mój samochód! :D :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale ta nowsza wersja :) Czy jakoś tak, nie wiem, nie znam się na samochodach. Zapytam męża i Ci powiem.

    A co do bólu, po prostu wygląda to tak jak co miesiąc :( Czyli cycki, plecy, krzyż tylko dalej sucho. JEDYNA zmiana! :/ Jutro mam na 8 do pracy, zrobie test rano i napisze wam jak zdąże co wyszło.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    U nas wczoraj cały dzień padało, burzy nie było, chyba że w nocy a ja nie słyszałam, bo spałam jak kamień. Dziś nie pada ale jest pochmurno.

    Snów żadnych nie miałam :) to znaczy pewnie coś mi się śniło, ale nic nie pamiętam :P

    Sarenko pochwal się później jakie to auto :) i czy kupicie. Ja jeszcze długo nie będę miała swojego, więc na razie dojeżdżam auto męża :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    A co do bólu, po prostu wygląda to tak jak co miesiąc :( Czyli cycki, plecy, krzyż tylko dalej sucho. JEDYNA zmiana! :/ Jutro mam na 8 do pracy, zrobie test rano i napisze wam jak zdąże co wyszło.

    Oby był pozytywny <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio juz wiem A3 z dużym grilem, czyli przód jak w tych nowych a4 :) Chyba bedzie ładne, czarne. Dzisiaj miało przyjechać z Francji lub Niemiec. Ogólnie jestem zdecydowana tylko trzeba wykluczyć wszystkie ukryte wady i biere :D

    Hej Little. To by było zbyt piękne... ale dzięki.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Ja mierzyłam temp dwa cykle i odpuściłam. Strata czasu i takie nakręcanie że szok.
    chyba coś w tym jest, bo ja zauważyłam że odkąd mierzę tempkę to jestem faktycznie mocno nakręcona. Póki nie chodzę do pracy to mierzę, ale jakbym poszła to pewnie z tym mierzeniem byłoby ciężko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    <3 Kochana Little :*
    Już mi lepiej :)
    Nie wiem czy ze mną wszystko w porządku niby się nie mogę doczekać owulki, a z drugiej strony nie mam ochoty na starania. Co z tym libido? Powinno być wysokie jak zawsze... :(
    Ja często ostatnio tak mam, że libido mi spada na większość cyklu a często właśnie w płodne dni :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Prima :)
    ja największą chcicę mam podczas @ :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Cześć Prima :)

    Ty też tak masz? Ja zauważyłam, że większe miałam przed @ a teraz gdy trzeba to spadło :(
    No ja mam identycznie! Hmm...

    U mnie ok. kupiłam wczoraj jedną rolkę maty antypoślizgowej i właśnie ją pociełam na 3 części. 3 szuflady mam wyścielone. Szkoda, że tylko 3... Muszę jeszcze zaopatrzyć się w jedną taką matę. Zaraz się wybiorę w tym celu do jakiejś innej biedronki. Jeszcze coś na przyprawy by się przydało jakiś wkład do szuflad...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Właśnie to samo przed chwilą napisałam ;)
    :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam mnóstwo roboty, ale nie wiem za co się wziąć. Muszę się spakować, wstawiłam jeszcze szybkie pranie, muszę spakować męża, zrobić obiad, miałam go dzisiaj jeszcze ogolić i liczyłam na małe co nieco jak wróci, bo to będzie nasza jedyna szansa przed weekendem :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Na pewno będziecie spać sami w pokoju.. :P To dzisiaj zamiast do kuchni na obiad to do sypialni na deser :P
    Mój właśnie wraca, idę mu przygrzać obiadek ;)

    Sporo nas będzie, więc sypialnie będą raczej przepełnione, a od piątku wieczora do niedzieli rano nie będziemy się widzieć, baby w jedną stronę a chłopy w drugą :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech tylko policji nie wzywają :P

    A przypomniało mi się o czym śniłam dzisiaj :P jechałam rowerem po mieście i zatrzymał mnie policjant, który koniecznie chciał mi dać mandat, ale nie miał do czego się przyczepić :P chodził za mna cały czas i robił mi zdjęcia takim małym podręcznym fotoradarem, który przypominał mi trochę to urządzenie z filmu "faceci w czerni" do kasowania pamięci :P :D i nagle wszędzie było pełno policjantów :P a potem się obudziłam, bo dostałam smsa :P i nie wiem, czy w końcu dostałam ten mandat czy nie :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ