X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :) nie mam jeszcze neta ale juz po poludniu pewnie bedzie.

    Am dzisiaj zle sie czuje wczoraj mielismy awanture z sasiadem az moja tesciosa zadlabla musielismy karetke wezwac :( tak sie o noa balam dziki Bogu dzis czuje sie juz lepiej a ja nie mam na nic sily

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarenko, to nie jest takie pewne że nic z tego. Dziewczyny nie raz piszą, że na początku ciąży boli jak na @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) my z mężem dziś skończyliśmy sprzątać w kuchnio-jadalni i układać w szafkach :-) teraz relaks. Mąż ogląda mecz a ja poszłam byczyć się do pokoju :-P
    Jak Wam sobota mija?
    Ja zapomniałam dziś o bromergonie i zamiast rano wzięłam go o 14...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj... Chyba nikogo nie zastałam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne kupujecie w aptece, czy na allegro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też zawsze kupuję w aptece ale teraz się zastanawiam nad tymi z allegro bo dużo jest około 20 sztuk a kosztują tyle co 5 w aptece.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja połknęłam Bromergon i zaraz idę spać

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 23 maja 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Grill udany, najadłam się strasznie :) Dopiero o 22 przyjechaliśmy do domu od mamy. Na hotel jednak nie starczyło czasu. Pies sie wyszalał jak głupi. Teraz kolację robie i idziemy na film.

    Am, tez dziś kupiłam kwiaty i ziemie ale jutro je przesadzę :) A golarka jest idealna. Klata i plecy poszły w moment. Jaki masz model?

    Prima, ja kupowałam w aptece i w rosmanie. Teraz kupuję już długo na allegro.Biorę zawsze 6 szt. I powiem Ci że są ok, jak i te z apteki czy rosmana. Więc polecam bo nie narzekam :)

    100krotko uważaj na siebie, a na sąsiada musicie wzywac policję, beda go zabierać do wytrzeźwienia albo robic mu wnioski do sądu. Ale musicie podać nazwisko, znaczy zgłaszający interwencję powinien. Na tej podstawie można go nawet eksmitować z chałupy.

    Platku, wiem wiem, wszystko wiem. Ale nie wierzę w cuda. I może błąd? :/ Znam swój organizm, nie wskazuje na nic innego. Sama czasami myślę dopóki nie ma @ wszystko jest możliwe, ale podobno kobiety TO czują. Ja czuję @.

    Dobra lecę. Pa :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam koszmarny dzień i jutro o 8 pobudka:\ ale na szczęście mam nowy internet:-P

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Amelio znam ten ból :( Dziwnie to brzmi, ale jak wracałam z pracy po 12 g a mąż był bardziej wypoczęty a były te dni, to musiałam sie zmuszać. Przy takim zmęczeniu to była ostatnia rzecz jakiej mi sie chciało. Amelio a masz jeszcze płodne? Dziś go atakuj, już się wyspał :D

    A mnie już dziś rwą jajniki, wszystko ciągnie i boli krzyż.

    100krotko a co Ty taka zalatana z samego rana?

    Aha, i nie wytrzymałam. Robiłam testa rano i negatywny, więc wszystko jasne.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z braniem duphastonu czekam do jutra, bo jutro termin @ i odstawiam. Jedziemy dziś do H&M i NewYorkera na zakupy. Znowu muszę poprawic sobie humor jak co miesiąc...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko bylismy na komisariacie skladalismy zeznania wszyscy ja maz męża dwie siostry brat mama i jeszcze właściciele sklepu

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo dobrze 100krotko.

    A mnie tak zabolał strasznie lewy jajnik jak poszłam siku, że myślałam że się zabiję jak po torebkach szukałam ketonalu :( Straszny ból, teraz też jeszcze boli ale już przechodzi. Nawet oddychać nie mogę tak rwie :( Na 100% jeszcze dzis albo jutro @.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej :)
    Sarenko źle Ci napisałam, Mąż ma Panasonic ES-RF41 :) Nie wiem co mi się ubzdurało Z Tym Philipsem może dlatego, że dużo sprzętów mam właśnie Philipsa ;)
    Ja dziś jakaś niewyspana jestem.
    Wczoraj się wkurzyłam, chciałam się poprzytulać ale Mąż był bardzo zmęczony więc dla mu zasnąć. :( Nic z tego znowu nie będzie :( Chce mi się płakać, a tak czekałam na te dni :( :(
    Kochana skąd jato znam... Mój też czasem nie chce bo jest taki zmęczony aja wtedy się smucę tak samo jak Ty. Ale głowa do góry czasem wystarczy jeden seksik kilka dni przed owulacją i jest dzidzia.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka póki @ nie ma to jest nadzieja, chociaż ja już kilka dni przed @ wiem że przyjdzie :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem po śniadanku. Jutro jadę do mamy ponad 200 km na jeden dzień ale będę cały czas dostępna bo wezmę tablet z netem. We wtorek wracam. Mam tam coś do załatwienia

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, no masz rację, ale nie ma na razie @ i nie ma pozytywnych testów. Lezę, ieliśmy iedługo jechac na te zakupy i się nie nadaje. Jajnik nie przechodzi, pulsuje, boli, rwie :( U mnie taki ból zwiastował @, ale powiem że jest inny niż zwykle. Zapycham się tortem męża :(

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wczoraj kupiłam testy w rossmanie, ale jakieś inne, więc przetestuję.

    100krotko, bez sensu, że teraz masz takie przeżycia :(. ale dzielna jestes.

    Am, a wiesz, że owulka już była? Może jest jeszcze szansa, a do wieczora duzo czasu, może jeszcze nabierzesz ochoty na przytulanki. Faceci to już tacy są, my się zmuszamy jak jest owulka, nawet jak jesteśmy zmęczone, a facet czasem mysli tylko o sobie. Chociaż ja to już czasem źle się z tym czuję, że ten seks w czasie pładnych taki planowany :(.

    Sarenko, rozumiem cię, ja też ostatnio tak miałam, że po prostu czułam, że nic z tego nie wyszło i miałam rację bo @ przyszła. Często tak mam, że wydaje mi się, że jeśli sie uda to będę wiedziała jeszcze przed testem.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy bardzo się boimy :-( ale na on nam grozi ze nas po zabija juz nie mieliśmy wyjścia trzeba było go zaskarzyc dziś jedziemy nocować do męża siostry bo się boimy ze go wypuszcza pozniej prawdopodobnie ja będę u swoich rodziców maz u siostry dopuki nie będzie wiadomo co dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 24 godzin po owulacji jajeczko można zapłodnić więc się nie martw :-)

    My z mężem byliśmy dziś na spacerku :-) teraz odpoczywamy po obiadku :-)

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ