X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku nie wiem czy od biegania, jutro sie dowiem na wizycie. Oby nie bo nie dałabym rady nie biegać. Uzależniłam sie :) Ale ogólnie stawy sie przeciążają, tym bardziej na bieżni. Obejrzeliśmy film i lecę spać bo konam.

    Am, Prima, Płatku do jutra. Dam znać na pewno ale co jakiś czas czuję się na @.
    :***

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am widzę że już lepiej :)
    Na Twója temp na pewno miało wpływ otwarte okno :) Obniżyłaś temp otoczenia (jest chłodno dość) i Twoje ciało nie miało tej samej temp co zwykle. Jest wiele czynników które ją zaburza kochana.

    Little, no właśnie wracaj! :)

    100krotko myślę że nie ma potrzeby żebyście uciekali. Napisz mi w jakich okolicznościach został zabrany to powiem Ci czy miał szanse wyjść wcześniej albo po ilu dniach.

    Siknęłam w słoik. Postawiłam przy otwartym oknie. @ na razie nie ma a bóle delikatne dalej czuję.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, dzięki ale ja nie chce siać tu zamętu. Wam przede wszystkim, bo ja wiem że bedzie @ tylko musze poczekać. Program mógł źle owu wyznaczyc albo okres się spóźni bo biore duphaston :/ Poza tym ten test...no jest taki bladzioch, ale robiłam go o 8 rano chyba a zerknęłam gdzieś na niego koło 15 i wtedy była ta "kreska". Teraz też jest ale taki wynik nie jest dla miarodajny i raczej nic nie znaczy. Jak chcecie zobaczyc jak to mniej więcej wygląda to wejdzcie w galerie testów ciążowych dodatnich, wpiszcie Quixx i na 3 stronie po lewej stronie drugi od dolu :D Ale zakręciłam. Mój jest podobny, tylko ta krecha nie jest AŻ taka wyraźna jak na tym teście, ale cos w ten deseń.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, dzięki. Siki wstawiam... do lodówki :/ ble
    Kupię chyba testy w rosmanie te po 2 check&go.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :D
    Nie poszłam dziś do pracy, choroba mi nie odpuszcza :/
    Weekend był mega super fantastyczny i nie zapomniałam o żadnej z Was :D

    pędzę czytać Was od początku :P

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, to nie ten test. Tamten byl z innego dnia i nic na nim nie było. Ale boli mnie teraz coraz bardziej podbrzusze i krzyż. Wzięłam nospe max. Nic z tego raczej.

    Noga na razie nie boli, ale zaraz jedziemy do tego lekarza. A zwolnienie na razie do konca tygodnia :)

    Hej Little, fajnie że jesteś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 08:47

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, na pewno znajdziesz wkrótce jakąś fajną pracę :D ja testy owu kupiłam na allegro :) Bardzo sie ciesze, ze jest Ci tutaj z nami dobrze <3

    Am, owulka była? Cieszę się, ze libido wróciło :) mam nadzieję, że daliście czadu :D
    Hmm, wiesz, ze czasem wystarczy jeden seksik nawet na kilka dni przed owu. Nie dołuj się kochana <3 najgorsze to sie zmuszać do seksu. To ma być najprzyjemniejsza rzecz na świecie :* Amelio masz kochanego męża, nie smuć się, na pewno wkrótce Wam sie uda :* Jak Twój nastrój?

    Sarenko, kupiliście już auto? Tak bym chciała by test pokazał Ci dwie krechy :) byłoby super:D I dobrze, że masz L4, najgorzej przeforsować kolano. Nigdy się nie wyleczy jeśli nie dasz mu odpocząć <3
    Nie wiedziałam, że jajniki mogą tak ostro boleć. Mam nadzieję, że już Cię nie męczą. A jesli męczą nadal to niech zwiastują dobrą nowinę :D

    Płatku, kochany mężuś kwiatami potrafi poprawić nawet najczarniejszy nastrój :* Powodzenia w nowym cyklu :)

    100krotko, kurcze, niepotrzebne są Ci awantury. Jak teściowa? Wszystko ok? A Ty jak się czujesz?

    Chyba nadrobiłam :D jeśli coś ominęłam to wybaczcie :)

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impreza była naprawdę świetna, najlepszy panieński na którym byłam. Nawet mój nie był taki :P W sobotę mnie zemdliło i myślałam, że nie dam rady pójść, ale szybko mi przeszło. Żałowałabym do końca życia, gdybym odpuściła taką imprezę :D Cały weekend był świetny. Spędziłam mnóstwo czasu z moją małą chrześnicą. Dzieli nas 400km, więc nie widujemy się za często niestety i mała nawet czasami sprawia wrażenie, że mnie nie poznaje :/ ale szybko się przyzwyczaja na nowo :D

    Myślałam o Was każdego dnia i zastanawiałam się co się u was dzieje :) <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, samochodu jeszcze nie ma. Miało być w czwartek ale termin przesunięty na dziś lub jutro. Super że fajnie się bawiłaś :) i że juz jesteś z nami bo pusto tu było przez week :)

    A co do mnie to juz chyba nie ma na co liczyć. Krzyż i brzuch tak mnie rozbolał że chodze zgięta i wzięłam jeszcze ibuprom. Nawet siedziec nie mogę. A co do moich jajników to zawsze mnie tak rwały, czy to w owu czy @. Kiedys nawet 2 razy oparłam się o szpital, stwierdzili że juz tak mam.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Zemdliło Cię..? :P hmmmm... Pomyślmy.. :D

    Am, nie ma o czym myśleć, owulki nie było w tym cyklu, więc przyczyna jest inna. Może zmiana klimatu, albo coś związanego z moim zapaleniem, które nie chce mnie opuścić :(

    Jeszcze dostałam w sobotę jakiejś wysypki. Czerwone plamy mi się porobiły na rękach, ramionach, twarzy i dekolcie :/ i tak niestety wyglądałam na imprezie :( dobrze, że przez większosć czasu było ciemno :) nie widziałam męża od piątku z rana do niedzieli po południa i wiecie co? strasznie za nim tęskniłam. Nadrobiliśmy to, wczoraj wróciliśmy skonani do domu, ale był seksik i to jaki :D szybki, bo nie mieliśmy sił na dłuższa zabawę, ale bylo cudownie :D :D :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy cichutko jak myszki :P obyło się bez policji :D

    Wysypka zginęła, trochę tylko zostało na przedramionach :/ idę dziś na kontrolę i po kolejne L4, więc wspomnę o tym, może to od leków było.

    Sarenko, chciałam kliknąć "lubię" przy Twoim poście, ale lubię tylko pierwszą jego część <3 Kiedy masz dostać @?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześcć dziewczyny! Nie pojechałam. Nie zdążyłam na pociąg, bo był wypadek i korek opóźnił dojazd na dworzec :-( Właśnie jestem w drodze do mieszkania. Jak dotrę to nadrobię Wasze wpisy i przy okazji zjem śniadanko :-) a później przejrze ogłoszenia o pracę! :-)

    Szkoda tylko, że się tak nadźwigałam a teraz z tym wszystkim wracam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Am, dzięki. Siki wstawiam... do lodówki :/ ble
    Kupię chyba testy w rosmanie te po 2 check&go.
    Sarenko kup te testy w Rossmannie i powtórz za dwa dni jeśli nie przyjdzie @. Po cichu trzymam kciuki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny plus mojej wycieczki to to, że na dworcu był Rossmann i były testy owulacyjne w promocji za 20,99 firmy domowe labolatorium i kupiłam :-)
    Od 10 dnia cyklu będę testowała :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 09:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Wróciłam :D
    Nie poszłam dziś do pracy, choroba mi nie odpuszcza :/
    Weekend był mega super fantastyczny i nie zapomniałam o żadnej z Was :D

    pędzę czytać Was od początku :P
    Kochana super, że wróciłaś. Nieźle poszalałaś, że aż chora jesteś :-) :-P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jedyny plus mojej wycieczki to to, że na dworcu był Rossmann i były testy owulacyjne w promocji za 20,99 firmy domowe labolatorium i kupiłam :-)
    Od 10 dnia cyklu będę testowała :-)
    Prima, trzeba w każdej sytuacji odnajdywać jakieś plusy :) inaczej można dostać na głowę :/ życie niestety nie rozpieszcza. Cieszmy się z małych rzeczy :*
    PrimaSort wrote:
    Kochana super, że wróciłaś. Nieźle poszalałaś, że aż chora jesteś :-) :-P

    Chora jestem już trzeci tydzień i o dziwo w weekend czułam się dużo lepiej niż dzisiaj. Chyba brakuje mi alkoholu we krwi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 09:33

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Będą już sobie czekały na Wasze staranka i nie będziesz musiała latać za nimi czy zamawiać :) Aczkolwiek, też chyba poszukam następnym razem na allegro :)
    No na allegro zdecydowanie taniej...

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, dziś.

    Uciekam do lekarza. papa

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak już Was nadrobiłam :-) Na kolejnym przystanku wysiadam. Do za chwilę ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko powodzenia :) !!

    Ja już zasiadłam prze kompem. Jeszcze zakupiłam w piekarni pod blokiem napoleonkę i pączka z jabłkiem :P ale się zasłodziłam :)

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ