X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Little, dziś.

    Uciekam do lekarza. papa

    No to niech nie przychodzi, a z sików mają być dwie kreski :D
    A jeśli będzie jedna krecha, to lepiej żeby @ przyszła od razu.

    Ja jednak mocno trzymam kciuki za to pierwsze :D <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Sarenko powodzenia :) !!

    Ja już zasiadłam prze kompem. Jeszcze zakupiłam w piekarni pod blokiem napoleonkę i pączka z jabłkiem :P ale się zasłodziłam :)

    Heh, a ja walczę z pokusą zjedzenia czegokolwiek słodkiego :P zawsze pochłaniałam słodycze garściami i muszę to ograniczyć :D jutro będzie 7 dzień jak jestem na głodzie :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Heh, a ja walczę z pokusą zjedzenia czegokolwiek słodkiego :P zawsze pochłaniałam słodycze garściami i muszę to ograniczyć :D jutro będzie 7 dzień jak jestem na głodzie :P
    Podziwiam :) !!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lodówce tylko światło :P Skoczę na małe zakupy przed wizytą u lekarza :) dobrze, że przed wyjazdem zamroziłam bochenek chleba, bo nie mielibyśmy nic na śniadanie :P

    Lubię marchewkę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 10:20

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostro przeglądam oferty pracy :D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też muszę trochę ogarnąć mieszkanie, bo dziś znowu dwóch klientów przychodzi je oglądać :/
    Wrócę wieczorem :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już poprzeglądałam oferty. Może jeszcze coś dojdzie. Koło 16 sprawdzę ponownie. Ale nic dziś nie było ciekawego, a byle gdzie nie chcę iść :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) zaraz biore sie za nadrabianie zaleglosci boostatnio nie mialam glowy do tego ;/

    D is czuje sie dobrze wkoncu przespalam cala nocale itak nie moge powiedziec ze sie wyspalam;/

    Sarenko zniecierpliwoscia czekam az napiszesz co tam na tym tescie wyszlo:)a codo bolow brzucha to normalne na poczatku mnie tez boli a teraz jeszcze bardziej;
    A co do tego badziora to zawineli go wczoraj podobno awanturowal sie w sklepie.
    Meza siostra mowila ze albo wypuszcza go po 24 albo 48 wiec nie wiemy. My juz slozylismy zeznania przeciwko niemu dzis bedzie skladac tesciowa strasznie sie denerwuje ale mam nadzieje ze da rade.
    Podobno maja mu postawic kilka zarzutow, grozil nam i znecal sie nad nami swojej madce w do sklepu wpadlz nozem i tez grozil no izeby mu jeszcze dokopac powiemy ze zneca sie nad swoim psem ze go bije niekarmi i takie tam a i ze pobil naszego.
    Wszyscy nocowalismy u meza siostry mi tez nie nie podobal ten pomysl ale teraz wiem ze jak bysmy byli u siebie to bym nie mogla spac i za kazdym razem jak psy by szczekaly to bym sie bala ze wrocil.

    Am jak tam u Ciebie troszke wylapalam juz po dniach plodnych?
    Platku Littlel Prima A co u was zaraz musze wszystko nadrobic


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 100krotko :*
    Bardzo dobrze, że złożyliście te zeznania. Niech go skutecznie przymkną. Drań jeden. Jak sobie pomyślę ile takich szumowin po świecie chodzi i skutecznie uprzykrza normalnym ludziom życie, to mi się krew gotuje :/ Pomysł z nocowaniem u szwagierki był bardzo dobry :)

    Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy :D weekend był wspaniały, wybawiłam się za wszystkie lata i nie miałam głowy by martwić się, że @ się spóźnia :/ dziś niestety wracam do rzeczywistości :/ wkurzam się, że @ jeszcze nie ma :( na dodatek właścicielka mieszkania ciągle sprowadza klientów, którzy chcą obejrzeć mieszkanie :/ strasznie mi to przeszkadza, tym bardziej, że nadal źle się czuję. Nie poszłam dziś do pracy.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littlel ciedze sie ze dobrze spedzilas weekend:) czasami trzeba sie oderwac od codziennosci :) Z tego co kojaze to dlugo juz Cie meczy to chorobsko nie jdzie od Ciebie jak najdalej. Kurcze nie fajnie wam wyszlo z tym mieszkaniem a do kiedy mace czas?

    Caly czas jestem u szwagierki kazali mi tu zostac;/ rozumiem ze chca dla mnie dobrze ale tak sie krepuje w jej domu u siebie to u siebie...ale jakos dam rada mam nadzieje ze tesciowa z szwagrem szybko do mnie przyjada:P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiemy ile mamy czasu dokładnie. Wszystko zależy od tego, kiedy jakiś klient się zdecyduje na kupno. I od podpisania umowy wstępnej będziemy mieli chyba miesiąc na opuszczenie mieszkania :/ oby to było jak najpóźniej, ale z drugiej strony niech ktoś to kupi już, bo mam dosyć tego łażenia i oglądania. Czuję się jak małpa w cyrku :( A my jakoś sobie poradzimy.

    Rozumiem Cię, nie ma to jak u siebie w domu. Musicie to jakoś przetrwać :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie dobrze ;/ domyslam jak sie czujesz jak obcy ludzie wchodza i ogladaja malpa w cyrku hehe:) mam nadzieje ze szubko uporacie sie z tym :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko mam do Ciebie pytanie jezeli tylko my czyli ja moj maz brat 2 siostry i tesciowa skladalismu przeciwko niemu zeznania i jeszcze Ci ludzie ze slkepu to jest szansa ze go zamkna? wlasnie sie dowiedzialam ze nasi sasiedzi nic nie beda zeznawac przeciwko niemu bosie boja a jego matka i siostra tez sie wycofaly. Przeciezjak on wyjdzie i sie dowie ze na niego donieslismy to nas powybija

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zjem troszkę zupki, bo zgłodniałam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nudy dziś jak nie wiem co

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po jedzeniu :)
    Teraz oglądam przyjaciółki odcinek 19 czyli 2 seria z 5. Bo oglądam od początku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słoneczko świeci :) Zabrałam się za układanie ubrań w szafie. A tu już ta godzina. Szybko mi ten dzień zleciał :) Już niedługo staranka :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 15 dopiero wróciłam. Test zdążyłam zrobić jeszcze o 11 i wyszła jedna krecha. Teraz też nic nie ma, ma czułość 25 U/ml. Z drugiej strony czy wieksza czy mniejsza czułość gdyby cos było to by wykrył. Na tamtym po prostu pokazało się bo może jeszcze reakcje zachodziły. @ nie przylazła jeszcze ale przyjdzie. W kazdym razie to nie ciąża. U ortopedy tez się nic nie dowiedziałam, zbył mnie. Nie mam wody w kolanie, tylko tyle. Dostałam tylko skierowanie na prześwietlenie.

    100krotko, wystarczy tyle osób do zeznań, nie musi byc zaraz 20. Prawdopodobnie dostanie wyrok w zawieszeniu i wyjdzie. Jeśli odwali cos ponownie w czasie zawieszenia kary to wtedy pójdzie za kraty. Widzę że poważna sprawa z nim. Jeszcze jak z nożem lata... tego zawsze się boję na interwencjach. Proponowałabym robic tak-nie wchodzic mu w drogę a gdy tylko was zaczepi czy bedzie robił awantury od razu wzywać policję i mówić jaka jest sytuacja. Prawdopodobnie wyjdzie po 48h, do wyjaśnienia az i jego przesłuchają. Dłużej trzymac go niestety nie mogą.

    Kupiłam sobie na poprawę humoru pare rzeczy. Idę się nimi pocieszyć, zdrzemne się i przesadze sobie kwiatki :( Mąż w pracy do 22 więc mam sporo czasu dla siebie. Super że tu jesteście i mnie rozumiecie, że wszystkie się rozumiemy <3

    100krotko uważaj na siebie i maluszka.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tak nie poprawia humoru jak wizyta u kosmetyczni, fryszera czy kupienie sobie jakieś fajnej rzeczy :)

    A co fajnego kupiłaś?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie do fryzjera na malowanie ide jutro i na uzupełnienie żeli. Właśnie się rozpadało to już mi się nie chce. Kupiłam BioOil-on jest na rozstępy, ja nie mam ale właśnie nie chce mieć. Strasznie go zachwalają więc oby się nigdy nie zrobiły, stanik minimizer i czarną bokserkę z napisem Moschino :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ