X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tamten test Quixx tez miał czułość 25. Czytałam że testy 10tki wykryją ciąże na 3-4 dni przed @, a 25 nawet kilka dni po terminie @. Myślę że g**** prawda.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie farbowałam włosów i do końca nie wiem, czy chce farbować, ale chętnie bym coś zmieniła tylko co... Długość już skróciłam. Miałam za tyłek a teraz mam do cycków :P Grzywkę już kiedyś miałam, ale strasznie z nią walczyłam bo z reguły noszę włosy w kitkę lub w bobka... I teraz mam lekko przód pocieniowany.

    Ja bokserek nie noszę, bo cycki mam małe i głupio wyglądam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie tnie ten 20 odcinek przyjaciółek :(

    Mąż dziś będzie robił pizzę, bo dzwonił żeby mi to zakomunikować :)
    To fajnie. Pojem sobie coś pysznego. On się dopiero uczy gotować, więc muszę go zawsze wychwalić :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sarenko teraz tylko musze przekonac meza do powrotu do domu :)
    Przykro mi z powodu testu :/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Sarenko :(.
    Właśnie zauważyłam, że ekspert odpowiedział na moje pytanie zadane w marcu :(. Nie wygląda to zbyt dobrze :(. Chodzi o badanie nasienia i szybki ruch postepowy. Tyle, że pytałam już różnych ginekologów i twierdzili, że jest całkiem dobrze i żeby szukać przyczyn gdzie indziej.
    Oby do środy, zapytam kolejnego lekarza.

    Am, czasem temperatura rośnie kilka dni po owu, u mnie były chyba ze 3 dni. Teraz czekamy na twoje testowanie :).

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Amu, potrzebne mi takie słowa bo po prostu opadłam z sił jak to przeczytałam :(.
    Idę w środę bo chcę, żeby mnie zapisał na hsg i właśnie jak piszesz spojrzał na mnie świeżym okiem bo już nie wiem co robić.

    Może i w kratkę, a wiesz potrzeba tylko jednego plemniczka, więc kto wie...:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ogolnie chciala bym wrocic do domu wiesz jak to jest wszedzie dobrzeale w domu najlepiej:)

    Dziewczynki jesli chodzi o roztepy.. hmm ja zawsze mialam sklonnosci do roztepow juz jakona stolatka mialam;/ a calu czas uzywalam i uzywam olejkow oliwek balsamow a ostatnio znowu na udach mi sie pojawily. urzywalam kiedys tego bio oli i jeszcze gdzies tam resztki mam ale zeby jakos to specjalnie mi nie pomogl i jest tlusty i dlugo sie wchlania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo dlugo stosowalam eweliny balsam na rostepy chlodzacy :) moze nie byl rewelacyjny ale mi jakos podpasowal. Z tego co mi mowila kiedys pani kosmetyczka to tespecyfiki na roztepy trzeba wklepywac tak delikatnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazala wklepywac i to faktycznie pomagalo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am wedlug mojego lekarza jestem teraz w 6 tygodniu :) ja nie wiem jak oni to licza:P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko przykro mi z powodu negatywnego testu :/

    Prima ja tez nigdy nie farbowałam włosów i zrobię to dopiero, gdy pojawią się siwe :D trzymam kciuki za staranka :)

    Płatku jeśli kilku lekarzy mówi, ze jest w porządku to najprawdopodobniej tak jest :)
    Ekspert tutaj Ciebie nie widzi i polega tylko na Twoich opisach, nie sugerowałabym się jego opinią.


    100krotko to jednak 6 tydzień? Musisz przestawić suwaczek :P

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrzemłam się :D

    Dostałam smsa od męża że audi ma niedługo byc i ma przesłac foty. Ciekawe jakie bedzie :)

    Mustele miałam ale dla dzieci, teraz używam balsam Palmers.
    Kurdę miałam bardzo głupie sny z moim byłym mężem. Bardzo głupie :/ Dobrze że to był sen... Herbata z cytryną tez mi sie sniła, więc sobie robie :P

    Am, okresu nie ma pewnie dlatego bo duphaston biorę. Już raz cykl mi wydłużył.
    W każdym razie mam na jutro jeszcze jeden test, więc jak nic nie pokaże to już nie robie i czekam cierpliwie na @.
    A bioOila wypróbuje i wam powiem.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wczoraj się śniła suka co urodziła 10 szczeniaków :D A dzis jak wychodziłam z samochodu to pod moimi nogami leżał smoczek, wrzuciłam przez szybe mężowi :P :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, wątpię :) Ale zbieg fajny :) Am ten olejek jest drogi wiec jak się wykąpię to powiem Ci opinie. Na razie nie kupuj.
    Kurde mam ochote przyeksperymentować i zrobić na kolacje (mężowi) cebula dużo cebuli zeszklona, zalana dośc dużą ilością śmietany, potem do tego szpinak i pierś z kurczaka w kostki. Mam cheć mu to zrobić ale nie wiem czy posmakuje. Jak myślicie, byłoby dobre? Nigdy nie robiłam, ale brzmi fajnie.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, a ja teraz brałam duphaston i w ogóle mi nie wydłużył. wiem, że to różnie może dzialać ale myślę, że dopóki nie ma @ to jest nadzieja :).

    Kochane jesteście że znów mnie tak pocieszacie. Ja rzeczywiście czasem szybko sie załamuje ale na krótko. Więc, jak pisze Am, ruszam do lekarza i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją :).

    100krotko dołączam sie do gratulacji z okazji 6 tygodnia:)

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak was czytam to mi lepiej wiem ze mnie pocieszycie :)

    Niedawno wrocila meza siostra i przywiozla dobre wiesci otoz komendant policji osobiscie namowil rodzine tego deb...do zeznan :) wiec jest nadzieja :)

    Dziewczynki za tydzien ide na wizyte i jak pan doktor mi potwierdzi dokladnie ktory to tydzien to wtedy poprawie:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Kurde mam ochote przyeksperymentować i zrobić na kolacje (mężowi) cebula dużo cebuli zeszklona, zalana dośc dużą ilością śmietany, potem do tego szpinak i pierś z kurczaka w kostki. Mam cheć mu to zrobić ale nie wiem czy posmakuje. Jak myślicie, byłoby dobre? Nigdy nie robiłam, ale brzmi fajnie.
    Brzmi pysznie :D chyba sobie jutro zrobię :)
    Płatek szkarłatny wrote:

    Kochane jesteście że znów mnie tak pocieszacie. Ja rzeczywiście czasem szybko sie załamuje ale na krótko. Więc, jak pisze Am, ruszam do lekarza i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją :).
    Po to tu jesteśmy, by pchać się nawzajem do przodu. W końcu jedziemy na jednym wózku :)

    Dziewczęta, lecę spać. Pani doktor stwierdziła, że mam zapalenie oskrzeli i dostałam kolejny tydzień L4. Czuję się bardzo słabo :(
    Dobrej nocy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 20:57

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, to słabo. Kuruj się i wypoczywaj. Ja mam zwolnienie na razie do 31 maja.
    A co do tego dania, to dziś nie robiłam ale jutro na kolacje zrobię. Zobaczy się :)

    Ja przesadziłam dwa kwiaty, a kolejne dwa zostawiam na jutro. Zamówiłam sobie 3 lampy solarne na balkon, juz mam koncepcję jak je usadzić :)
    Jest audi! Widziałam zdjęcia :) Jutro się przejedziemy i jak bedzie grało to chyba w środę bierę :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio nie wiem jakie bedą efekty po BioOilu ale pomimo tego że jest tłusty nie jest to oliwka, tylko jak nazwa mówi olejek, szybko się wchłonął i baaardzo przyjemnie pachnie. A poza tym jest też do skóry starzejącej się (czyli pewnie na jakies drobne zmarszczki na twarzy, bo do twarzy też jest) i po poparzeniach słońcem. Jestem zadowolona :)

    U mnie ciągle pada i pasuje mi bo deszcz mnie uspokaja w nocy. Jutro zrobię znowu ten nieszczęsny test i dam wam znać. Czekam na @ juz z niecierpliwością.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Będę trzymać kciuki żeby były owocne <3
    Dziękuję :-) już się nie mogę doczekać :-)

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ