Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tamten test Quixx tez miał czułość 25. Czytałam że testy 10tki wykryją ciąże na 3-4 dni przed @, a 25 nawet kilka dni po terminie @. Myślę że g**** prawda.

Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie farbowałam włosów i do końca nie wiem, czy chce farbować, ale chętnie bym coś zmieniła tylko co... Długość już skróciłam. Miałam za tyłek a teraz mam do cycków :P Grzywkę już kiedyś miałam, ale strasznie z nią walczyłam bo z reguły noszę włosy w kitkę lub w bobka... I teraz mam lekko przód pocieniowany.

Ja bokserek nie noszę, bo cycki mam małe i głupio wyglądam :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie tnie ten 20 odcinek przyjaciółek :(

Mąż dziś będzie robił pizzę, bo dzwonił żeby mi to zakomunikować :)
    To fajnie. Pojem sobie coś pysznego. On się dopiero uczy gotować, więc muszę go zawsze wychwalić :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sarenko teraz tylko musze przekonac meza do powrotu do domu :)
    Przykro mi z powodu testu :/

• Płatek szkarłatny Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Sarenko :(.
    Właśnie zauważyłam, że ekspert odpowiedział na moje pytanie zadane w marcu :(. Nie wygląda to zbyt dobrze :(. Chodzi o badanie nasienia i szybki ruch postepowy. Tyle, że pytałam już różnych ginekologów i twierdzili, że jest całkiem dobrze i żeby szukać przyczyn gdzie indziej.
    Oby do środy, zapytam kolejnego lekarza.

Am, czasem temperatura rośnie kilka dni po owu, u mnie były chyba ze 3 dni. Teraz czekamy na twoje testowanie :).

Wysłany: 25 maja 2015, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Amu, potrzebne mi takie słowa bo po prostu opadłam z sił jak to przeczytałam :(.
    Idę w środę bo chcę, żeby mnie zapisał na hsg i właśnie jak piszesz spojrzał na mnie świeżym okiem bo już nie wiem co robić.

Może i w kratkę, a wiesz potrzeba tylko jednego plemniczka, więc kto wie...:)

Amelia San lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ogolnie chciala bym wrocic do domu wiesz jak to jest wszedzie dobrzeale w domu najlepiej:)

Dziewczynki jesli chodzi o roztepy.. hmm ja zawsze mialam sklonnosci do roztepow juz jakona stolatka mialam;/ a calu czas uzywalam i uzywam olejkow oliwek balsamow a ostatnio znowu na udach mi sie pojawily. urzywalam kiedys tego bio oli i jeszcze gdzies tam resztki mam ale zeby jakos to specjalnie mi nie pomogl i jest tlusty i dlugo sie wchlania...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo dlugo stosowalam eweliny balsam na rostepy chlodzacy :) moze nie byl rewelacyjny ale mi jakos podpasowal. Z tego co mi mowila kiedys pani kosmetyczka to tespecyfiki na roztepy trzeba wklepywac tak delikatnie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazala wklepywac i to faktycznie pomagalo:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am wedlug mojego lekarza jestem teraz w 6 tygodniu :) ja nie wiem jak oni to licza:P

• littleladybird Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko przykro mi z powodu negatywnego testu :/

Prima ja tez nigdy nie farbowałam włosów i zrobię to dopiero, gdy pojawią się siwe :D trzymam kciuki za staranka :)

Płatku jeśli kilku lekarzy mówi, ze jest w porządku to najprawdopodobniej tak jest :)
    Ekspert tutaj Ciebie nie widzi i polega tylko na Twoich opisach, nie sugerowałabym się jego opinią.

100krotko to jednak 6 tydzień? Musisz przestawić suwaczek :P

Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrzemłam się :D

Dostałam smsa od męża że audi ma niedługo byc i ma przesłac foty. Ciekawe jakie bedzie :)

Mustele miałam ale dla dzieci, teraz używam balsam Palmers.
    Kurdę miałam bardzo głupie sny z moim byłym mężem. Bardzo głupie :/ Dobrze że to był sen... Herbata z cytryną tez mi sie sniła, więc sobie robie :P

Am, okresu nie ma pewnie dlatego bo duphaston biorę. Już raz cykl mi wydłużył.
    W każdym razie mam na jutro jeszcze jeden test, więc jak nic nie pokaże to już nie robie i czekam cierpliwie na @.
    A bioOila wypróbuje i wam powiem.

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wczoraj się śniła suka co urodziła 10 szczeniaków :D A dzis jak wychodziłam z samochodu to pod moimi nogami leżał smoczek, wrzuciłam przez szybe mężowi :P :P

PrimaSort lubi tę wiadomość

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, wątpię :) Ale zbieg fajny :) Am ten olejek jest drogi wiec jak się wykąpię to powiem Ci opinie. Na razie nie kupuj.
    Kurde mam ochote przyeksperymentować i zrobić na kolacje (mężowi) cebula dużo cebuli zeszklona, zalana dośc dużą ilością śmietany, potem do tego szpinak i pierś z kurczaka w kostki. Mam cheć mu to zrobić ale nie wiem czy posmakuje. Jak myślicie, byłoby dobre? Nigdy nie robiłam, ale brzmi fajnie.

img-2014062101101130.png

Wysłany: 25 maja 2015, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, a ja teraz brałam duphaston i w ogóle mi nie wydłużył. wiem, że to różnie może dzialać ale myślę, że dopóki nie ma @ to jest nadzieja :).

Kochane jesteście że znów mnie tak pocieszacie. Ja rzeczywiście czasem szybko sie załamuje ale na krótko. Więc, jak pisze Am, ruszam do lekarza i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją :).

100krotko dołączam sie do gratulacji z okazji 6 tygodnia:)

Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak was czytam to mi lepiej wiem ze mnie pocieszycie :)

Niedawno wrocila meza siostra i przywiozla dobre wiesci otoz komendant policji osobiscie namowil rodzine tego deb...do zeznan :) wiec jest nadzieja :)

Dziewczynki za tydzien ide na wizyte i jak pan doktor mi potwierdzi dokladnie ktory to tydzien to wtedy poprawie:)

• littleladybird Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Kurde mam ochote przyeksperymentować i zrobić na kolacje (mężowi) cebula dużo cebuli zeszklona, zalana dośc dużą ilością śmietany, potem do tego szpinak i pierś z kurczaka w kostki. Mam cheć mu to zrobić ale nie wiem czy posmakuje. Jak myślicie, byłoby dobre? Nigdy nie robiłam, ale brzmi fajnie.
    Brzmi pysznie :D chyba sobie jutro zrobię :)
    Płatek szkarłatny wrote:

Kochane jesteście że znów mnie tak pocieszacie. Ja rzeczywiście czasem szybko sie załamuje ale na krótko. Więc, jak pisze Am, ruszam do lekarza i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją :).
    Po to tu jesteśmy, by pchać się nawzajem do przodu. W końcu jedziemy na jednym wózku :)

Dziewczęta, lecę spać. Pani doktor stwierdziła, że mam zapalenie oskrzeli i dostałam kolejny tydzień L4. Czuję się bardzo słabo :(
    Dobrej nocy :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 20:57

05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, to słabo. Kuruj się i wypoczywaj. Ja mam zwolnienie na razie do 31 maja.
    A co do tego dania, to dziś nie robiłam ale jutro na kolacje zrobię. Zobaczy się :)

Ja przesadziłam dwa kwiaty, a kolejne dwa zostawiam na jutro. Zamówiłam sobie 3 lampy solarne na balkon, juz mam koncepcję jak je usadzić :)
    Jest audi! Widziałam zdjęcia :) Jutro się przejedziemy i jak bedzie grało to chyba w środę bierę :)

img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio nie wiem jakie bedą efekty po BioOilu ale pomimo tego że jest tłusty nie jest to oliwka, tylko jak nazwa mówi olejek, szybko się wchłonął i baaardzo przyjemnie pachnie. A poza tym jest też do skóry starzejącej się (czyli pewnie na jakies drobne zmarszczki na twarzy, bo do twarzy też jest) i po poparzeniach słońcem. Jestem zadowolona :)

U mnie ciągle pada i pasuje mi bo deszcz mnie uspokaja w nocy. Jutro zrobię znowu ten nieszczęsny test i dam wam znać. Czekam na @ juz z niecierpliwością.

img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 maja 2015, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Będę trzymać kciuki żeby były owocne <3
    Dziękuję :-) już się nie mogę doczekać :-)

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego