X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima jak nie malowałaś to nie maluj szkoda włosów :) Ja malowałam i teraz żałuję ;) A Ty będziesz malować kiedy będziesz miała srebro we włosach :P

    Mąż Ci zrobi pizzę? Ale masz fajnie :D Szczęściara :D Mój tylko lasagne, kurczaka pieczonego i jajecznicę potrafi :D
    Mój lasagne to jego ulubiona potrawa :-) i pizzę, pastę jajeczną i mielone :-D robi postępy gospoś mój ;-P

    Wyjadłam się że szok!
    Teraz piję siemie i idę spać zaraz.
    Mam nadzieję że to siemie troszkę pomoże bo mam mało śluzu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Haha, wątpię :) Ale zbieg fajny :) Am ten olejek jest drogi wiec jak się wykąpię to powiem Ci opinie. Na razie nie kupuj.
    Kurde mam ochote przyeksperymentować i zrobić na kolacje (mężowi) cebula dużo cebuli zeszklona, zalana dośc dużą ilością śmietany, potem do tego szpinak i pierś z kurczaka w kostki. Mam cheć mu to zrobić ale nie wiem czy posmakuje. Jak myślicie, byłoby dobre? Nigdy nie robiłam, ale brzmi fajnie.
    Pyszne!!! Szkoda, że mój nie lubi szpinaku :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Was nadrobiłam, ale Was nie ma więc biorę Bromergon i idę spać. Do jutra! :-*

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza :) Nie mogłam spać, na noc źle się czułam. Zrobiłam test-negatyw, więc nie ma co liczyć na fasolkę, czekam juz z niecierpliwością na @.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, jak mieszkałam w bloku tez się zmagałam z tymi imprezami-często kończyły się wizyta policji, bo to zakłócanie :) I widzę że tak jak ja nie pospałaś. Najpierw o 0:30 brałam krople na zołądek i nie mogłam usnać, potem się przewalałam całą noc i obudziłam się 6:30 :( i już nie spałam.
    Własnie się zbieramy jechac go obejrzeć ale to nie poprawi mi humoru.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ale się wyspałam dzisiaj :D spałam prawie 12h. Załatwiłam się na maksa :/ albo lekarka, która badała mnie tydzień temu mnie załatwiła, bo nie słyszała szumów w klatce piersiowej. Pani doktor u której byłam wczoraj stwierdziła, że cały tydzień już chodziłam z zapaleniem oskrzeli, a leczyłam się na zapalenie zatok :/ i ufaj tu lekarzowi :/

    Sarenko, głowa do góry <3 Ja teraz też czekam na @ :/ W końcu będziesz miała autko :D

    Co do śluzu ja dopiero w tym cyklu zobaczyłam prawdziwy śluz rozciągliwy. Nic nie robiłam, żeby go poprawić. Ciekawe jaki będzie w następnym cyklu.

    Miłego dnia kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 09:09

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Właśnie pałaszuję śniadanko :)

    Wczoraj dzwonili do mnie jeszcze popołudniu z jednego ogłoszenia o pracę ale oferowali mi pół etatu :( Musiałam podziękować.
    A dziś kolejna rozmowa. Nie wiem, czy chce mi się tam iść bo to znów sprzedaż a taką pracę to ja wykonywałam przed zajściem w ciążę i strasznie mnie to wykańczało psychicznie. Te normy sprzedażowe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Pierwsza :) Nie mogłam spać, na noc źle się czułam. Zrobiłam test-negatyw, więc nie ma co liczyć na fasolkę, czekam już z niecierpliwością na @.
    Sarenko kochana, szkoda, że te testy nie przyniosły dobrych wieści :( Ale już niedługo jeden z kilku najbliższych cykli będzie Twój, a kto wie... może już ten kolejny da dwie kreseczki? :) Nie trać nadziei :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę się za przeglądanie ogłoszeń z pracą :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dzień dobry :)

    Właśnie pałaszuję śniadanko :)

    Wczoraj dzwonili do mnie jeszcze popołudniu z jednego ogłoszenia o pracę ale oferowali mi pół etatu :( Musiałam podziękować.
    A dziś kolejna rozmowa. Nie wiem, czy chce mi się tam iść bo to znów sprzedaż a taką pracę to ja wykonywałam przed zajściem w ciążę i strasznie mnie to wykańczało psychicznie. Te normy sprzedażowe...

    Smacznego :)

    Na początek może znajdź pracę jakąkolwiek, a w międzyczasie możesz cały czas szukać lepszej :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No byle czego to też nie chcę dziewczyny. Bo ja pracowałam na wysokim stanowisku teraz... Zgodnie z umową to cały czas tam pracuję mimo L4. I nie pójdę np. na sklepową... Nie zrozumcie mnie źle ale nie chcę się cofać zawodowo. No i mieszkam pod miastem a dojazd też kosztuje i czas na dojazd a czas to pieniądz więc wynagrodzenie musi pokrywać to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 10:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już na kilka ofert wysłałam :)

    A co u Was?
    Amelko jak kiedy testujesz? :) Ja zawsze testuje przed terminem @ bo jestem z tych niecierpliwych :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Smacznego :)

    Na początek może znajdź pracę jakąkolwiek, a w międzyczasie możesz cały czas szukać lepszej :)
    Zawsze mogę iść na l4 jak otrzymam wypowiedzenie :P tym bardziej, że wypłata spora :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was :-* Musiałam to powiedzieć :-P

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    No byle czego to też nie chcę dziewczyny. Bo ja pracowałam na wysokim stanowisku teraz... Zgodnie z umową to cały czas tam pracuję mimo L4. I nie pójdę np. na sklepową... Nie zrozumcie mnie źle ale nie chcę się cofać zawodowo. No i mieszkam pod miastem a dojazd też kosztuje i czas na dojazd a czas to pieniądz więc wynagrodzenie musi pokrywać to

    Wiem o co chodzi. Póki dasz radę to ciągnij to zwolnienie. Na pewno coś w końcu znajdziesz fajnego :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kocham Was :-* Musiałam to powiedzieć :-P
    Jak miło :D <3 <3 <3

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale mi się nic nie chce :-( a na tą rozmowę dzisiejszą muszę się zacząć szykować :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie idę na tą rozmowę. Odnalazłam ogłoszenie i tam jest umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące. Zadzwoniłam do firmy i faktycznie. Jeszcze Pani zapytała czy mogę przyjść nie na 13 jak była mowa tylko na 13:20 bo źle mi podała a ma osoby poumawiane na co 20 minut. To ile oni osób rekrutują?...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwilą dzownili do mnie z banku z ofertą pracy, ale mała kasa :( 2000 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące potem 3000 zł brutto (czytaj nigdy). Mało jak nie wiem co. Mojego męża siostra pracuje w biedronce i ma 2000 netto

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :)
    Jestem wybredna :P

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ