X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjem coś i wezmę się za obiad :P Dziś grochówkę mój mąż sobie zażyczył

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara :P
    Ja już namoczyłam groch i za dwie godziny zacznę ostre gotowanie :P
    Znów ktoś do mnie dzwonił odnośnie pracy z banku z tą samą ofertą... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 12:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczynki;-) Sarenko bardzo mi przykro z powodu testu :'(

    Am ja tez nie gotuje bo jeszcze jestem u szwagierki;-) wiec ona to robi hihi:-D

    Prima masz racje szukaj takiej prac z której będziesz zadowolona i która będzie Ci odpowiadała ;-) a dopuki możesz ciagnij zwolnienie;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littel a Ty jak się czujesz? Kurcze ci lekarze to do dupy się nadają:-\

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzeliśmy, byliśmy z nim u mechanika, przejechałam się. Wygląda świetnie, ma przód od nowej a4 (gril), czarne, tylko szybki lekko przyciemnic, jeździ też się super, ale okazało się że wymaga paru poprawek i teraz trwaja negocjacje co do ceny. Jest jeszcze na celowniku audiA6 kombi i volvo s80 oba 2007 r. Tylko już cenna ińsza ;)

    Byłam na zakupach, ciągle czuję dół. Wróciłam i przez chwilę, dosłownie ze 2 s zarwał mnie jajnik lewy aż mi się kolana zgięły i teraz go czuję takie pulsowanie. Cisną mi sie na usta najgorsze slowa na ten duphaston bo już raz faze lutealna wydłużył mi i trwała 15 d, teraz jest 14. Dziś już go nie biorę bo sie nie doczekam!!!!! Boże! Ale humorek tez już wskazuje na @. Idę drzemać bo o 17 musze jechac w jedno miejsce.

    A w tych sklepach nic nie ma, sama tandeta!

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodzę się co do sklepów. Niestety ale ceny wysokie a po jednym praniu większość nadaje się do wyrzucenia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie poszłyście? :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to leżę wku*wiona :/

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaraj się wyciszyć. Może uda Ci się zasnąć i odprężyć się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja formy nie łapię, bo rozleniwiłam się i wciąż łudzę się, że zajdę w ciążę i nie chcę się forsować :/

    Od tych hormonów, które przejmuję na tarczyce i prolaktynę skłonności do tycia mam. Zawsze 34 na mnie ledwo pasowało, zwykle było za duże w większości sieciówek a teraz to wszystko za małe jest tyle pięknych eleganckich ubrań z mojej szafy. Dupa po ciąży urosła tzn jestem szersza w biodrach o jakieś 3 cm i muszę kupić sobie jakieś ubrania ale nim skolekcjonuję całą szafę o rozmiar czy dwa większą to troszkę potrwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogłaszam rozpoczęcie wielkiego gotowania grochówki :P

    Już zdążyło mi wykipieć i zalać kuchnię :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł :)
    Jutro mam w planach sprzątanie w pokoju po remoncie. Bo jeszcze się za to nie zabrałam i poprzymierzam ubrania co dobre a co nie i będę wystawiała na allegro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie są mega eleganckie bo takie "garsoneczki" w pracy nosiłam, ale jak teraz znajdę pracę w innym charakterze, albo zajdę w ciążę to nie ubiorę ich i tak bo wolę wtedy ubrać się luźniej :)

    To dobry pomysł z tym allegro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chuda?

    :)

    teraz mi się wydaje że ja jestem przy kości :P

    A jaki rozmiar Ty nosisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak teraz mam. Nosimy ten sam rozmiar na tą chwilę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 15:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów odebrałam telefon odnośnie pracy. Tym razem sekretariat szkoły policealnej ale umowa zlecenie... Zastanowię się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żeby chociaż płacili za to jakoś a jak się nie jest studentem to ze zlecenia ostanie się grosze po odprowadzeniu wszystkich składek

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 26 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Littel a Ty jak się czujesz? Kurcze ci lekarze to do dupy się nadają:-\

    Dziękuję :) Rano czułam się dobrze, wyspałam się i było ok, ale z każdą godziną jest gorzej. Zawsze tak mam, gdy jestem chora, że wieczorem strasznie się czuję :/

    Prima ja w szafie też mam pełno ciuchów w rozmiarze 34, w które już nie wchodzę :/

    U mnie dziś na obiad ryż na mleku :D miałam wielką ochotę :) ostatnio jadłam jak byłam dzieckiem :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka nie mam majeranku i marchwi za mało :( Lecę do sklepu z/w

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)
    Ale Was nie ma?

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ