X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizycznie dobrze, psychicznie też ale jest żal :) Już chyba coraz ciężej pogodzić się z porażką. W czerwcu 12 cs...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Sarenka2015 wrote:
    A śniło mi się przed sama pobudką że zrobiłam test i wyszły od razu II grube krechy.

    Mi w ostatnim cyklu też się śnił test z dwoma krechami. Niestety to nie był sen proroczy :/
    Głowa do góry kochana :* w końcu się uda <3

    Dzisiaj z ciekawości zrobiłam test, ale wiedziałam, że będzie negatywny, więc nawet się tym nie zmartwiłam. W sumie to nawet dobrze, że była jedna krecha. Biorę antybiotyk i nie chciałabym, żeby to zaszkodziło.

    Dzisiaj pewnie jeszcze bym spała, ale zadzwonili do mnie z pracy o 7:45 :/ Usnęłam jeszcze, ale o 8:00 znowu zadzwonili :/ Jutro wyłączę telefon :)

    Ovu znowu wyznaczyło mi pseudo owulację :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 08:57

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak :) Dodatkowo zmyśliłam sobie trzy tempki w weekend (wtedy nie mierzyłam tempki bo nie było sensu: po tylu % na pewno była bardzo wysoka, dodatkowo kładłam się po 8 rano dopiero :P )
    Jeśli owulka była to raczej ok. 35 dnia, bolały mnie wtedy jajniki. Jednak uważam, że jej nie było. Kurcze, gdzie ta @? Poczekam jeszcze tydzień i jeśli nie przyjdzie, to zadzwonię do mojej gin.

    Właśnie cykl mi się niestety wydłużył :/ już dawno nie miałam tak, ze trwał ponad 40 dni :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 09:17

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, bardzo długi cykl. A bierzesz jakieś hormony? Tez proponuję gina.

    A ja od dzis biorę euthyrox50 bo 25 nic nie dała. Mam nadzieje że tsh w koncu obniży i zajdę w tą ciążę. Dziś jedziemy do mojej mamy po 17 bo wczoraj mąż do 20 pracował. Ale najpierw solarium, fryzjer i żele :) Chociaż tyle na poprawe humoru. A audi nie bierzemy :( Odradzili nam wszyscy mechanicy żesz kurde mać :/ No ale na co mi parch.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam długie, ale nie aż tak. Średnio trwały 35 dni.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Little, bardzo długi cykl. A bierzesz jakieś hormony? Tez proponuję gina.

    A ja od dzis biorę euthyrox50 bo 25 nic nie dała. Mam nadzieje że tsh w koncu obniży i zajdę w tą ciążę. Dziś jedziemy do mojej mamy po 17 bo wczoraj mąż do 20 pracował. Ale najpierw solarium, fryzjer i żele :) Chociaż tyle na poprawe humoru. A audi nie bierzemy :( Odradzili nam wszyscy mechanicy żesz kurde mać :/ No ale na co mi parch.

    Nie biorę żadnych hormonów, bo na razie mam wszystkie w normie (TSH mam trochę za wysokie - 2,19), a te które zostały mi do zbadania mam zrobić w nowym cyklu. Jak na złość @ się opóźnia :/

    Jeśli audi miałoby okazać się felerne, to lepiej go nie kupować. Potem w takie auto więcej kasy się włoży na naprawy niż jest warte.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam, że choroba mi wszystko rozwaliła :/ za tydzień pójdę do gina :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;-)
    Sarenko nie poddawaj się pamiętasz ile czasu ja sienstaralam? Tobie oczywiście życzę zeby udało się szybciej;-)

    Am Littel wy to jesteście obcykane w tych temperaturach Sarenka tez na pewno a ja tam glupolek nie mam o tym pojęcia:-\

    Pojechała o 8 na pobranie krwi za badania zaplacilam 164 zł na te podstawowe dostała skierowanie :-) powiem wam ze ręką boli mnie niemiłosiernie:'( te pielęgniarki u mnie w przychodni się do tego nie nadaja

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 100krotko :*

    Niektóre pielęgniarki, albo nie potrafią wbić igły, albo wcale nie uważają :/ mi ostatnio zrobiła wielkiego siniaka i tez nie mogłam ruszać ręką, tak mnie bolało.

    Temperatury tak naprawdę są proste do interpretacji :) Też szybko byś się nauczyła, ale teraz nie musisz :D dbaj o siebie i fasolkę, to wystarczy :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dzień dobry :)
    Wieczorem przez dosłownie 5sekund miałam bóle miesiączkowe ale przeszło i się nie powtórzyło, zasnęłam o 22 a wstałam o 7:30 :D Ale się wyspałam :)
    Prima jak zwykle masz 14-16 to robiłabym 13 a nawet 14. :) Ja tak robię, i testy mam na 2 cykle :)
    Kurka nie wiem czy wytrzymam tyle :P ostatnio jak zaczęłam w 12 czy 13 dniu cyklu to już pierwszy wyszedł mi pozytywny więc chyba za późno się za to zabrałam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    A tak , mówiłaś ;)
    Dzisiaj śniły mi się jakieś głupoty, że była w Rio De Janeiro, a później gdzieś dżungli i tam były te obrzydliwe pająki grrr :P
    Jak się czujesz?
    A mi, że mąż mnie zdradza :P
    Obudziłam się o 8 i pomyślałam "nie pozwolę na to!" i położyłam się dalej spać żeby męża odbić :D

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Z czekaniem raczej nie dam rady, ciężko mi wytrzymać :) Tym bardziej @ mi wypada na 22 czerwca a 21 mamy 1 rocznicę ślubu.
    Sarenko przykro mi, że przyszła @. Myślę, że już 2 dni przed terminem @ powinna wyjść jakaś blada druga kreska więc 21 śmiało możesz zatestować :) Ja też jestem z tych niecierpliwych :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    A mi, że mąż mnie zdradza :P
    Obudziłam się o 8 i pomyślałam "nie pozwolę na to!" i położyłam się dalej spać żeby męża odbić :D

    Rozwaliłaś system :D
    Amelia San wrote:
    hi hi hi :D Rozwaliłaś mnie :P

    A co do testów to jak zdarzało Ci się wcześniej to zacznij robić w 12 dc :)

    A ja zaraz biorę się za Napoleonki, raz kiedyś wspomniałam o nich Mężowi i od tamtego czasu nie daje mi żyć :P :D Wczoraj już spał prawie ale wydąkał: "ale obiecujesz, że jutro zrobisz?" :D ha ha

    Am, skoro obiecałaś to teraz nie masz wyjścia :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko kocham Napoleonki :) Szczególnie ten pyszny krem :D

    Na 13:15 mam rozmowę w tym sekretariacie szkoły to zobaczymy co mi tam powiedzą :D szkoda tylko, że umowa zlecenie, ale może chociaż praca w tygodniu bez sobót i niedziel... A po spotkaniu pójdę do psychiatry po moje ostatnie L4 :( Bo na 15:00 mam wizytę.
    Za godzinę mam autobus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 11:11

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę u fryzjerki z farbą. Zaraz mi ją zmywa. Odprezylam sie:-) Potem skok na solarium i lecę na żele. Tak gadacie o tym słodkim to i mi się juz chce:-)

    PrimaSort, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    :D To zapraszam :D

    Trzymam kciuki, żeby zaoferowali dogodne warunki :) Szkoda tylko, że to u.zlecenie.
    A teraz jak weźmiesz L4 to do kiedy będzie obowiązywało?
    do jakiegoś 10 czerwca dostanę i dłużej nie mogę już ciągnąć dopiero jak dostanę wypowiedzenie, albo po przepracowaniu jednego dnia mogę iść na kolejne :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się szykować :) Ale tablet biorę ze sobą więc w poczekalni do psychiatry się odezwę :D

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło. Właśnie się susze :-) Oj ttak takie zabiegi poprawiają kobiecie humor:-)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już jestem gotowa :)
    Dziś idę na nikim obcasie na 3 cm bo nogi nie już od szpilek bolą, a poza tym to tylko sekretarka a nie kierownik biura :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wrócę to jeszcze CV porozsyłam bo znalazłam kilka fajnych ogłoszeń :)

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ