X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lec lec :) ja sie robie niedobra zona bo dzis obiadu nie bedzie hehe:) ja na nic nie mam ochoty a jak pytalam sie meza to powiedzial nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na poczekalni bo lekarz wypisuje jakiś pismo do ZUSu dla pacjenta przede mną i troszkę to czasu zajmuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której zwykle robicie testy owulacyjne? Dziś mój 9 dzień cyklu :-) chyba zacznę testować zgodnie z instrukcją czyli od 11 dnia cyklu - od piątku :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może jutro się skuszę na teścik :-P bo po tym Bromergonie to może coś się przestawić mogło.

    A o której godzinie robicie?

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, staramy sie dopiero 3cykl (pierwszy z testami owulacyjnymi). Lekarz mi kiedys powiedzial ze jak chce zajsc to powinno sie serduszkowac najlepiej wieczorem i nie wstawac do rana a najlepiej spac z poduszka pod pupa. Wszedzie czytam ze to bzdury i ze to nie ma zadnego wplywu na zaciazenie. Co o tym myslicie? Praktykuje ktoras z was takie akrobacje?

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Izizizi:)

    Co do akrobacji :) ja czsem lezalam z poduszka pod pupa napewno nie zaszkodzi a czy pomoze kto wie:) Powodzenia zycze :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Izizizi :)

    Różne teorie są na temat akrobacji po seksie :) najlepiej chwilę poleżeć sobie jeszcze i tyle. Nie trzeba wyciągać nóg do góry, ani tym bardziej stawać na głowie :) jeśli wstrzelicie się w owulkę i szyjka będzie otwarta to plemniki znajdą drogę :)

    Prima, czytałam, że niektóre dziewczyny robią nawet po 20. Ponoć stężenie LH jest wtedy większe.

    Strasznie nie lubię jak mój mąż nie wie, co by zjadł na obiad :/ Zazwyczaj nie wie, a ja muszę coś wykombinować. Kończą mi się pomysły :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie w drodze do domu :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychiatra powiedział że ja nadaję się na stanowiska kierownicze i takie gdzie mam ostatnie zdanie typu policja, wojsko lub własna działalność. Hmm... Może coś w tym jest?

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 17 czerwca mam zwolnienie. Później będą musiała zmierzyć się z rzeczywistością...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iziziz witaj :-) ja zgadzam się z wypowiedziami moich przedmówczyni w związku z Twoim pytaniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am to gdzie Ty dokladnie mieszkasz? :) hehe az mi slinka pociekla :) ja jutro moze zrobie udeczko pieczone z marchewka i ziemiaczkami :)

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moja <3 :) to ja zapraszam do siebiena obiadek na wies :) siasiada nie ma wiec jest cicho przyjemnie az chce sie zyc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 18:22

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak duzo to nie mam ale niedaleko jest las czasami chodzimy tam na spacery ale niestety jak sie patrzy na te smieci to az serce boli;/
    W mojej rodzinnej miejscowosci u rodzicow na podworku jest pieknie trawka zielona kolorowe kwiatuszki krzewy wielka altana mam nadzieje ze szybko zrobi sie cieplo :)i bede mogla tam leniuchowac:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro zrobię kluski na parze, pieczoną karkówkę i surówkę z marchewki. Mąż wraca, więc będzie porządny obiad, a nie ryż na mleku :P

    100krotka:), Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki az glodna sie robie ;( Littlel Twoj obiadek tez brzmi pysznie :)

    littleladybird, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie moge sie tego doczekac :)

    Am ogladalam wlasnie Twoj serial i kompletnie nie wiem o co chodzi :/ kiedys ogladalam codziennie a pozniej praca mi na to nie pozwalala;/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki, znów mam doła.Jestem po wizycie u nowego lekarza. Uważa, że nasienie jest problemem. Są szanse na ciąże ale kiedy...Oczywiście kolejny krok to hsg ale w tym cyklu juz nie zdążę, więc zalecił mi inseminację. Powiedział, że jest 3 razy tańsza i mnie inwazyjna a jak się uda to już drożności nie trzeba będzie sprawdzać.
    Najpierw się wyplakałam a teraz biję się z myślami. trochę odebrał mi nadzieję ale z drugiej strony młodzi już nie jestesmy więc może już nie ma co czekać skoro mamy za sobą bezowocny rok :(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Am. On dba juz o to od jakiegoś czasu. Suplementów nie bierze ale ten lekarz powiedział, że suplementy raczej słabo pomagają a jeśli już na ilość. On ma bardzo dużo plemników, tylko w szybkim ruchu progresywnym jest mało. Czyli problem z jakością.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlaśnie nie dawał wielkich szans na poprawę. ja juz wcześniej zauwazyłam, że lekarze nie wierzą za bardzo w to, że suplementy poprawiają jakość.
    Powiedział, że jest jakaś szansa na ciążę ale nie wiadomo kiedy. To może być powód że juz tak długo nam sie nie udaje. Oczywiście pozostaje wciąż badanie drożności.

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ