X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak usłyszałam wyrok w szpitalu do którego trafiłam to musieli do mnie wezwać psychologa bo doznałam szoku. Zaczęłam się zamyślać i wpatrywać w przód tracąc kontakt z rzeczywistością. Mąż mówi, że przełykałam przez dwa tygodnie tak głośno ślinę co chwila... Nie chcę o tym mówić... Przepraszam...

    To straszny ból nie do opisania i to wywoływanie poronienia... Ten straszny ból... Skurcze w oczekiwaniu na rozwarcie i wypieranie siłami natury zarodka i worka owodniowego... A potem ten widok tego małego człowieczka nie wykształconego do końca ale jednak miał zalążki nóżek i rączek... Skurcze były silne a ja parłam zbyt mocno i rozerwałam prąc zarodek... Roniłam w częściach... Ostatnia wypadł głowa... Wciąż mam ją przed oczami jak o tym piszę...

    A po wszystkim łyżeczkowanie...
    Wszystko trwało od 8 rano do 1 w nocy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 21:58

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W porządku Prima, nie przepraszaj. Nie masz za co, kochana <3 nie musisz o tym wspominać.

    Przykro mi z powodu tego wszystkiego, to straszne. Nie umiem sobie nawet tego wyobrazić. Jesteś silną kobietą, dałaś sobie z tym radę. Podziwiam Cię <3

    100krotko, Twój mąż musi uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość. Na ciążowe humorki macie jeszcze sporo czasu :P

    Am, nie musisz pisać wypracowań, nikt tu się nie gniewa za krótkie wypowiedzi :)

    Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 22:02

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się melduję :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na śniadanko i muszę troszkę posprzątać :-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, sorki za te głupie pytania ale byłam po prostu ciekawa :/
    Nie wiem co powiedzieć po przeczytaniu tego co napisałaś...odjęło mi mowę. Nie mysl juz o tym, niepotrzebnie o to pytałam, ale nawet nie podejrzewałam takiego scenariusza :( Jesteś silna i cieszę się że idziesz do przodu. A wysoka prolaktyna faktycznie uniemożliwia zajście w ciąże. Tak jak i tsh wysokie, ale dwa dni biore już silniejszy euthyrox więc mam nadzieję tak jak i Ty że bedzie ok :)

    Ja to leżę i piję kawe :) Oglądam nowe makijaże na youtubie, i tez wstaje biegam, sprzątam a o 17 znowu do ortopedy.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Po wpisaniu dzisiejszej temperatury ovu zmienił mi owulację z 35dc na 19dc :D Nawet program gubi się na moim wykresie :P

    Ja miałam nie sprzątać cały tydzień, tylko leżeć w łóżko, a dzisiaj znowu przyłazi jakiś klient oglądać mieszkanie, więc muszę je trochę ogarnąć :/

    A z takich bardziej pozytywnych wieści: dzisiaj wraca mój mąż :D Nie mogę się doczekać :P
    Czas na śniadanie :)

    Miłego dnia ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird to może zrób jutro z porannego moczu test? Kto wie :D <3 <3 <3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    littleladybird to może zrób jutro z porannego moczu test? Kto wie :D <3 <3 <3

    Robiłam wczoraj i była jedna krecha, zrobię za tydzień :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 w porządku :) To dla mnie trudne, ale bardzo chcę mieć dziecko i wizyty u psychologa dały mi m.in. to, że nie chcę zapełnić pustki kolejną ciążą tylko moja psychika się pogodziła ze startą i pragnie mimo wszystko dziecka. Ciężko to ująć w jednym zdaniu ale mniej więcej napisałam :)

    Zabieram się za sprzątanie w pokojach od tygodnia jak nie lepiej, więc dziś muszę się zmobilizować i zacząć sprzątać chociaż w jednym. Jednak co 5 minutek będę tu zaglądała :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Robiłam wczoraj i była jedna krecha, zrobię za tydzień :)
    Dobry pomysł !!!
    Trzeba wierzyć w dwie kreseczki :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znów ktoś dzwonił w sprawie pracy :)
    Teraz się wycwaniłam i mam założony folder z ogłoszeniami, na które aplikuje :P Robię print screen każdego ogłoszenia i wrzucam do folderu. A potem sprawdzam, kto do mnie dzwonił i jakie były warunki zatrudnienia podane w ogłoszeniu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam ich! W ogłoszeniu podali, że miejsce pracy to Poznań, a on przez telefon powiedział mi, że firma znajduje się w Suchym Lesie pod poznaniem i to z drugiej strony miasta niż ja mieszkam :/ Odpadają...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze 3 tygodnie L4. I tak w trakcie zwolnienia nie mogę podjąć pracy więc najszybciej mogę zacząć od 18 czerwca. Ze spokojem coś znajdę :)

    Ja taka nie byłam. To mój psychiatra mnie tak "nastawił" :)

    Ja też z doskoku tu zaglądam, ale co 5-10 minut :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 10:06

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak wpadam tylko na chwile, co chwilę :D
    Am, najgorsze jest to, że właścicielka mieszkania to moja przyjaciółka :(
    PrimaSort wrote:
    Ja taka nie byłam. To mój psychiatra mnie tak "nastawił" :)
    Musi być dobrym specjalistą :) Dobrze, że trafiłaś na takiego :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    Prima nie wiem co powiedzieć:-( naprawdę jesteś silna.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak mi się nie chce nic :-( a muszę jechać na zakupy bo lodówka pusta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś śluz wodnisty? Hmm... 10 dzień cyklu... Chyba, że to po tym Bromegronie i siemieniu lnianym taki śluz? ... Zrobię dziś test owulacyjny!

    Chociaż to chyba za wcześnie? Mam nadzieję, że nie przegapiłam owulacji? ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 10:45

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobiłam pranie, henne na brwi, peeling i maseczkę :)
    I sprzątam. Widziałam fajna fryzurke na youtubie więc jak już się ogarnę to bede próbowac, może mi wyjdzie :)

    Wzięłam skierowanie na tsh, ft3 ft4, lh, estradiol i prl. Jutro ide na krew i zobacze jak tam.

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima jak wodnisty to owu się zbliża. Zrób zrób i zobacz co wyjdzie, ale to na pewno jeszcze nie owu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 10:47

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ