X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piękna słoneczna pogoda :-)
    Leżę na łóżku i wygrzewam się na słońcu bo wpada przez okno prosto na łóżko. Lubię to!:-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 godziny i 8 minut. Ponad 200 km

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pociągiem. Niestety Regio. Bo intercity w moje rodzinne strony nie dojeżdża :-(
    Mam nadzieję, że chociaż fotele będą normalne, bo czasami są plastikowe a tyle godzin na plastiku... To tyłek boli i plecy też

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka jakiś fatum nad nami czuwa. Zmywarka nie grzeje :-( właśnie mąż mi to oznajmił :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie :-( już po gwarancji :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Amelko, przykro mi jak czytam, że tak Cię to złe samopoczucie męczy ;-(
    Trzymaj się jakoś. Strasznie mi mnie samą przypominasz. Na innych forach często to krytykowały dziewczyny, że się tak nad sobą rozczulam i ciągle robię testy owulacyjne albo przeżywam, że nie mogę zajść w ciążę. Dlatego odeszłam z innych forum i przyszłam tutaj gdzie jest mi dobrze i chcę tu zostać :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie dziś ani jednej chmurki i słońce, 25 stopni! Od samego rana na dwór z psem, potem do altany. Potem szybki obiad i pojechaliśmy z psem do babci na działkę, potem do lasu a potem nad wode. Pies się wylatał, wymoczył i wyrzygał :) Dopiero wróciliśmy i robie na kolacje mężowi naleśniki. Na zakupach nie byłam bo zapomniałam że dziś wszystko pozamykane :( Jutro na to niestety nie bede miała czasu bo mąż zabiera samochód do roboty.

    Amelio dzień po owu równiez jestem brany za płodny więc po owu równiez nalezy się bzykać :) Kochana nie smuć się, choc wiem jak łatwo powiedzieć... Miejmy nadzieje że trafiliście wtedy w szczyt.

    I wiecie co, wiem że nie powinnam o tym pisać, ale test z rana pokazał drugie zabarwienie. Wygląda to jak kreska. Nigdy test mi nie pokazał po czasie "drugiego czegoś". Nie biore tego za wskazanie ciaży. Jajniki dziś mnie pobolewają praktycznie cały dzień i krzyz i cycki. Ale no dziwne to z tym testem, wiem że jeszcze zachodzą w nim reakcje ale zawsze było pusto.

    Amelia San, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko a przypomnij mi kiedy powinnaś dostać @ ?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg wykresu jutro.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Wg wykresu jutro.
    No to czekamy :-) dla pewności jutro z porannego moczu zrób test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko dobrze, że już jest ok :-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko mi też nigdy nie pokazywał po czasie. może jest jednak szansa na dwie kreski jutro :). Ale super by było. kolejna nasza fasolka :)

    Am, ja dołączam się do opinii, że dzień po owu tez trzeba próbować. może trafi się szybki plemnik i już!

    Ja dziś byłam u koleżanki, o której ostatnio wam pisałam, że pogadałyśmy o problemach z zajściem w ciążę. Bardzo mi pomaga rozmowa z nią. Wiem, że mnie rozumie. Jest już w ciąży i bardzo mnie rozumie i wspiera.

    Jejku jak już nie mogę się doczekać staranek w tym miesiącu ;).

    Amelia San, PrimaSort, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że na jutro nie mam testu. Myślę że z tym testem to ściema. Jest taki cień, ale podchodzę do tego realnie. Znaki na niebie i ziemi wskazuja na okres. Gdyby miałabyć ciąża to z porannego moczu by coś pokazało od razu. Chyba że wykres się myli i owu była później, ale nie możliwe. Obserwowałam siebie uważnie.

    Am, cieszę się że już Ci lepiej. Najważniejsze że macie siebie i sie kochacie :)

    Ja juz dzis na nic nie mam siły po tym intensywnym dniu. Ściągamy własnie horrory na wieczór :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie bedę po niego jechać. Samochód już w garażu a ja juz nie mam siły. Mężowi nic nie mówię i go nie wyślę, choć pytał juz kiedy ma byc okres. Kazdego dnia pyta czy piersi bolą bo on to bierze za objaw mega ciąży :) :D
    Najwyżej siknę z rana w słoik i zrobię test popołudniu bo jade do ortopedy jutro.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno test nie zawsze pokazuje od razu, u niektórych kobiet dopiero kilka dni po terminie @. Wiem, że trochę strach robić sobie nadzieję lecz nie mozna też zakładać, że to niemozliwe. Szkoda, że nie masz na jutro testu. Ale zobaczymy co się będzie działo...

    Pewnie Am, gorsze chwile się zdarzają a najważniejsze, że sibie macie. I kto wie może właśnie ten jeden raz wystarczył ;). A może dziś jeszcze popróbujecie dogonić jajeczko :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby twój mąż miał rację z tymi piersiami to ja już bym miała mnóstwo dzieci ;)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niskiej siki??

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku właśnie w tym sęk że nie robię sobie żadnej nadziei. Realnie do tego podchodzę. Ale masz rację z góry zakładanie że to niemożliwe też nie jest do konca... No ale nie poradzę, jestem z niedowiarków i tak już mam jak nie zobacze czarno na białym ;)

    Wskoczyłam jeszcze na bieżnię pobiegać. Kolano w stabilizatorze więc nie bolało, tego mi było trzeba. Ale czuje to takie cholerstwo w dole, takie łaskotanie jak zawsze przy nadchodzącej @, jakby już miało pójść całe ciśnienie ale jeszcze nie czas. Zobaczymy, może będę należeć do tych co test pokazał krechy po 20dpo. Jutro słoik i test.
    Poza tym mam prorocze sny przed @ od jakiegos czasu. Dostaję @ we śnie i potem tez jest. Cud!

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlaśnie w tym miesiącu miałam taki sen i przyszła...

    Am chyba miała na myśli że siki w niskiej.Czekamy więc jutro na wynik :)

    To ty z tym kolanem masz problemy właśnie od biegania? Nie wiadomo jak z tym bieganiem, czy to zdrowo czy niezdrowo biegać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka jutro czekam na wieści.

    Amelko przytulaj się mocno :-)

    Płatek ja też wyczekuję staranek :-) który to Twój dzień cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 22:07

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ