X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leżę i czekam na testowanie. Dzisiaj później testuję niż wczoraj, bo o 19:30 jedliśmy z mężem obiado-kolację :-p to tak chociaż do 21 poczekam :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie powsinoga ;-) :-D hihi mnie tak mama nazywa ;-)

    Wiem ze to kolejny zabobon ;-) bo ja nie jestem leniwa ani po mamie ani po tarcie ;-) a dzieciątko jakie by nie była i tak będziemy kochać nad życie ;-) juz kochamy;-)

    PrimaSort, Marta29, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i dziś wynik znów negatywny, a śluz przeźroczysty, rozciągliwy. Teraz nie wiem, czy to owulacja, czy jeszcze nie? Mąż padł jak zabity i śpi więc dziś raczej nici z przytulanek, ale jak sądzicie, że to owulka to zaraz go budzę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 15 jedziemy do męża rodziców 80 km. Teraz nie wiem, czy test wykonać wcześniej? Czy o normalnej godzinie, tylko nie wiem czy dam radę o tej godzinie, bo wiadomo trzeba się powstrzymać od jedzenia i picia przez 2 h...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To od jutra zaczniemy, bo dziś nie ma co. W 11 dniu cyklu chyba owulacji nie będzie bo to za wcześnie

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra zaczniemy staranka :) A test wykonam najwyżej u mojej teściowej, albo w drodze powrotnej do domu na stacji :P tylko jutro pojemnik na mocz muszę sobie nowy kupić :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też zrobimy :) Na lajcie od jutra i już :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dość, siedzę i wyję :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, znowu wczoraj późno wróciliśmy :)

    Amć, byłaś na spacerku? :)

    100krotko, odpoczywaj i leż jeśli musisz. Jak się dzis czujemy? :)

    Prima, moim zdaniem owu dopiero nadchodzi. Ale bzykac można sie codziennie :)

    No i jak myslicie? Volvo z zew. fajne, zadbane, a w środku zjechane skóry i zdarte boki. Jedyny plus-automat i wygląd zew. Odpuścilismy. Pojechaliśmy do komisu bo mąż zaciągnął mnie TYLKO obejrzeć toyote YARIS a znał zdanie moje na temat takich samochodów. Nawet na nią nie spojrzałam :) Obok stała Alfa Romeo :) Mężowi tak się spodobała i mi że od razu do niej wsiedliśmy i pojechaliśmy ja sprawdzić. W środku była tak zadbana, no jak nowa. Nie było się do czego przyczepić. Do tego czarna, do 140km rozpędzała się chwila :) Byliśmy bardzo zadowoleni oboje. W środku cicho przy jeździe, nie rzucało :) I tak samochodowanie dalej trwa, ale na tym juz raczej koniec :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Widzę, że kupno samochodu to wcale nie jest taka prosta sprawa :/
    Wczoraj przeglądaliśmy ogłoszenia z mieszkaniami i żadne nie podobało się mojemu mężowi. Ciągle coś było nie tak. A to za duży korytarz, albo mieszkanie całe do remontu, albo łazienka za mała, albo ułożenie pomieszczeń mu nie odpowiadało itp itd :/ Jak tak będzie wybrzydzał to nic nie kupimy :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie dziś pogoda się psuje. Wiatr się straszny zerwał mimo słońca :( I niebo się chmurzy.
    Wstawiłam kolejne pranie i zastanawiam się w czym jechać do teściowej. Chociaż nie chce mi się jak nie wiem co. Nie wiem czemu, ale nie lubię tam jeździć, bo tam jest wiecznie poruszany temat dzieci przez członków rodziny mojego męża dziadków itd... My jesteśmy 3 lata po ślubie i wszyscy nam wytykają, że chcą mieć wnuki, że męża siostra dobrze, że im dała to przed śmiercią się chociaż jednej wnuczki dorobili (nie ważne, że dziewczyna wpadła...). Nikt tam poza męża rodzicami i jego rodzeństwem nie wie o tym. Postanowiła, że jak dziś ktoś nas zapyta dlaczego ja jako kobieta nie zakładam prawdziwej rodziny to im powiem, że ja już w ciąży byłam. I zamkną się raz na zawsze. Bo ja przez to ich unikam.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    mam dość, siedzę i wyję :(

    Co się stało? <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Cześć :)

    Widzę, że kupno samochodu to wcale nie jest taka prosta sprawa :/
    Wczoraj przeglądaliśmy ogłoszenia z mieszkaniami i żadne nie podobało się mojemu mężowi. Ciągle coś było nie tak. A to za duży korytarz, albo mieszkanie całe do remontu, albo łazienka za mała, albo ułożenie pomieszczeń mu nie odpowiadało itp itd :/ Jak tak będzie wybrzydzał to nic nie kupimy :(
    My kupiliśmy bo była okazyjna cena, choć było do remontu. A nie chcieliśmy brać 300 tysięcy kredytu, bo planujemy w przyszłości kupić dom jak nas będzie stać.
    Na pewno coś znajdziecie :) co będzie Wam odpowiadało :)
    Najlepiej na żywo oglądać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 09:02

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez własnie uwielbiam czarne. Jeszcze wczoraj byliśmy u kolegi co ma taka samą, tylko słabszą moc by dał jakąś rekomendację. Bardzo chwalił ten samochód, więc na 90% bierzemy tą tylko jeszcze musimy nią wjechać na kanał :) Może dziś. Jak na razie w ogóle nie ma się do czego przyczepić tylko czekam co powiedzą na kanale i jak bedzie ok bierzemy :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, hej hej. Jak się czujesz? Samochód to nie taka prosta sprawa. Myslałam że bedzie łatwiej coś wybrać, ale musi być sprawny i zadbany.
    Ja z byłym mężem kupiłam kiedys mieszkanie do kapitalnego remontu. Trzeba było robic wszystko, drzwi okna podłogi, ściany. Ale doprowadziliśmy je w miesiąc do takiego stanu że nikt go potem nie poznawał :) Choć nie ukrywam że średnio to widziałam bo myślałam że z takiego stanu nie da się go ogarnąć a jednak.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie dziś pogoda się psuje. Wiatr się straszny zerwał mimo słońca :( I niebo się chmurzy.
    Wstawiłam kolejne pranie i zastanawiam się w czym jechać do teściowej. Chociaż nie chce mi się jak nie wiem co. Nie wiem czemu, ale nie lubię tam jeździć, bo tam jest wiecznie poruszany temat dzieci przez członków rodziny mojego męża dziadków itd... My jesteśmy 3 lata po ślubie i wszyscy nam wytykają, że chcą mieć wnuki, że męża siostra dobrze, że im dała to przed śmiercią się chociaż jednej wnuczki dorobili (nie ważne, że dziewczyna wpadła...). Nikt tam poza męża rodzicami i jego rodzeństwem nie wie o tym. Postanowiła, że jak dziś ktoś nas zapyta dlaczego ja jako kobieta nie zakładam prawdziwej rodziny to im powiem, że ja już w ciąży byłam. I zamkną się raz na zawsze. Bo ja przez to ich unikam.

    Ciężko jest na okrągło wysłuchiwać takich rzeczy :( Dziadkowie często nie rozumieją, chcą po prostu mieć wnuka i tyle :/ Faktycznie jeśli znowu zaczną gadać, to im nagadaj do słuchu. Może w końcu odpuszczą. Bądź dzielna i nie daj się za bardzo wyprowadzić z równowagi <3

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Little, hej hej. Jak się czujesz? Samochód to nie taka prosta sprawa. Myslałam że bedzie łatwiej coś wybrać, ale musi być sprawny i zadbany.
    Ja z byłym mężem kupiłam kiedys mieszkanie do kapitalnego remontu. Trzeba było robic wszystko, drzwi okna podłogi, ściany. Ale doprowadziliśmy je w miesiąc do takiego stanu że nikt go potem nie poznawał :) Choć nie ukrywam że średnio to widziałam bo myślałam że z takiego stanu nie da się go ogarnąć a jednak.

    Hej :) Czuję się coraz lepiej, dziękuję. Chociaż od trzech dni około godz, 15:00-18:00 mam wrażenie, że mam gorączkę :/ słabo się wtedy czuję, ale ogólnie jest ok :D nareszcie :)
    My planujemy kupić mieszkanie niedrogo i takie, w które nie będzie trzeba za dużo włożyć kasy na remont (chociaż to raczej będzie trudne :/ ). Chcemy spłacić kredyt w 15 lat, a potem zabrać się za wymarzoną budowę domu :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ciężko jest na okrągło wysłuchiwać takich rzeczy :( Dziadkowie często nie rozumieją, chcą po prostu mieć wnuka i tyle :/ Faktycznie jeśli znowu zaczną gadać, to im nagadaj do słuchu. Może w końcu odpuszczą. Bądź dzielna i nie daj się za bardzo wyprowadzić z równowagi <3
    No właśnie dobrze powiedziane. Nie daj się wyprowadzić z równowagi... Ja łatwo się denerwuję, ale muszę być "zimną suką" i się przeciwstawić.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    Ja w zasadzie dziś na jednej nodze przez imprezkę córki, ale chciałam Wam życzyć miłego dnia :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siekierko dla Ciebie również wszystko co najlepsze z tego dnia. Samych miłych chwil. :) Widzę po wykresie, że oczekujesz na testowanie i wykres wyznaczył owulację :) Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 09:13

    Skierka lubi tę wiadomość

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ