X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Skierko :)
    Dzięki i wzajemnie :D

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, poniekąd Cię rozumiem. Jak byłam z byłym to moja eks teściowa i teść też ciągle pytali i nalegali iedy i kiedy. Wtedy jeszcze nie chciałam miec dziecka i sie nie staraliśmy, ale wnerwiało mnie to ciągłe "kiedy" strasznie i te spojrzenia gdy mówiłam że chce JEDNO dziecko. Oni w rodzinie mieli max po 5, najmniej 2... Dasz radę, powiedz co masz powiedzieć suczko ;)

    Little, zrób tego testa. Wrrr. Spojrzałam na wykres, b.mocno Ci się wahają te temperatury. Jak nie bedziesz w ciąży to musisz iść do gina po jakies tabsy na wywołanie @. Temp w ciąży nie powinna spadać do linii podstawowej :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam małe zakupy na allegro i kupiłam m.in brelok skórzany z metalowym owczarkiem :D do kluczy samochodowych :D :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Little, zrób tego testa. Wrrr. Spojrzałam na wykres, b.mocno Ci się wahają te temperatury. Jak nie bedziesz w ciąży to musisz iść do gina po jakies tabsy na wywołanie @. Temp w ciąży nie powinna spadać do linii podstawowej :/

    Namówiłaś mnie :P Zrobię jutro, ale mam tylko takie z allegro i będzie to 10dpo, więc prawdopodobnie i tak będzie negatywny. Czekam jeszcze tydzień, jak się @ nie pojawi, dzwonię do gina.

    Moje tempki tak skaczą, bo nie mam owulki i w tym cyklu pewnie też jej nie było.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra decyzja z tym testowaniem! :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadam śniadanko i wybiorę się do apteki po siemię lniane, bo mi się skończyło i po pojemnik na mocz, żeby móc zatestować poza domem. Mąż powiedział, że na stacji się gdzieś zatrzymamy w drodze powrotnej to zrobię test żeby nie czuć się niekomfortowo, albo tak wyjedziemy żeby o 21 być w domu i zatestuję w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2015, 09:49

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, dobry pomysł :) Ja na 14 jestem umówiona na pazury. Właśnie umyłam włosy i sie maluję. Zamierzam dzis się ubrać w sukienke albo spódnice i wygladac jak milion $ B)

    littleladybird, PrimaSort, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Prima, dobry pomysł :) Ja na 14 jestem umówiona na pazury. Właśnie umyłam włosy i sie maluję. Zamierzam dzis się ubrać w sukienke albo spódnice i wygladac jak milion $ B)

    Ja to nie pamiętam kiedy tak wyglądałam. Blada twarz, włosy w nieładzie i w "domowych" ciuchach. Z domu nie wychodzę :P Jak tylko wyzdrowieję do końca to na pierwsze wyjście z domu też się zrobię na bóstwo :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Prima, dobry pomysł :) Ja na 14 jestem umówiona na pazury. Właśnie umyłam włosy i sie maluję. Zamierzam dzis się ubrać w sukienke albo spódnice i wygladac jak milion $ B)
    To jest myśl :)
    To ja ubiorę sukienkę skórzaną w kształcie litery A z krótkim rękawem, usta umaluję na czerwono, pazur na jakiś delikatny kolor a'la french i do tego włosy albo upięte do góry i okulary z czarnymi oprawkami (bo mam takie do noszenia, słabo widzę z daleka), albo włosy rozpuszczone i pokręcone lokówką (jestem brunetką, włosy za łopatki).

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zacznę kręcić włosy, tylko muszę lokówkę odnaleźć :/ A potem 2 godziny z życia wycięte :P Tyle czasu mi kręcenie zajmie ;)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima dobra myśl :) Ja jeszcze nie wiem co załoze a włosy własnie zakręciłam u nasady na moje termowałki :) Żeby się podniosły i robie messy bun :P I też chciałam usta na jakiś wyraczaaaasty kolor :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokówkę znalazłam, teraz kąpiel w wannie i golenie nóg :D Potem kręcenie, ale będę tu zaglądała co 10-15 minut :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś mega imprezka się szykuje :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dopiero. Przebierałam się, wymyślałam aż w końcu dresy moro za kolano, czarna bokserka i jasny dzins kurteczka przed pępek :) Nic mi się dziś nie podobało. Włos zrobiony, na 14 ide na pazury :)

    A jak reszta? :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wy dzisiaj piękne :-) to tylko ja tak na domowi hmmm a nawet nie mam się w co wystroic bo u mamy mam tylko takie wygodne ubranka:-\ ale jak umyje włosy to może siostra mi wymodeluje bo sama nie mam siły a tez mam takie za łopatki:-D i strasznie dużo ich.

    Miłego dnia wam życzę:-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pazurach i po zakupach. Pogoda jest cudna, jest gorąco :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, widzę że zakupy udane :) Jedzonko tez dobre, lubię czasami. Dobrze, relaks się przyda i spacerki. Ja tez dzis zakupowo, ale na allegro. Jutro męża zaciągnę do H&M i NewYorkera.

    U mnie dziś znowu gotowała teściowa :). Ale mam kolejne przepisy i chyba jutro dłubne w tym :) Jak bedzie ok to wam podeślę, mam na kotleta i sos, ale taki zielarski sos :)

    Ale tu pusto. My w domu, dopijam herbate i jedziemy na zakupy bo do tego gotowania pare rzeczy mi bedzie potrzeba.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, super, że zakupy się udały :)
    Sarenko, ja też chętnie przygarnę przepis :D

    Nie było mnie prawie cały dzień, bo spędzałam czas z mężem :) albo w kuchni :/

    Jutro jedziemy do moich rodziców (w końcu wyjdę z domu! :D ) i pewnie też mnie nie będzie :) chyba, że zdążę coś skrobnąć rano :)

    Dobranoc dziewuszki moje <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) My właśnie wróciliśmy :-) test owulacyjny wykonałam przed wyjazdem i jak mąż zobaczył pozytywny test to zaraz to wykorzystał i zaciągnął mnie do łóżka :-) potem dopiero pojechaliśmy :-P
    Jutro będę testowała o stałej porze. Wypiję jeszcze siemię i idę spać. Jutro się odezwę :-)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 31 maja 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w niedzielę o poranku :D

    O 4:30 obudziło mnie parcie na pęcherz i nie było już odwrotu :/ Zdążyłam jeszcze tylko złapać termometr i sprawdzić tempkę. Zmierzona godzinę za wcześnie, więc niemiarodajna :/ Testu nie zrobiłam, zanim zorientowałam się, że mam łapać mocz do kubeczka, popłynął rurami do morza (zrządzenie losu?). Widocznie miałam go nie robić :D Tak naprawdę nie byłam do tego przekonana. Jeśli faktycznie miałam owu to była 35dc, dziś jest 45dc, czyli 10dpo - za wcześnie na test z moczu.

    Właśnie zajadam śniadanko :D Już nie usnęłam, godzinę kręciłam się w łóżku i stwierdziłam, że to bez sensu, więc wstałam. Umyję włosy, skoczę do kościoła i wyjeżdżamy na wieś :D

    Prima, nie musisz robić więcej testów :) pod uwagę bierze się tylko pierwszy pozytywny ;) teraz po prostu działajcie. Podoba mi się reakcja Twojego męża na pozytywny test owu :D Powodzenia <3

    Miłego dnia <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ