X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, cokolwiek to jest, tulę Cię mocno <3

    Będę wieczorem :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ranne ptaszki. Ja wstałam o 9. Pogoda jest cudna, wreszcie! :) Podobno cały tydzień ma byc gorąco, nawet do 31 stopni B)
    Na zakupy dziś jednak nie pojediemy bo zapomniałam że mam cos do załatwienia i się nie wyrobię, ale może jutro. Choć jutro chyba zrobię większe zakupy, bo.... samochód :) Ja już jestem do niego przekonana, mąż też więc jeszcze tylko mechanik jutro :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to i poniedziałek i wtorek bede miała zajęty, ale we wtorek juz muszą się udac te zakupy, bo mąż ma wolne wtorek i środa.
    Dziewczyny ja szukam fajnej sukienki jakiejś na lato, w kwiaty. Widziałam jakis czas temu na allegro, wybór był ogromny różne kolory itp ale nie moge tego znaleźć.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Amelia mam nadzieję, że już dobrze się czujesz. Jak będziesz chciała o tym pozmawiać to możesz zawsze napisać. Jak chcesz możesz napisać mi wiadomość prywatną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 14:13

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Napisałyście tyle, że już nie wiem co czytać.
    Dzis dopiero zbieram się po tym jak ostatni lekarz odebrał mi nadzieję.
    Naczytałam się mnóstwo o interpretacji wyników badania nasienia, więc już jestem ekspertem ;).
    konkluzja taka, że wyniki mojego P wg aktualnych norm WHO, przy wyliczeniu bezwzględnych wartości wyglądają bardzo dobrze.
    Tyle tylko, że ten lekarz skupił sie na starych normach wg których jeden parametr jest zły.
    Nie wiem co o tym myśleć ale moja intuicja podpowiada mi, żeby jeszcze popróbować naturalnie. W następnym cyklu pewnie robię hsg a jutro ide na monitoring.

    Am, ściskam cię mocno. nie smuć się.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co wy sie tak dziś stroicie?? Same piękności dziś tu można spotkać.
    Ja byłam w czwartek u mojego ukochanego fryzjera i efekt jest super. chociaz to mi humor poprawia. wczoraj bylismy na małej domówce i też wyglądałam całkiem nieźle ;)

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety dziewczyny, ale jestem zmordowana :/
    Imprezka była super, ale szykowanie i potem sprzątanie po niej wykończyło mnie!

    Dopiero skończyłam pucować kuchnię :O Dobrze, że mąż pomógł w salonie i ogrodzie :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko kochana dlaczego kończysz starania? Tak długo się staraliście, aby mieć dziecko. Dlaczego się poddajesz? Napisz mi prywatnie co się dzieje. Czasami wygadanie się dużo daje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 18:25

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am co się stało? :( Szczerze mówiąc rano miałam mało czasu, byłam zalatana i ciągle na telefonie i nie było za bardzo czasu na forum. Ściskam Cię mocno i nie powiem ale ciekawa jestem :( Tylko boję się tego czego się dowiedziałaś, ale jeśli nie chcesz mówić czy nie masz ochoty czy nie teraz rozumiemy Cię zapewne wszystkie. Nie wiem co ale mam nadzieję że się poukłada <3

    A wy pewnie powiecie że głupia zazdrośnica jestem ,ale dziś opadły mi ręce i cycki :( Koleżanka z pracy znowu jest w ciąży... nie powiedziała mi nawet tylko mojej przyjaciółce bo nie chciała mnie dołować. Przyznam się-poczułam zazdrość, złość i ogromny smutek :( Bo ja nie mogę... poszła sobie na jakieś tam badania a tam ciąża 6tydzień. Ehh...
    Ale jest jeden plus, jestem następny tydzień na zwolnieniu :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż ogląda mecz, a ja wyleguję się w łóżku :-P
    Jutro mam rozmowę w sprawie pracy o 12. Żeby tylko była ładna pogoda. Zastanawiam się, czy powiedzieć na rozmowie, że jestem na zwolnieniu lekarskim od 5 miesięcy czy siedzieć cicho i udawać, że cały czas pracuje. Kurcze co radzicie?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, to mnie zmartwiłaś :(. Jak czytałam wcześniej jakoś nie myślałam, że ta zła wiadomość jest związana ze staraniami.
    Mam nadzieję, że dziś jesteś pod wpływem tych emocji a tak sytuacja tak naprawdę wcale nie jest taka zła.
    Jesteś teraz w drugiej fazie prawda, po owulacji? nie będziesz testować?
    ie można tracić nadziei!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj mój 13 dzień cyklu. A tempka spada. Co to oznacza?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima ale spadła tak mocno i gwałtownie czy tylko trochę? niestety może to zwiastowac zbliżającą się @ ale to nic pewnego bo może trochę spaść a jutro urosnąc. A ile trwa twoja faza lutealna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Prima ale spadła tak mocno i gwałtownie czy tylko trochę? niestety może to zwiastowac zbliżającą się @ ale to nic pewnego bo może trochę spaść a jutro urosnąc. A ile trwa twoja faza lutealna?
    Z reguły 14 dni trwa. Kurka ja okres powinnam dostać 15 czerwca a dziś jest 31 maja :-( cykle mam zawsze regularne. Łudziłam się że to na owulacje. a80ae1bdf29c9efec346c046557d259b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 19:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dopiero owulacja będzie czy jak?
    Zupełnie się na tych temperaturach nie znam :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 19:23

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, przepraszam źle cię zrozumiałam. W 13 dc to oczywiście na owulację! Do dzieła :). Trzymam kciuki mocno.

    Amelia, nie wiem czemu u ciebie taki spadek optymizmu ale tulę Cie mocno i za ciebie też trzymam kciuki bo nadzieja jest przecież w każdym cyklu.

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Czyli dopiero owulacja będzie czy jak?
    Pewnie tak, a jak długie masz cykle? Jeśli ok 30 dni, to 14 dc cyklu na owulację jest wręcz idealny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia oby okres nie przyszedł do Ciebie! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Pewnie tak, a jak długie masz cykle? Jeśli ok 30 dni, to 14 dc cyklu na owulację jest wręcz idealny :)
    27-28 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Już jest albo zaraz będzie :) Tak ale precyzyjnie może odpowiedzieć na to pytanie tylko monitoring ciąży :) Po owulacji temp pójdzie w górę :) Napisałam Ci to właśnie pod wykresem :D
    Dziękuję :-) my w tym cyklu tylko wczoraj seksiliśmy się ale jeszcze dziś będziemy :-P

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ