X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się melduję :) Ja na chwilę bo Ide na 11 na hybrydy u nóg, a potem schopping :) Wczoraj jeździłam ta alfą, pojechaliśmy nią do mojej mamy, umyliśmy. Jest zajebista! :) Nie mogłam się nacieszyć i z radości az mi się nogi trzęsły i mi zgasła na środku skrzyżowania :P Ma 150km, nie moge wyczuc jeszcze gazu bo jak się delikatnie przyciśnie to rwie jak szalona :D
    Dziś mąż wziął ją do pracy i jeszcze jeden test przed nią-mechanik :/

    Amelio, martwie się :( Nie wiem co, ale mam nadzieję że sie poukłada. Jeśli bedziesz chciała mów, wysłuchamy Cie i może coś zaradzimy :*

    Prima, to owulacja. Zrób jeszcze test.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka podrosła, ale niewiele :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Tez się melduję :) Ja na chwilę bo Ide na 11 na hybrydy u nóg, a potem schopping :) Wczoraj jeździłam ta alfą, pojechaliśmy nią do mojej mamy, umyliśmy. Jest zajebista! :) Nie mogłam się nacieszyć i z radości az mi się nogi trzęsły i mi zgasła na środku skrzyżowania :P Ma 150km, nie moge wyczuc jeszcze gazu bo jak się delikatnie przyciśnie to rwie jak szalona :D
    Dziś mąż wziął ją do pracy i jeszcze jeden test przed nią-mechanik :/

    Amelio, martwie się :( Nie wiem co, ale mam nadzieję że sie poukłada. Jeśli bedziesz chciała mów, wysłuchamy Cie i może coś zaradzimy :*

    Prima, to owulacja. Zrób jeszcze test.
    Został mi jeszcze jeden test, to go dziś wykonam, ale pewnie już wyjdzie negatywny. Zobaczymy :)

    Super, że autko śmiga :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 10:23

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, jeszcze nie kupiłam. Jak mechanik powie że jest ok, to dzis go bierzemy :) wczoraj miał test na trasie.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Tempka podrosła, ale niewiele :(

    Wzrost o 0,36 wcale nie jest mały ;)

    Ja testuję w czwartek :) dzisiejsza moja tempka ładna, ale zakłócona.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam. Ja wrócę to się odezwę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Littlel dzieki:) dzisiaj jeszcze nie narzekam:) bede trzymala mocno kciuki za testowanie :)

    Prima powodzenia:)

    Sarenko mam nadzieje ze w koncu znajdziesz samochodzik :)ale nie smigaj jak szalona :)

    Acia Amcia nie moge sobie wybic Cie z glowy wczoraj jak przeczytalam ze narazie robicie przerwe w staraniach to tak sie zesmucilam ze az maz zauwazyl i pytal sie co sie stalo...Bede sie modlic za Ciebie caly czas. tule mocno <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, kciuki się przydadzą :)
    Zmykam na kontrolę do lekarza, mam nadzieję, że po moim zapaleniu oskrzeli nie ma już śladu :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :) Pomóżcie :( od roku staramy sie z mężem o dziecko, robilam badania tarczycy i wszystko w normie, zbadali mi także poziom testosteronu i tu juz nie jest tak ciekawie :( przy normie 0.9 - 1.2 ng/ml mam wynik 2.1 ng/ml :( powiedzcie mi czy to duża różnica? Da się go jakoś zbić? :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka, nie wiem. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina. Twój wynik jest dość wysoki biorąc pod uwagę normy, ale w tej kwestii pomoże Ci tylko lekarz i wdroży leczenie.

    Am, ja tak samo jak 100krotka się zasmuciłam i myślałam o Tobie. Mam nadzieję że mąż i Ty jesteście zdrowi. <3

    Ja po pazurach, po solarium i po zakupach. Jestem mega zadowolona :) Kupiłam wreszcie truskawki i zaraz bedę robić ze śmietana. Jest upał konkretny ale chyba zbiera się na burzę :) A samochodem nie mogę się nacieszyć, żeby tylko był sprawny bo już się z nim zżywam... kupiłam nawet zapach do niego i brelok.
    Mam znowu zwolnienie na tydzień, ale coś czuję że bedzie do konca miesiąca :) :) Musze odpocząć od tej psychicznej roboty i teraz czuję się great. Będę miała też czas na gina i na monitoring wreszcie.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amć to cieszę się z jednej strony bo juz wymyślałam najgorsze. Wszystko się poukłada, na pewno, nie martw się. Wiem łatwo powiedzieć, ale tak bedzie zobaczysz. Rozumiem że chcesz być anonimowa, mi tez na tym zalezy. Wszystko bedzie dobrze i bedziecie mieli swojego wymarzonego dzidziusia :)

    Co do starań moich. Wczoraj powiedziałam mężowi że w następnym cyklu przerzucę się chyba na tampony... bo podpaski mnie podrażniają, a on do mnie: nic nie bedziesz zmieniać, bo już Ci nie bedą potrzebne :) haha. To coś w tym stylu co napisałaś. Dzięki za ciepłe słowa, nadzieja umiera ostatnia więc nie bede mówić nic więcej tylko tyle że moja jeszcze nie umarła.

    A co do breloka i zapachu-no musi byc mój :D Nie widze innej opcji. Tylko tym mechanikiem się martwię żeby tam nic nie znalazł.

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amcia jak moge nie myslec o Tobie? zaraz ja sie pogniewam i juz! Wy tu jestescie mojmi przyjaciolkami, ktorych brak mi tak w realu wiec bardzo sie o was martwie jak cos u was nie tak...

    Uff ja tez myslalam jak Sarenka dobrze ze jestescie zdrowi :) mam nadzieje ze wszystko sie ulozy:)

    Odebralam wyniki i dobrze ze juzdzis mam wizyte bo chyba nie sa dobre niby wszystko w normie ale przy gornej granicy :( i tsh z 1.cos tam wzroslo do 4,050 musze szybko isc do endokrynologa ;/

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :) Mają dać odpowiedź do przyszłego poniedziałku. W drodze powrotnej zaczęłam odczuwać kłucie w jajnikach naprzemiennie raz z prawej raz z lewej. Tak z pół godziny mi dokuczało i przeszło.
    Zrobię zaraz test owulacyjny aż z ciekawości, a potem coś zjem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie wlasnie zapisalam na sobote. Zadzwonilam dzisiaj i pani na recepcji powiedziala mi ze ma jeden wolny termin na sobote ale mi sie udalo :)

    Nie wiem czemu ale czuje taki niepokoj :( ide sie kapac bo coraz miej mi czasu zostaje.

    Am my Tobie tez :* <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am wiem ze endokrynolog mi pomoze :) zobacze co gin powie na reszte badan...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) a jakiego ja mam leniucha powinnam juz miec wlasy wysluszone bluzke wyprasowana a tu nic :/ ja nie wiem na co czekam :) hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie zrobiłam test owulacyjny. I wynik jest bardziej pozytywny niż ostatnio - wczoraj i przedwczoraj (obie kreski o tej samej intensywności). Dziś druga kreska ciemniejsza od kontrolnej.
    4bb76ae875acc8f2med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 15:34

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am do gina na wizyte :)
    Prima czekamy na efekty :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :) A tempka jak? Niby dziś wzrost ale nie duży. Troszkę się stresują :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 15:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima wzrost duży bo o 0,3' :) chciałabyś pewnie od razu 37 :D Ale nie każda tak ma :) Wszystko jest jak najbardziej w porządku :D Tylko się cieszyć :)
    No myślałam, że 37 powinno być albo chociaż 36,8
    Czyli teraz już jak spadnie to znaczy, że albo owulacji jeszcze nie było albo to cykl bezowulacyjny? Czy jak? Bo ja się na tym totalnie nie znam :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 15:40

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ