X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam za mile slowa :) Kochane moje <3

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam się pochwalić. W środę idę na kolejną rozmowę w sprawie pracy. Wreszcie jakieś managerskie stanowisko :) Ale się cieszę. Szkoda tylko, że daleko ode mnie:( Autobusami ponad godzinę w jedną stronę i 2 przesiadki :( Mąż będzie mnie odbierał, ale dojechać będę musiała sama. Bo samochód mamy jeden :/ Mój sprzedaliśmy bo firma dała mi służbowy jak pracowałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 20:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima ja do wawy dojazdzalam 2 godzinki i mialam 3 przesiadki :) a pieniazki nie byly tego warte;/ Zycze Ci abys znalazla dobra i blisko i samochodzik :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima może i tu dostaniesz autko :) Najważniejsze abyś była zadowolona z pracy i żeby wypłata była warta tego zachodu :) Godzina jazdy to jeszcze nie tragedia :) Tu w Warszawie niektórzy 1,5h dojeżdżają z jednej str Wisły na drugą ;) A jeśli dostałabyś samochód, droga trwała by krócej :) Trzymam kciuki :)
    Niestety tu praca jest stacjonarna :( Więc samochodu nie dostanę. Ale nie będę gdybała, bo jeszcze nie wiadomo co to za praca póki na rozmowę nie trafię no i czy mnie w wyniku kilkuetapowej (jak znam życie) rekrutacji wybiorą.

    Mąż pójdzie na urlop a ja do pracy i ja urlopu nie dostanę na początku podjęcia pracy :(

    A wracając jeszcze do ogłoszeń o pracę to muszę bardzo uważać, bo większość ogłoszeń nie zawiera nazwy firmy tylko stanowisko i wymagania. Muszę być ostrożna żebym do mojej firmy (gdzie aktualnie na L4 jestem) nie aplikowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż coś mi się miga od seksów :P muszę go podejść :) Poczekam jeszcze z godzinkę, aż siły zregeneruje i pójdę się kąpać a potem jakoś go będę musiała zaciągnąć do łóżka :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie takie gęste siemię i tyle glutów mi się porobiło, bo zapomniałam rozmieszać :P że aż mi się cofa i piję co kilka łyków i odkładam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki dziewczynki poszukuje dobrego internetu sprawdzilam juz cyfrowy polsat i orange i niestety musze szukac dalej...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, na pewno znasz jakieś kobiece sztuczki :D mąż się nie oprze :)
    100krotko my mamy z UPC i jesteśmy zadowoleni :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zawijam mojego Pana :P do jutra :-*

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chyba nie doczekam swojego:-(
    Littel dzięki muszę spróbować ale pewnie w mojej wiosce i tak będzie kiepsko

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia <3

    Maxima, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM, witam i o staranka pytam !?

    Juz troche Was znam a reszta mnie nie nie zna.
    W lipcu zeszlego roku zaszlam w ciaze bez wspomagaczy, niestety nasza rdasc trwala tylko do polowy sierpnia :( Od tamtej pory sie staramyi staramy. 5 cykli z CLO a teraz z ziolami nr.3. Moj cykl w tym m-acu sie ustabilizowal z CLO byla katasrofa. Zobaczymy co dalej bedzie. Do czerwca jeszcze ziola i mierzenie temp. a pozniej 2 m-ace wakacji i daje na LUZ.

    Milego dnia.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Maximo. Ja również jestem po stracie i staram się z Bromergonem od miesiąca. A ogólnie 4 cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dość późno jem śniadanko :( Bo pospałam :P
    Zaraz wezmę się za pakowanie rzeczy, które za radą Amelki sprzedałam na allegro :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 rzeczy się dopiero sprzedały, ale mam tego mnóstwo więc jeszcze klika dziś wystawię :) Nie chcę też oddać ich za bezcen, bo niektóre miałam na sobie dosłownie raz więc muszę zastanowić się nad ceną.

    Zaraz umyję głowę, a potem pójdę na pocztę wysłać.

    O jak to załatwiłaś? Nie mówiłaś, że szukasz pracy. Co za praca? Napisz mi w prywatnej wiadomości jak nie chcesz na forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 12:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To umowa o pracę? czy zlecenie?

    Ja już susze włosy, żeby tak na szybko się wyszykować :)

    O 15 przyjeżdżają do zmywarki. Hura! Wreszcie. No i naprawa na miejscu :) Ale dom musze ogarnąć, bo w weekend zupełnie nic nie sprzątaliśmy i się bałagan zrobił a w czwartek moja mama przyjeżdża. No dziś muszę posprzątać, bo jutro znów rozmowa o pracę i pół dnia w autobusach spędzę a potem obiad.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 12:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Zlecenie a później o pracę. Ale jeszcze nie wiem czy iść. Mąż teraz w domu i jest mocno skwaszony moim pomysłem :/
    A dlaczego mąż nie jest zadowolony?

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ