X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo mam dziś śluzu białego kremowego... :-/ mam nadzieję, że nikomu nie obrzydziłam :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Oj Prima :/ Faktycznie masz powód do nerwów.

    Sarenka fajnie, że to już Twoje autko :)

    Nie pisałam bo piekłam tort :) I tak już żadna tajemnica po tym jak mój Sherlock odkrył co knuję a poza tym wyjeżdżamy na weekend ;)

    A oto efekt mojej pracy:
    10n96qt.jpg

    Za świeczkami była jedna fontanna tortowa :D Pięknie się wypaliła rozświetlając torcik :)
    Specjalnie zasłoniłam roletę, żeby było ciemniej i dla lepszego efektu rzecz jasna :D Teraz czekamy aż się ładnie zetnie i spróbujemy :) Mąż nie mógł wytrzymać gdy go robiłam i ciągle zaglądał mi do kuchni drań jeden :P Ale dostał trochę masy i siedział grzecznie w pokoju, a ja mogłam spokojnie udekorować :)
    Musi być pyszny :-) mniam! Kocham torty! :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dużo mam dziś śluzu białego kremowego... :-/ mam nadzieję, że nikomu nie obrzydziłam :-P

    Mnie na pewno nie :P nawet gorsze rzeczy mnie nie ruszają ;) baba ze wsi jestem :D
    mnie aż od środka zalepia tyle mam białego lepkiego śluzu :)

    Ja się żegnam :) wrócę jutro z porannymi wieściami ;)
    Dobranoc <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Am, udanego wyjazdu :)

    Prima, faktycznie lepiej kupić nową ;)

    Sarenko, gratuluję udanego zakupu auta ;)
    Zrobię jutro test. Już byłam gotowa zrobić dzisiaj, ale stchórzyłam :/ boję się jak diabli. Mój cykl trwa już grubo ponad miesiąc i boję się, że jeśli to nie ciąża, to dzieje się coś niedobrego :( Jutro będę dzwonić do ginekologa.
    Ja bardzo bym chciała, by mój mąż jeździł ze mną na wizyty w ciąży, ale nie zawsze to będzie możliwe niestety.
    Trzymam kciuki! O której wstajesz? Ja o 6:30 i będą czekała na informację od Ciebie!!!! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Mnie na pewno nie :P nawet gorsze rzeczy mnie nie ruszają ;) baba ze wsi jestem :D
    mnie aż od środka zalepia tyle mam białego lepkiego śluzu :)

    Ja się żegnam :) wrócę jutro z porannymi wieściami ;)
    Dobranoc <3
    Dobranoc :-* u mnie dziś bez seksów :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 23:09

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Wynik oczywiście negatywny :( bez jakichkolwiek wątpliwości. Teraz jest nadzieja na @, bo tempka dość mocno spadła.

    Miłego dnia :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    U mnie tempka się utrzymuje 36.51. Owufriend wyznaczył dzień owulacji na 31 czerwca linią grubą. Czyli mogę przypuszczać (z tego co mi mówiliście), że ten cykl był owulacyjny. 3 dni seksów muszą starczyć, bo wczoraj libido mi spadło i nie miałam ochoty na zbliżenia. Ale niby seks dzień przed, w dniu owulacji i dzień po :-)

    Littleladybird tak mi przykro :-( na szczęście masz umówioną wizytę u ginekologa i może wreszcie jakiś lekarz coś pomoże na te długie cykle. Trzymam kciuki za Ciebie! Musisz być dzielna! Cyc do przodu i walczymy dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę umyć głowę i zrobię sobie paznokcie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    Littel przykro mi z powodu testu:-( lec teraz do giną i niech pomaga na długie cykle:-) będzie dobrze :-)

    Prima to teraz czekany na efekty tego seksa:-D trzymaj kciuki:-)

    A ja obudzilam się o 6:40 i jakoś nie mogę dalej usnacusnac:-\ maz juz jedzie do pracy a ja jeszcze poleze troszkę:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej Dziewczyny <3

    Little przykro mi z powodu testu :( Myślałam, że wyjdzie pozytywny. Tulę Cię mocno, bądź silna :* Musisz iść do gina niech zrobi porządek z tymi cyklami bo to nie do pomyślenia żeby trwał prawie 50 dni :( Życzę Ci aby coś zaradził, byś mogła spokojnie bez przeszkód zajść w ciąże i cieszyć się życiem <3 Głowa do góry kochana :*

    Prima trzymam kciuki żeby te sexy wystarczyły żeby była fasoleczka :)

    Ja już wykąpana, włosy umyte, tylko wysuszyć i wymodelować, make-up prawie gotowy, zjemy tylko śniadanie i w drogę, czeka nas 4h jazdy. Czeka na nas pensjonat Villa Alina, nigdy tam nie byłam, 140zł za noc za parę. Ciekawa jestem jak wygląda na żywo :) Zrobię foty ;)

    Miłego dnia! :)
    O tak foty foty !! :-)

    To spokojnego wypoczynku i mam nadzieję, że gdzieś potajemnie wejdziesz do nas przez telefon :-P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam głowę umytą :-) i szykuję się dalej na rozmowę. Szkoda, że połączenie nie jest najlepsze bo 1.5 godziny w jedną stronę :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu pusto :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczynam weekend ;) i chyba nowy cykl :D w końcu zrobię resztę wyników :D Postaram się tutaj zaglądać, planuję jednak aktywnie spędzić ten czas i będę raczej rzadko się pojawiać :)

    Am, udanej podróży i koniecznie podziel się fotami :D

    Prima, trzymam kciuki :)

    Wszystkim życzę udanego długiego weekendu <3

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, a w którą strone jedziesz, w stronę morza?? :D My też planowaliśmy wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni. Udanego zajebistego wyjazdu :) wypoczywaj!
    W październiku czy listopadzie byliśmy we Władysławowie w hotelu spa, była jakaś promocja i zapłaciliśmy za dwie doby 320 zł, a komfort 6+ :D

    Little, nie rezygnuj z nas. Przykro mi z powodu testu, ale chyba bardziej musisz poznać swoje ciało. Pisałam Ci raz ale chyba nie przeczytałaś :( że gdy po owu temp spadają do linii podstawowej to nie ma szans na ciążę. Jest to zbyt drastyczny spadek, nie wiem czemu tak się dzieje, może i czynniki zewnętrzne. Idź do gina i ureguluj wszystko. :*

    Prima, a po owu tez seksiłaś?

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już makijaż zrobiłam :) Teraz jeszcze ubranka i za 15 minut wychodzę :) Trzymajcie kciuki, żebym dobrze wypadła. No chyba, że będzie mi dane zajść w ciążę w tym cyklu :), to do żadnej pracy nie pójdę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Am, a w którą strone jedziesz, w stronę morza?? :D My też planowaliśmy wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni. Udanego zajebistego wyjazdu :) wypoczywaj!
    W październiku czy listopadzie byliśmy we Władysławowie w hotelu spa, była jakaś promocja i zapłaciliśmy za dwie doby 320 zł, a komfort 6+ :D

    Little, nie rezygnuj z nas. Przykro mi z powodu testu, ale chyba bardziej musisz poznać swoje ciało. Pisałam Ci raz ale chyba nie przeczytałaś :( że gdy po owu temp spadają do linii podstawowej to nie ma szans na ciążę. Jest to zbyt drastyczny spadek, nie wiem czemu tak się dzieje, może i czynniki zewnętrzne. Idź do gina i ureguluj wszystko. :*

    Prima, a po owu tez seksiłaś?
    Kocham Władysławowo!! :)

    Dzień przed owu, w owu i dzień po owu seksiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 08:56

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już uciekam :) Troszkę jestem zestresowana :P

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu sukienki na lato i szortów z wysokim stanem.

    Prima, to bardzo dobrze. We Władysławowie byłam raz, własnie wtedy poza sezonem więc było jeśli chodzi o widoki tak sobie chociaż morze kocham! Trzymam kciuki za pracę.

    Am, to coś czuję że bedziesz przejeżdżała przez moją miejscowość :) znaczy tam gdzie pracuję. Mój mąż dziś w pracy więc możesz powołać się na Sarenkę w razie czego ;) ;) hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 09:24

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę, a ja wczoraj miałam śluz kremowy, dzis wodnisty i to dużo, na wykresie zaznaczyło mi juz dzien płodny oO Wieczorem robie test co tam słychać, bo mogę nie zdążyć na monitoring.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny, nie zostawiam Was :) od poniedziałku będę częściej zaglądać. Pewnie dopiero popołudniami, bo w pracy będzie niezły młyn (3 tygodniowe zaległości będę musiała nadrobić :P ), ale nie rezygnuję z forum ;) nie rezygnuję z Was <3

    Sarenko, pamiętam jak pisałaś o tych tempkach, ale uwierz mi widziałam cykle, które były płaskie, bez widocznych faz niższych i wyższych temperatur i ciąża była. Inne z kolei miały mega góry i doliny, tempka skakała jak jej się podobało (na pierwszy rzut oka bezowulacyjne) i też były ciążowe. Były nawet takie, które miały ładnie widoczne dwie fazy i w drugiej fazie tempka spadała nawet poniżej linii i też były ciążowe. Wiem, że to są wyjątki, ale ja może też jestem wyjątkiem, tylko to jeszcze nie mój czas :D Zawsze będę miała nadzieję, wiem, że z tym nie wygram i choćby cały świat mówił mi, że ciąży nie ma, ja zapewne uwierzę dopiero, gdy przyjdzie @ ;) Tak było w tym cyklu i tak będzie w następnym i następnym itd.

    Moje ciało raczej nie chce by je poznać dokładnie. Jedyne co wiem, to że mam nieregularne cykle, w większości nie jajeczkuję i mam problem z zajściem w ciążę :(
    I na tym się skupiam, muszę rozwiązać ten problem. Zbadam resztę hormonów, pójdę z wynikami do gina i może wtedy dowiem się czegoś jeszcze ;)


    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ