X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana musisz koniecznie chodzic na monitoring, wtedy bedziesz miała pewność czy jest owu czy nie ma-to raz, dwa każda ma inne te temp to fakt. Tez widziałam wykresy gdzie temp spadały b.nisko i ciąża była. Wykresy wykresami ale to tylko organizm-żywy :) Cykle nieregularne powinnaś jak najszybciej uregulować, to trzy :) Mi osobiście pomógł w tym duphaston. Pierwszy cykl na nim wydłużył jak nigdy, chyba 32d, a dwa pozostałe już tak samo 27d. Owu w b.podobnym terminie. Gdy mierzyłam temp ZAWSZE wiedziałam ze @ przylezie gdy juz spadała na koniec cyklu, na 100%. Wiem co czujesz, jak kazda tu. Nadzieja umiera ostatnia, ale UDA SIĘ.

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ale Ci zazdroszcze :-D hhi tez bym gdzieś pojechała ale narazje nie mogę a po za tym mój w piątek idzie do pracy:-\ Juz się nie mogę doczekać sierpnia może wtedy gdzieś po jedziemy;-)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Kurdę, a ja wczoraj miałam śluz kremowy, dzis wodnisty i to dużo, na wykresie zaznaczyło mi juz dzien płodny oO Wieczorem robie test co tam słychać, bo mogę nie zdążyć na monitoring.
    Po monitoringu koniecznie daj znać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam. I pałaszuję omleta z bitą śmietaną :P

    Rozmowa super. Kasa niezła 2400 netto. Ale praca w niektóre soboty i niedziele :-/ No i 2 zmiany :-/
    W piątek 2 etap. Zatrudnić mnie chcą jak tylko skończy mi się L4, żeby mi w papierach nie mieszać. Zrobiłam podobno dobre wrażenie. Ale dziś 7 osób miała rekruterka umówionych na rozmowę i ja byłam ostatnia i powiedziała, że najlepiej wypadłam :)

    Dzwonili do mnie też z innej firmy - umowa na zastępstwo. Ale pójdę i zobaczę warunki zatrudnienia :)

    Nie mam pomysłu co dziś na obiad... Chyba trzasnę spaghetti i już :P Mąż wraca koło 18 to się wyrobię i zdążę jeszcze wcześniej posiedzieć na necie i oferty pracy przejrzeć z dziś i wczoraj :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy za dużo nie napisałyście jak mnie nie było :P w ogóle tu jakoś pusto :( No nic biorę się za oferty pracy. A popołudniu z mężem do sklepu na zakupy, żebym nie musiała wszystkiego sama dźwigać :P

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, o monitoringu powiem ale to dopiero za kilka dni.

    Ja robię na obiad kotlety schabowe, marynowane w mleko i cebuli i przyprawach ziołowych, do tego sałata lodowa ze śmietana na słodko, ziemniaki i sos borowikowy. Juz przygotowane, ale maż dopiero o 18 kończy pracę.
    Opalałam się godzinę na tarasie i nie sądziłam że słońce już tak mocno opala :) To był miły relaks, jutro robie powtórkę :P
    Widze Prima że oferta dobra Ci sie trafiła. Mam nadzieje że Cię przyjmą.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dopiero co wrocilam robilam dziś za kierowcę teściowej :-) miałam barszczyk gotować ale juz nie mam siły jutro ugotuje dzis na obiad domowe hod-dogi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko zazdroszczę !!! :) U nas upał jak jasny gwint więc na rozmowie się ugotowałam w koszuli i czarnym "garniturze" :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś upał uff... Kręci mi się w głowie :-/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio robisz mi apetyt juz na wakacje :) chociaz ja jak na wakacjach, ale urlop mamy chyba dopiero od 7 lipca.
    Jest bardzo gorąco, ja juz nie wiem w co sie ubierać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my też w lipcu :-) chyba że w pracy urlopu nie dostanę :-( bo nowa praca więc urlopu nie będzie. No chyba że w ciąży bym była teraz. Ale staram się o tym nie myśleć dla mojego zdrowia psychicznego

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz relaks :-) wyleguję się w sypialni bo się tak obiadłam obiadu :-P

    W piątek drugi etap rekrutacji a w środę kolejna rozmowa o pracę :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima trzymam kciuki za to żebyś dostała te pracę ;) a jeśli ciąża będzie szybsza to jeszcze lepiej.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Prima trzymam kciuki za to żebyś dostała te pracę ;) a jeśli ciąża będzie szybsza to jeszcze lepiej.
    Dziękuję. Nie jest to praca moich marzeń, bo ja nigdy w życiu nie pracowałam w weekend... Szukam cały czas czegoś lepszego za dobrą kasę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 20:05

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamroziłam Danonka i jest tak ohydny, że nie da się go zjeść :-/ bleee...
    I tak siedzę i się nudzę, a mąż śpi :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 20:09

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam straszne bóle miesiączkowe :/ Już dawno takich nie miałam, aż słabo mi się robi :(

    Dobranoc Kochane <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am korzystaj :-) baw się dobrze :-)

    Littel przykro mi z powodu bolu:-(

    Prima u mnie tez było i jest gorąco :-( aż mi się słabo robiło:-\

    Sarenko tez bym się chciała poopalac :-) moje nogi są takie białe ze aż razi:-) hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 22:05

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, nic nie czytaj, poczytasz po powrocie :) Teraz sie reeeelaksuj i odpoczywaj. Pa :*

    Ja tez już prawie leżę. Dziś nie robiliśmy nic ciekawego, tylko się przejechaliśmy pare km samochodem, potem zabawa z psem i kąpanie. Ale za to jutro pełno atrakcji :) Chyba dzis do późna bede oglądała tv jak mąż uśnie, bo ma na 5 do roboty.

    100krotko ja się przytrzaskałam na solarium, a opalanki na tarasie tak dla relaksu. A w Twoim stanie to normalne, ale nóżki mozesz opalić, byle by brzuszek zakryć.

    Dobranoc.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego wypoczynku Amelia :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część ;-)

    Am ciesz się Milo spędzonym czasem :-) nam wszystko opowieść jak wrocisz:-)

    Sarenko ja mam taka karynacje ze żeby odpalić sama nóżki musiała bym tydzień na słoncu leżeć :-) hihi zawsze jestem bladzioch :-)

    A ja miałam straszna noc nie mogłam spać tak mnie bolaly nogi a dokładniej łydki:-( aż normalnie plakalam:'( i z dzisiejszych planów chyba nici :-\

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ