X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! My z mężem dopiero będziemy jedli śniadanko :-P tak mi się w brzuchu wywraca, że szok! W całym mieszkaniu słychać :-D
    Kalendarz ovufriend przesunął mi owulację na 14 dzień cyklu z 13. Dzisiaj temperatura wzrosła 36.66 z 36.51 :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Dziś już mnie nie boli ;) zawsze mam bóle tylko 1 dnia, ale tym razem były naprawdę mocne, dlatego tak mi dały wczoraj w kość :/ spędziliśmy prawie cały dzień na działce, strasznie się spiekłam :P

    Prima, wykres bardzo ładnie wygląda :) i serduszka były w dobrym czasie :D trzymam kciuki za fasolkę i za pracę :*

    100krotko te bóle mięśni też należą do objawów ciążowych, czy to z innego powodu?

    Pozdrawiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 18:19

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja juz sama nie wiem:-\

    Ja juz wrocilam z wycieczki maz mnie namówił:-) byliśmy nad woda posiedzielismy ze 3 godz na slonku:-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)
    Jak tam 100krotko, lepiej się czujesz czy nogi nadal bolą? Dobrze, że cię mąż namówił na wycieczkę, taka super pogoda :).
    Ja wczoraj byłam na monitoringu i pęcherzyk miał 22 mm. A dziś święto i nie mogę spradzić czy pekł bo przychodnia zamknięta. I nie wiem czy już po owulce, czy nie...
    Widzę, że powyjeżdżałyście bo tak mało dziś wpisów :). My też byliśmy na wycieczce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 19:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naradzie nie bola ale aż boje się nocy :-\ mam nadzieje ze będzie lepiej :-) ja tez się cieszę ze dalam namówić :-) a powrocie do domu juz planowalismy niedzielna:-) Serocku nadchodzimy niebawem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam ze spaceru z mężem :-)
    I poczytam teraz co u Was

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my dziś byliśmy na wycieczce. Najpierw z psem nad wodą a potem u mojej mamy. Nie było nas 6 godzin. Własnie skończyłam smażyc naleśniki, bo mój mąż by je na okrągło jadł :) Mamy horrora na wieczór, więc spadam.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję horrorów :-P

    Uciekam już spać. Dobranoc i do jutra! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 22:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza! :-)

    Dzień dobry wszystkim :-) U mnie dziś piękna temperatura 36.74 :-) Chyba owulacja była

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 07:20

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga :)

    Hej. Kocham te piękne upalne pogody,aż chce się żyć :)
    U mnie owu coraz bliżej chyba bo od 2 dni mam śluz wodnisty, wykres zaznaczył płodne, a jutro chyba na monit jadę.
    Dzisiaj bedzie cudowny dzień :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomniałam wam powiedzieć. Wczoraj włączyłam stary polski film Cesarskie cięcie, na koniec była piosenka przy której się popłakałam :( Ścisnęło mnie za serce, płakałam i łzy same leciały... bardzo poruszająca, same się popłaczecie. Nie umiem tego wyrazić słowami co czułam. Dziś to puszcze mężowi, niech on się rozklei ;)
    Tam Ci było najlepiej-Krystyna Prońko.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzecia :P Właśnie wróciłam z laboratorium, nareszcie zrobiłam badania :D jestem strasznie głodna, pędzę na śniadanie :)

    Sarenko, obejrzę sobie ten film, jak mąż wyjedzie w delegację, będę mogła ryczeć do woli :P

    Dzisiaj mamy wycieczkę po okolicznych mieszkaniach :D będziemy wybierać, może któreś przypadnie nam do gustu i będzie nasze :)

    Miłego dnia :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam szykować się, bo zaraz jadę na drugi etap rozmowy o pracę :P Do później :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little zamotańcu :) Nie chodziło o film tylko o piosenkę, napisałam na dole w tamtym poście :) film jak film, choć lubię te stare polskie komedie.
    A jakie badania robiłaś?

    A my dziś mamy nocny seans. Mąz kończy o 14 a na wieczór jedziemy do kina do Warszawy na horror :D Seans 22:20. Oj dzisiaj będzie piękny dzień i piękna noc :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba czwarta ;-) jak zwykle ostatnia hihi:-)

    Ja dzisiaj sama maz w pracy :-\ ale jutro juz będzie miał wolne :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Little zamotańcu :) Nie chodziło o film tylko o piosenkę, napisałam na dole w tamtym poście :) film jak film, choć lubię te stare polskie komedie.
    A jakie badania robiłaś?

    Faktycznie :P ja cały czas w biegu i szybko Was czytam, to dlatego :P

    Krzywa glukozowa, krzywa insulinowa, LH, FSH, estradiol, wolny testosteron, SHBG, DHEA-S, 17-OH-progesteron

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie przebadałaś little. Bardzo dobrze. Ja chyba też tak będę musiała zrobić :/. Myślałam, że może wczoraj był owulka ale dziś tempka nie wzrosła :(. Jakoś mi skacze w tym cyklu.
    Ja dzis mam w planie sprzątnnie. jutro mam przyjeżdża do mnie :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podaje informacje z forum Nasz Bocian http://www.nasz-bocian.pl/node/51808 skopiujcie link i wejdzie. Tam sa informacje z okazji Dnia Ojca o bezpłątnych badaniach i promocjach w calej Polsce :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebadałam i zostawiłam prawie pół wypłaty w laboratorium :/ ale nie żałuję, to są tylko pieniądze. Dzieciaczek jest tego wart :D
    Ja dziś nie robię nic. Tylko jakiś szybki obiad i lecimy oglądać mieszkania. Wczoraj się cieszyłam, że bóle miesiączkowe odpuściły, a dziś wszystko od nowa :/ Kręci mi się w głowie, mąż się boi, że mogę stracić przytomność :(
    Dam radę :)

    Płatku, faktycznie coś tempka nie może wybić do góry :/ ale spokojnie, wzrost temperatury może wystąpić do 3 dni przed owulką i do 3 dni po owulce :)

    Dzięki aszka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 13:46

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, ja tez dzis nic nie zrobiłam. Tylko ugotowałam pierogi z truskawkami z torebki :) Jest za gorąco, ale byłam na zakupach i nawet na solarium wskoczyłam :) Właśnie włosy myłam, susze i robimy drzemkę z mężem, bo potem musze sie ogarnąć na wieczór :) To sporo tych badan porobiłaś, bardzo dobrze. Daj znac jak wyniki.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ