Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak dam rade to jutro pojadę na monit. I do mnie mama też dziś przyjezdza o 16 :) Mąż w pracy więc mamy czas jak kiedys tylko dla siebie, ale najpierw idziemy z psem :)

    Am, moze zrób test. Ja już bym zrobiła :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka ma rację. Amelia rób test. Biegiem do apteki i sikaj nam tu ładnie dwie kreseczki!

    Ja też już bym robiła test. Co ja piszę! Ja już mam myśli o teście chociaż termin @ mam na 15 czerwca a dziś dopiero 7 :-P

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam...

    Tez termin @ mam na 18-19 czerwca a juz bym zrobiła gdybym mogla.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ewelino :-) Miło że nas odwiedziłaś :-)

    Od kiedy starasz się o dzidzię?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzis plamki krwi na bieliźnie. I na pewno było to po stosunku, ale nie zaraz po tylko po paru godzinach. Nigdy tak nie miałam i nic mnie nie bolało itd. No nic.

    Amelio tak tak, zrób testa a może coś bedzie :) A to jutro pierwszy dzień pracy? A na ile godzin idziesz? Super że doszliście do porozumienia w tej kwestii.

    A gdzie reszta dziewczyn?

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiam gdzie się wszystkie podziały

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort jedną juz mam i ma 7 lat...i tez za pomocą wykresów...

    OD jakis 3 miesięcy.zapomnialam jak to wszystko szło.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, popieram, rób test!
    Oj to duzo nas będzie testujących ok. 20:). Oby się dzieciaczki posypały:)!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koło mnie pełno ciężarówek i ciągle pytania a kiedy następne....wkurza mnie to...dla "niektorych wtsraczy raz na jakis czas sex i juz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 16:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Ja wczoraj byłam na spacerze na starówce i spotkałam dziesiątki ciężarnych. dla niektórych to takie proste...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to uczucie dziewczyny.

    Czuję się chora jakaś dzisiaj :-/



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testowania to ja mam 3 testy i zastanawiam się nad wcześniejszym testowaniem np. w środę rano bo w środę mam kolejną rozmowę o pracę. Ale to będzie mój 23 dzień cyklu i nie wiem czy nie za wcześnie. Cykle mam 27-28 dniowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda :-( :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka temperatura świadczy o ciąży i nieciąży tak w ogóle?
    Czytałam że jak ciąża to temperatura po owulacji >37 stopni a jak niższa to prawdopodobnie nie ciąża

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale w środę zrobię rano test, wolę się ewentualnie później mile zaskoczyć niż w ostatniej chwili rozczarować. Za to Ciebie podziwiam, że jeszcze nie zatestowałaś :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 18:38

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort-ja też zawsze wyrywna jestem do testowania :) i w sumie zawsze robię za wcześnie :) taka w gorącej wodzie kąpana baba ze mnie!
    Amelia San-dopóki @ nie ma jest nadzieja. Trzymam kciukasy :)
    Mi zostało jakieś 5 dni do @ ale też wiem że nic z tego. Jeszcze w lipcu spróbuję nie zwariować i mierzyć temperaturę ale w sierpniu odpuszczam chyba.... Urlop chcę przeżyć na luzie....

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa,wczoraj rozmawiałam w pracy z kolegą. Zapytałam ile lat ma jego żona bo wspominał o jej urodzinach. Okazało się że kobietka urodziła mając prawie 36 lat. A starali się.....jeden cykl! Można? Można....Ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie <3 :)
    Ja nie robię testu bo i tak wiem, że to nie ciąża. Rano o 6 miałam 36,7 a teraz 36,9 wieczorem zawsze rośnie temp.
    Może i bym kupiła ten test ale aptekarka i tak z politowaniem patrzy na mnie od kilku miesięcy ;)
    Ale w ciągu dnia bolał mnie lekko brzuch na @ to pewnie w nocy przyjdzie ;)
    Daj jutro znać koniecznie jak się sprawy mają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta witaj :-) mam nadzieję że zostaniesz na dłużej :-)

    Ja właśnie wróciłam z biedronki i kupiłam jakieś kapsułki do kąpieli argan i wanilia i zaraz zrobię sobie kąpiel w pianie :-D a potem wracam do Was zrelaksowana. Mam nadzieję, że będziecie na forum :-) ?

    Marta29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Aaaa,wczoraj rozmawiałam w pracy z kolegą. Zapytałam ile lat ma jego żona bo wspominał o jej urodzinach. Okazało się że kobietka urodziła mając prawie 36 lat. A starali się.....jeden cykl! Można? Można....Ech...
    Ja zadałam w listopadzie w pierwszym cyklu ale w styczniu ciąża obumarła :-( od końca lutego do dziś staram się o dziecko i niestety bez efektów :-(

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ