X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, ja myślę, że pomysł z pracą jest bardzo dobry :) Jeśli Ci się nie spodoba, zawsze możesz się zwolnić. I to pół etatu. Zaczniesz pracę, zanim się obejrzysz już będziesz wracać do domu, a zawsze jakaś kasa jest :) Przekonaj męża :)

    I faktycznie w pracy nie będziesz miała czasu na myślenie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 12:23

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decyzja należy do Ciebie. Musisz się zdecydować. My z mężem zawsze całe dnie byliśmy w pracy, a widywaliśmy się wieczorami i w weekendy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz wracam :P Lecę na pocztę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem :) Kupiłam w drodze powrotnej chrupiące bułeczki i Danonki :D
    Teraz się poobiadam a potem biorę się za porządki.

    Wystawianie na allegro muszę sobie podarować.

    Temperatura niewiele wzrosła od wczoraj :( o 0,03 :(
    Co jakiś czas coś kłuje w lewym jajniku np. przy wchodzeniu po schodach :( Owulacji chyba nie będzie w tym cyklu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 13:34

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, spokojnie kochana. Ja myślę, że jutro będzie wyższa :) W połowie cyku nie da się stwierdzić, czy jest stracony :) głowa do góry <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy można stwierdzić, czy owulacja była u mnie wczoraj lub przedwczoraj?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam, że była wczoraj :) ale równie dobrze mogła być przedwczoraj lub dopiero dzisiaj :)

    Testy owu czasem kłamią :) Wczoraj miałaś mega pozytywny, jednak pod uwagę bierze się pierwszy. Zobaczymy co pokaże tempka, chociaż ona nie da nam dokładnej daty. Wzrost tempki może wystąpić do 3 dni przed owulką lub do 3 dni po owulce. Jest duża rozbieżność. Owulka też raczej następuje w dniu szczytu śluzu, czyli w ostatni dzień wystąpienia płodnego śluzu :) czyli u Ciebie wczoraj :) ale ja ekspertem nie jestem :D

    Moja rada: dużooo seksu :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dziś znów seksy? :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszedł ode mnie pan od zmywarki. Wycenił naprawę na 700 zł a jak powiedziałam, że w takim razie nie naprawiam, bo za drogo to mnie skasował za dojazd i diagnozę 120 zł !!!! :( Aż się popłakałam jak poszedł :(
    No tak się wkurzyłam, że aż zjadłam 3 Danonki z nerwów i dalej coś muszę zjeść :/
    Męża wyciągnę dziś na jakieś gotowe żarcie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 16:47

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko was przeczytałam, ale nie mam teraz czasu, znowu gdzieś gnamy :) Odezwe się wieczorem.
    Dziś jest dla mnie mega zajebisty dzień jak na razie :)
    A samochód juz mój, nocował w nas w garażu :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak się wkurzyłam, że ubieram się i jadę do męża do pracy. Wyciągam go i idziemy kupić nową na raty!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny tort :D i tak pysznie wygląda :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am piękny i na pewno pyszny :-) później was nadrobie bo lecie na spacerek z moim mezusiem:-)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już jestem :)

    100krotko gratuluje nowych wrażeń :) Serduszko to już coś. I cieszę się że wszystko ok.
    Ja na wszystkie te usg i inne rzeczy bedę chodziła z mężem, już to zapowiedział. Chce żeby tez to czuł i widział co i ja :)

    Prima, bierz nową i bedziesz bardziej zadowolona. 700 zł za naprawę przegięcie naprawdę, trochę dokładasz i masz nówkę więc się nie opyla.

    Am, świetny tort :) Ja bym takiego w życiu nie upieprzyła :) Wygląda pysznie.

    Little, jak tam test i te inne sprawy?

    Płatku witaj :)

    My dziś od 7 na nogach. Załatwiłam b.ważna dla siebie rzecz i w końcu się udało :) Jestem b.szczęśliwa, mąż też :) A poza tym cały dzień robienie lekarzy, ortopeda usg, notariusz, zakupy. Jestem wykończona, a mąż pojechał na trening. Mam chwile wolną bo już mnie dziś irytował ;) Jutro robie te kotlety co wam pisałam, jak spróbuję i bedą zjadliwe napisze przepis dla was. A samochód, o Boże...wszystkim się podoba :) Jest świetny, agresywny i jestem mega zadowolona :) Ide się kąpać bo już będę tylko leeeeeżeć.

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, udanego wyjazdu :)

    Prima, faktycznie lepiej kupić nową ;)

    Sarenko, gratuluję udanego zakupu auta ;)
    Zrobię jutro test. Już byłam gotowa zrobić dzisiaj, ale stchórzyłam :/ boję się jak diabli. Mój cykl trwa już grubo ponad miesiąc i boję się, że jeśli to nie ciąża, to dzieje się coś niedobrego :( Jutro będę dzwonić do ginekologa.
    Ja bardzo bym chciała, by mój mąż jeździł ze mną na wizyty w ciąży, ale nie zawsze to będzie możliwe niestety.

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, tak więc Little jutro trzymam kciuki za test :) A jak nic nie bedzie to gin szybko <3 A apropo spotkałam dzis swojego gina, znaczy spotkaliśmy ;) Może w sobote bedę miała monitoring, ale to jeszcze nic pewnego bo może go nie być, a jak nie to poniedziałek dopiero. A już może być po owu wtedy, bo jutro już bedzie 8dc. No ale zobaczymy.
    Mój mąż tez pracuje, ale wiem że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i jak by było trzeba to stanąłby na rzęsach by iść :) Ale nie gadajmy o głupotach.
    Mój gin powiedział żebym nie mierzyła żadnych temperatur i nie blokowała sobie głowy i od 2 cykli juz tego nie robię. Ciągle mi powtarza że sie uda.

    Am, właśnie mi się przypomniało. Gratuluję pracy :) Myslę że bardzo sie to przyda Tobie i mężowi. Mijanie mijaniem, nie spędzicie całego życia tylko patrząc sobie w oczy, a praca jest bardzo potrzebna, myślę że na pewno to zrozumie, bo zawsze to o pare groszy więcej. My tez czasami mamy takie dni, nawet pare pod rząd że mąż wracał a ja wychodziłam, ale takie życie a zycie macie całe przed soba i jeszcze zdążycie sie sobą nacieszyc :) Ja teraz wypoczywam, ale powiem wam że nie wyobrażam sobie juz swojego życia bez pracy, bez pieniędzy. Zwariowałabym w domu. Kiedyś, za pierwszego męża, tylko on pracował, ja nie. Codziennie to samo. Pranie, sprzatanie, obiad i reszta dnia monotonia, tak samo. Przedwidywalność 100%! Najpierw było mi tak fajnie, a potem czułam że się uwsteczniam, nie miałam kontaktu z ludźmi i strasznie mi się nudziło. Zero atrakcji, zero rozrywki, tylko dom i dom.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Ok, tak więc Little jutro trzymam kciuki za test :)
    Amelia San wrote:
    Mam nadzieję, że to ciąża a jak nie to gin coś pomoże ale wydaje mi się, ze to możliwe, że Jestes. Trzymam kciuki <3

    Dziękuję Wam Dziewczyny :* <3 zobaczymy jutro, chyba że znowu stchórzę :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie stchórzysz :) Słyszysz? :) To ważne, bo się wyjaśni co jest grane, a tak to żyjesz w niepewności. Rób rob.

    Am, a pić nie mogę bo mnie odrzuca, pewnie od leków. Opiję wodą :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Byliśmy z mężem w kilku sklepach i nic nie kupiliśmy. Chyba kupimy przez internet. Na koniec wylądowaliśmy na kebabie :-P

    Teraz postanowiłam zabrać się za układanie w moim kuferku z kosmetykami a jest spory więc mam zajęcie. Jeszcze paznokcie mam do zrobienia, ale to ewentualnie rano zrobię. Bo i tak planuję wstać o 6:30 :-) a na 11 mam rozmowę więc ok. 9:30 będą wyjeżdżała

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ