Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście sny się czyta odwrotnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasiadłam do śniadanka i postanowiłam zajrzeć co tam u Was :) Potem przejrzę standardowo ogłoszenia o pracę :P
    Dziś nie mam ochoty na sprzątanie :/ Mam jeszcze jeden pokój do ogarnięcia i mycie wszystkich okien :( Moja mama chce do nas przyjechać w przyszły weekend więc chata musi być wtedy wysprzątana na tip top jak to się mówi :P Chociaż to my mieliśmy w planach pojechać do niej w przyszły weekend a ona do nas w lipcu niech przyjedzie, bo ma wtedy urlop 3 tygodniowy no i może dorobimy się nowego stołu do tego czasu :) My się ogólnie raz na miesiąc widujemy bo odległość duża

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż wrócił o 23 :( Więc już daliśmy sobie spokój. Owulacji jeszcze nie ma więc, może dziś lub jutro :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mi weszłaś na ambicję :P Idę ogarniać drugi pokój :P
    Ale okna jutro :P Bo nie mam dojścia na tą chwilę :P

    Mam sporo rzeczy do powynoszenia do piwnicy, więc się za to zabiorę :)
    Ale będę co 5-10 minut zaglądać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 11:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeden worek śmieci wyniesiony do śmietnika. Szkoda, że muszę obejść cały blok żeby wyrzucić :/ Mam 4 takie worki i kilka rundek do piwnicy :( A potem mogę zacząć sprzątać

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się biedna nachodzisz :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Was!!! :D

    Tak myślałam, że gdzieś indziej siedzicie :P


    Witam wszystkie forumowiczki i pozdrawiam serdecznie :)

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird-przed ślubem śniły mi się same głupoty-serio :) i że ślub odwołany,i że ja uciekam :) Masakra-co stres robi z nami! U mnie to było spusztoszenie w mózgownicy :) Tak mi się na wspominki zebrało :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej widze że dziś wszystkie sprzątamy :) Ja az się zgrzałam i rozebrałam się do stanika :P Zaaranzowałam na nowo sypialnie, i posprzatałam w niej i w łazience, a teraz reszta domu. U mnie dzis b.ciepło i słoooooońce :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Skierko :D Widzę, że tempka ładnie pnie się w górę :)
    Cześć Marta29 :)

    Sarenko, ja dziś nie sprzątam :P Wczoraj się nabiegałam dziś mam lenia :) Ugotowałam już obiad i czekam na męża :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 12:21

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amć, ja dziś robię wszystko. Kurze, odkurzanie, mycie podłóg itp itd. Jutro się biorę za balkon, bo dziś już chyba nie zdażę. Będę aranżować :) A poza tym musze kupić nową wykładzinę. Teraz myślę o ciemno zielonej.
    Chyba jednak dzis jedziemy oglądac auto. Mąż coś tak brzęczy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zadzwoniła do mnie jakaś kobieta odnośnie pracy. Mam przyjść w poniedziałek po 12. Umówiłam się więc z nią na 12 :) Sam dyrektor chce się ze mną spotkać.
    Pytałam ją odnośnie jakiej oferty dzwoni, a ona że nie wie bo nie ona dodaje ogłoszenia. Powiedziała tylko, że teraz dyrektor szuka na kilka stanowisk i nawet nie wie na jakim portalu zamieszczają ogłoszenia.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak taki wariat szukam po necie czy ta firma gdzieś się ogłasza... Ale mogli przecież dać ogłoszenie nie podając nazwy firmy :/

    Nic nie znalazłam i idę dalej sprzątać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 12:46

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia dziękuję :)

    Ladybird no pnie się, ale udaję, że nie widzę :P


    Ja mam jutro imprezę urodzinową córki i od świtu stoję w garach, ale idzie opornie....kopa na rozpęd mi trzeba :D

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierko,ja za to za godzinę idę z córką na impreze do jej koleżanki z klasy. a taaaaaak mi się nie chce..... A za dwa miesiące to ja muszę jakąś imprezę zorganizować. 6 urodzinki będzie miała :)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie obiad na szczęście jest od wczoraj :) Tylko ziemniaki muszę obrać i ugotować :) Ale na to mam jeszcze jakieś 4 godziny :)

    Wracam do sprzątania

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz ogarnęłam dom, umalowałam się i jeszcze musze fryzurkę jakąś zrobic.
    Obiad mam, tesciowa nam zrobiła góre naleśników :P

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja upiekłam biszkopty na tort, zrobiłam krem, konfiturę z banana, czekobanana i teraz będę robić masę drugą. Poza tym wstawiłam mięsko na farsz do pieczonych pierogów na jutro i zrobiłam farsz pieczarkowy do nadziewania udek z kurczaka. Niby aż tyle, a gdzie do końca? :/ Lubię robić imprezki, ale kurcze....dziś mi się nie chce :P



    Marta udanej imprezki ;)

    Amelia nie dziękuję ;)

    A sprzątać będzie mąż jak do domu z pracy wróci :D

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 29 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ale masz fajnie z teściową :) Moja daleko, ale nawet jak jest to się nie kwapi do pomocy :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pół pokoju posprzątane :) Jeszcze druga połowa...

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ