X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia zjadłam marchewkę dzisiaj i wypiję jeszcze wieczorem siemię lniane. I co tam jeszcze Ty próbowałaś na ten śluz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będzie się u nas dziś działo :D

    "Będzie! Będzie zabawa!
    Będzie się działo!
    I znowu nocy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie" :D :D :D

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam siemię mielone. Takie mi Pani w aptece dała. I zalewam wrzątkiem, intensywnie mieszam, aby grudek nie było i jak troszkę przestygnie robi się gęste i zjadam łyżeczką :P

    Jeszcze 20 minut do testowania :P Oby mi się siku chciało :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 20:11

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik testu negatywny, ale na papierku w toalecie śluz przeźroczysty, rozciągliwy :)
    To dobrze, bo mąż wróci późno i będzie zmęczony. Jutro może będzie pozytywny wynik i będzie bzykanie :D A jak nie to w weekend na pewno :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 20:40

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiję sobie siemię i obejrzę Ojca Mateusza :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tam widać;-) za kilka dni będzie owulacja:-)

    A ja wyladowalam u rodziców :-) maz mnie jutro odbierze:-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wymeldowuję :) do jutra :)
    Spokojnej nocy :*

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird do jutra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie wywiało? :(
    No cóż to i ja uciekam :) Do jutra!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 21:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz zmykam
    Dobranoc :-*

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich !

    AMELIA dziekuje za zaproszenie. Niedlugo postaram sie napisac cos wiecej.

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 29 maja 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    A wy wiecie w ogóle co to te markery bo ja nie mam pojęcia..

    Marker który wykrywa nowotwór jajnika, macicy, piersi ale też inne schorzenia np może być podwyższony przy endometriozie, torbielach lub podczas ciąży czy okresu. U mnie to badanie miało być czysto rutynowe ale po długich wycieczkach od lekarza do lekarza i różnych badaniach które były wszystkie w normie dostałam i na to. A na usg jest pięknie ładnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 00:57

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;-) u rodziców nie da się posłać :-\ hehe

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Witaj Maxima :D

    U moich rodziców też tak jest wszyscy krzątają się od wczesnego ranka. Za to u teściów śpi się do 12 :P
    Z moim mężem też nie da się pospać. Jego budzik dzwoni od 6 do 6:30 i zawsze się spóźnia do pracy :P Na szczęście udało mi się jeszcze usnąć :D

    Ovu szaleje, znów chciał przestawić mi owulkę na 19dc :/ Musiałam zignorować kolejną tempkę :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem:) Wczoraj jak pojechaliśmy do tego lekarza to tak o 21 wrociliśmy.
    Rzepka mi idzie w prawo i coś tam wtedy trze. Trzeba zrobić usg i dał mi skierowanko na rehabilitację (?) :/
    A potem to gdzie się nie ruszyliśmy to koledzy, znajomi itp. Ale byłam na zakupach i znalazłam super lampion na świeczkę, ale taki wielki i na wielką :) Biały pleciony półokrągły wyplatany koszyk, a rodku szkło na świeczkę i prae innych takich gadżetów i zaraz wstaje i aranżuje. Wczoraj zaczęłam od balkonu bo przyszły mi te lapmy solarne :) Wyglądały w nocy super.

    Dziewczyny! :) Zapomniałam! Chyba mam samochód :) Jutro jedziemy oglądać :) Volvo s60, pół skóry w środku beżowe, AUTOMAT :):):) Tak się cieszę, bo fajny samochód. Od sprawdzonej osoby to już na pewno i b.zadbany bo prawie nie był jeżdżony-od starosty ;) Mąż powiedział że jak bedzie pasował to jutro go zabieramy :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, Twoje tempki coś się ociągają i nie chcą iść w górę. Ciekawe dlaczego...

    Sarenko, mieliście dzień pełen wrażeń :D No i auto też super :)
    Mój brat w kolanie ma jedną dodatkową kość obok rzepki od strony zewnętrznej. Wyrosła mu jedna w gratisie :/ Ogólnie mu to nie przeszkadza, ale nie może jeździć na rowerze, bo też właśnie o coś tam w środku wadzi i go strasznie boli. Kwalifikuje się do operacji, tylko on na dodatek jest bliznowcem i nawet najmniejsza blizna rośnie mu do wielkich rozmiarów :/ dlatego wszystko odwleka.

    U Ciebie rehabilitacja powinna pomóc, bo skoro kość ucieka ze swojego miejsca, to musisz nauczyć ją by była tam, gdzie trzeba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 09:14

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, a może bys zrobiła tego testa :) A przede wszystkim idź do gina. Nu nu.
    Lekarz powiedział że przetrenowałam kolano biegami. W końcu biegałam prawie codziennie.

    Ja juz zapomniałam o tym nieudanym cyklu. Miałam dzis robic badania tych hormonów, ale nie mam jak dziś-długa historia. Służba zdrowia... :/ Może jutro coś zdziałam. Wczoraj niestety źle się czułam po tym euthyroxie i chyba znowu bede przechodzić to co wczesniej gdy brałam ten słabszy. strasznie zakręciło mi się w głowie i poczułam że chce mi się wymiotować. Musiałam się połozyć a na wieczór zaczęła mnie boleć głowa. Aż się boję co dzis bedzie.

    A autko, o by to było to. Juz jednego automata mamy, jeździ się nim bajecznie wygodnie :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :-)
    Znów miałam jakiś głupi sen. Dziwne, bo nigdy nic mi się nie śniło :-/ a od kilku dni no jakiś szok :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dzień dobry :)

    Znam to 100krotko :) Ja też u rodziców długo nie umiem pospać ;) Jak się czujesz?

    Lepiej lepiej ;-) tylko mnie mndli

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, robiłam test dwa dni temu i wyszedł negatywny. Jeśli owulacja była, to raczej w 35dc, więc na test jeszcze za wcześnie. Jeśli cokolwiek jest, to i tak nic teraz nie pokaże. Poczekam i zrobię kolejny 4 czerwca i zgłoszę się do gina :)

    100krotko, poradzisz sobie z mdłościami. Taka kolej rzeczy :)

    Mi dziś też śniły się głupoty :/ Znajomi za dwa tygodnie biorą ślub, a mi się śniło, że ślubu nie będzie :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ