X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Amelio no to jutro mi powiesz :) Nie smuć się i weź procha.
    100krotko, ja chyba w piatek pojde na włosy. Czyli dziś masz relaks :)
    Natalii-może pogoda?
    kochana z ponad tydz mnie boli wiec watpliwa sprawa ze tyle czasu by przez pogode

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) juz jestem piekna :-) hehe wloski wyszly superancko :)

    Mnie tez pobolewa glowa ale to przez to ze wczesnie wstalam ;/ i do tego jakos mnie mdli czyzby skutek uboczny nowych proszkow ;/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :* zartowalam z ta piekna :P nie zdawalam sobie sprawy ze wizyta u fryziera moze tak poprawic humor:) buzka mi sie cieszy jak szalona:)

    Dziewczynki dostalam kilka namiarow na prace bede skladac cv i modlic sie zeby cos wypalilo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci Kochana jestes :) kurcze tez zawsze mialam taki dylemat z tymi testami owu;/ale moze warto poprobowac :) nigdy nic nie wiadomo :P
    tak bardzo bym chciala zmienic to przce naprawde nie szukam niewiadomo czego byle by blisko domu :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jakims innym watku widzialam zdjecia ale nie mam pojecia jak wstawic;/

    Wlasnie u mnie z ta cierpliwoscia to tak hmmm wkurza mnie to zawsze musze byc cierpliwa wszystko co dobre bardzo powoli do mnie przychodzi:/
    zaczynam sie robic spiaca ale musze czekac na meza...

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, już jest prawie pozytywny. W kazdym razie przytulaski nie zaszkodzą ;)
    100krotko a jak robiłas włoski?

    A tak w ogóle pospałam sobie 2 godzinki, dwa razy budził mnie ból jajnika. Jakby ciągnął, piekł. Od razu pomyslałam że mnie zaleje, poszłam do kibelka i nic. Potem pomyślałam że zaraz zaraz, to że gin ustalił termin @ na wczoraj to mógł się mylić. Może być i dziś, to tylko gin :) Czyli znowu powiem-o kolejny miesiąc dłużej bede szczupła :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 18:44

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farbowalam i podcielam centymetr :) a kolorek mam taki brazowo-czekoladowy :) nastepnym razem moze bedzie czysty braz:) a i jeszcze henne na brwiach sobie zrobilam bo moje naturalne to prawie niewidoczne;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio trzymam kciuki :*

    Ja mam taka nadzieje :) wirze w to ze moje czekanie zostanie nagrodzone :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo mezus wrocil zaraz powie ze mu sie nie podoba moja nowa fryz ;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, 100krotko to ładnie :) A henne sama czy u fryzjerki? Ja robie sama, mam taka fajną w żelu. Też dziś robiłam.
    Am, na pewno to umarł Kopernik :P :P Całym sercem wiem że to nie Jasiek (jak my to mówimy) tylko @. Ale cóż no pewnych rzeczy nie przeskoczy. Do gina miałam dzwonić ale nawet nie miałam już chęci potem.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U fryzierki sama sie boje;/
    Sarenko dopuki @ nie ma wszystko jest mozliwe :P no u mnie moze sie spoznic ale niestety nadziei nie ma ;/ ale u Ciebie...i tak jak Am zycze zeby nie przyszla :)


    Mezus powiedzial ,,no yyyy ladnie,, hihi

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papatki Am:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi nos zmarzl maz wyciagna mnie na spacer z psem:P zmykam i ja zaraz lezac bo jutro znowu pobudka 4.30 :(

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka okropne te Twoje pobudki :(
    Ja chyba jestem już po wou z tego co wynika z moich obserwacji teraz czekammm ;)

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Dziekuje Ci Kochana jestes :) kurcze tez zawsze mialam taki dylemat z tymi testami owu;/ale moze warto poprobowac :) nigdy nic nie wiadomo :P
    tak bardzo bym chciala zmienic to przce naprawde nie szukam niewiadomo czego byle by blisko domu :)
    Ehh, to widzę ze nie tylko ja mam dylematy odnośnie pracy.... Swoją drogą tez co chwila robie testy hcg.... Straciłam na nie juz kupę kasy i nic.. Miłego wieczoru :-)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo jest tu ktos???? Ja zadowolona wracam z pracy ze pocytam co napisalyscie a tu nic...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co robic wiec narazie odpoczywam po pracy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) moj w pracy jeszcze :) wiec mamy cale lozko dla siebie :))

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie dawno przyszlam z ploteczek bo bylam u kuzynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam ze jak wroce z pracy to jaz beda jakiws wiesci a tu cisza;/

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ