X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am u mnie tez gdzie niegdzie widac snieg;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pora wstac i zaczac cos dzialac ale mi sie ni chce;/ leniucha mam:) hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie nie chce wychodzic z domu :( a musze bolodowka pusta pieczywa tez nie ma a juz w brzuszku burczy ;/ u mnie tez nie pada ale slonka tez nie ma ;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej panieneczki :)

    U mnie słońce, ale zimno. Mąż na 12 do pracy i dobrze, bo na wczoraj nie koncze i lecę grasować dalej :) i na solarium trchę. A potem bede sprzątać. Jutro juz do roboty na 8 ale odpoczęłam sobie.
    Usta dziewczyny dziś tragedia! Suche, spuchnięte, jak nie moje i na razie wyglądam jak te panie przydrożne... :/ Kolor się zmienił i się goją.
    Okresu oczywiście nie mam kur nadal i tak jak powiedziałam w dupie mam i żadnego duphastonu już nie biorę. Ale tracę czas-nigdy tak długich cykli nie miałam. Ch...!

    Am, no ale jak to? :( A weź jakąś firankę przeleć albo koszulę. Jeśli to słabe to ja to oddam i kupię ten droższy. Powiedz tak obiektywnie :(

    100krotko, bardzo dobra odpowiedź wobec teściowej. Trzeba uregulowac pewne sprawy a każdy powienien wiedzieć gdzie jego miejsce. Rady radami może chciała dobrze ale tez nie lubię rad. I powiem Ci moja pierwsza teściowa była strasznie denerwująca i ciągle się wpieprzała, chciała rządzić i panować przez co musieliśmy ciągle przez nią plany zmieniać. Mi się wydawało że robiła to celowo albo nie pogodziła się z tym że synuś ma już swoje życie. Żenada...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie świeci słońce ale wiatr nie jest zachęcający. Dziś wybieram się do mamy ale generalnie to na świętowanie jakoś nie mam nastroju. Oczywiście czekam na ovu, więc standardowo to zajmuje moje myśli w 100%.
    Wczoraj się przytulaliśmy, żeby starczyło na jeden dzień rozstania bo zobaczymy sie dopiero jutro ;).
    Jeju jak dobrze, że mojego mama w ogóle się nie wtrąca. 100krotko Twoja postawa jest najważniejsza. Nie daj się!
    podziwiam was, że umiecie o problemach z zajściem rozmawiać z teściową, mamą..ja nie umiem nikomu powiedzieć. Nie przechodzi mi to przez usta, po prostu paraliż. Męczę się z tym sama i tylko to forum mnie ratuje przed totalną fiksacją. Nie powiedziałam nawet najlepszej przyjaciółce. Nikt ni wie nawet, że próbujemy. Czuję, że to jakaś porażka a dodatkowo boję się ciągłych pytań, które doprowadziłyby mnie do łez. Szczególnie jak dostaję @ to zawsze jest płacz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie ponownie juz po malych zapupach :):D Butki juz sa sprawilam sobie taki obcas ze sie teraz zastanawiam czy bede umiala w nich chodzic:P hihi a kiedys tylko obcasy...moze nie wyzszlam z wprawy hihi:) a wiecie co zachcialo misie pierogow z serem i stalam w kolejce prawie 45 minut zeby kupic 15 pierogow :) wariatka ze mie :) i juz polowe wciagnelam :):)

    Dziewczynki dziekiza mile slowa :*

    Platek szkarlatny ja od zawsze bylam gadula wiec wygadalam sie rodzinie ze sie staramy i efekt jest taki ze mama jeszcze nie bede ale ciocia owszem bo siostra stwierdzila ze ona bedzie pierwsza i jej sie udalo a mi nie ;/

    A co do tesciowej to ona ma 2 corki po 30 (nie chce oczywiscie obrazic zadnej kolezanki z forum bo to sprawa indiwidualna kazdej z nas) i one nie maja dzieci i tesciowa twierdzi ze powinnam poczekac i mam czasami takie odczucie ze ona wolala aby to jaj corki pierwsze mialy dzieci ale ja mam to gdzies i robie co uwazam za sluszne :)


  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 30 i w obliczu problemów wiem, że to czekanie nie zawsze wychodzi na dobre. Choć prawda jest taka, że wcześniej moje perypetie życiowe nie sprzyjały zakładaniu rodziny, więc taki już chyba mój los. Dlatego dobrze robisz, że nie czekasz i działasz. Trzeba pomagać szczęściu:).

    Z tymi córkami teściowej to możesz mieć rację. Ja też zauważyłam, że niektóre matki dorosłych córek traktują to jak pewną rywalizację, więc pewnie by chciała, żeby jej córki były pierwsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziakam tylko najblizsza rodzina z mojej strony a ze strony meza to juz chyba i sasiedzi bo tesciowa taka gadula ze szok :( wiec teraz jak ktos cos sie pyta to sie usmiecham

    Am te pierogi warte sa stania bo pyszne i domowe i taniusie :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego czytania aż pierogów mi się zachciało;).
    Ja nikomu nie mówię ale nawet w takie święta boję się, że będą pytać. może zastosuję sposób Amelii San w odpowiedzi w razie czego :).

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie najadlam ze nie mam sily sie ruszyc :/ ale zaraz musze sie wziasc za ogarniecie doku malo jest wiec godzinka i posprzatane bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a ja jeszcz mam :P moge sie podzielic :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno internet ma nieograniczone możliwości ale pierogami się poczęstować nie można:)
    Ale dziękuję !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :)chyba pojde w Twoje slady :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze u mnie duzo schodow do pokonania z gory na dol wiec lece sprzatac a odezwe sie pozniej :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, całkowicie nie , bo w razie czego bedzie niezastąpiony ale teraz. Powinno sie go brać do wystąpienia @, ale w tym przypadku tylko przedłużam ten stan. Więc teraz powinnam go odstawić. Robiłam dziś znowu test, oczywiście mega negatywny :) Ale nie z porannego moczu bo zapomniałam.
    100krotko, najlepiej być z dala od teściów. Ja swoich obecnych bardzo lubię i szanuję, ale nie wtrącają się w nic absolutnie :)

    A usta złuszczają się straaasznie. Ale tak ma być. Jest rana, sa strupki tylko to mega nie przyjemne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 12:48

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja mam tylko tesciowa i to jeszcze za sciana :( nie moge sie skarzyc bo tak to sie nie wtraca ale czasami jest upierdliwa:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz skonczylam sprzatanie zostalo tylko pranie do poukladania:)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matko co za dni jakies meczace ze az nic sie nie chce jeszcze sie poklocilam ze swoim masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii to nie tylko Tobiesie nic nie chce ja szybko posprzatalam zebym mogla leniuchowac :)A co do klutni tomam nadzieje ze szybkosie pogodzicie:)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie masakra heh no wlasnie co do pogodzenia to ja strasznie zawzieta jestem :D wiec watpie zebysmy szybko sie pogodili

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ