X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ale odbije sobie po świętach :-) wiesz sama się zastanawiał bo zaczęło mnie mdlic zanim dostalam nowe proszki po ich graniu tylko się nasiliło:\ mam nadzieje ze mi przejdzie:-)
    @ jak nie było tak nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie ale mam ops USG jajnik lewy o wymiarach 65x39 mm,obj. Budowa zawiera ciałko żółte krwotoczne czyli wydaje mi się ze na jajniku lewym

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział ze jest torbel i ze owulacja była niepełna :/ jestem taka zła na siebie ze się nic nie dopytalam ale jak uslyszalam torbiel to mnie zatkalo i juz o niczym innym nie myślała:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz pozostało mi czekać na rozwój wydarzeń:-)

    Am a jak Tobie mija dzień?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sobie odpoczwyamy:-) jutro do teściowej później do moich rodziców i pewnie wrocimy w pon wieczorem :-) dobrze ze wtorek jeszcze wolny :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wykompana włosy zrobione :-) szkoda tylko ze brzuch boli;/

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A mi 3 zaczął się w końcu okres, co prawda tylko plamką, ale za to wczoraj dał czadu a dziś już mniej. Ale brzuch boli. Rano sie obudziłam i mi siknęło krwią z nosa. Zawaliłam 3 chusteczki i czuję że to jeszcze nie koniec ;) Gin powiedział że zaczynamy nowy cykl i znowu monitoring. Już o tym nie myślę i mi z tym zdecydowanie lepiej.
    Wesołych Świąt dziewczyny! :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jak wam mina pierwszy dzień świat? Ja dostalam@ brzuch boli oj AZ brak slow ;( ale z drugiej strony cieszę się ze juz jest:-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Ja właściwie dopiero dotarłam do domu. Wczoraj objadałam się u mamy a dzis u rodziców mojego faceta.
    Poza tym mamy dni płodne, więc cały czas jestem tak podekscytowana, że ledwie sobie z tym radzę. I ciągle tylko myślę, kiedy trzeba się poprzytulać, żeby przerwa za długa nie była ;). Znów będę żyć nadzieją do końca cyklu.
    100krotko nie martw się, będzie dobrze.
    U mnie kilka miesięcy temu ginekolog wykrył guzek w piersi. Były badania i stres okropny. potem okazało się, że łagodny ale te przeżycia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ledwo żyje pojesc nie mogę bo zaraz powiem brzydki zygam ;( brzuch trochę odpuscil :( napatrzylam się na dziewczyny z brzuchami i jakoś tak hmmm...
    Płatki co będzie to będzie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) ja juz po kościółku teraz siadam do stołu jeść:-) :-) hihi

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka a u mnie jakos leci nudno chociaz heheh ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie jest nudno cala rodzinka siostry z mężami wesoło jest :-) :-)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to masz fajnie hihih ;p

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już też trochę znudziło to siedzenie przy stole. ale jutro do pracy więc wcale nie lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tak samo dobrze ze we wtorek jeszcze wolne:-) samopoczucie od śmiechu po łzy i odwrotnie:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przez te śmiechu nerwobol złapał w boku i teraz AZ ciężko mi się oddycha;/ ja jak ogladam zdjęcia mojego to tez wesoło bo wyglądał jak mała bladyneczka:-)

    Am to bardzo mi Milo :-) będziemy pisać :-) :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzisiaj sie obruszył bo jego mama oznajmiła przy świątecznym stole, że jak był mały to miał różowe śpiochy :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 20:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma teraz czarne jak węgiel no gdzie nie gdzie widać juz siwe a raczej białe hihi:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :-). Ja zaraz wyruszam w poszukiwaniu stołu do kuchni wiec odezwę się później ;* miłego dnia :-).

    Am u mnie tez juz się pojawiają;/

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ