X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalazilam się jak głupia zmarzlam ale się opłacało w końcu będę miała STOL w kuchni:-) dopiero zajechalismy do domku a głodni jak wilki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :-). Jak Ci mija dzień ja juz zamierzam siedzieć w domku i się grzac:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOo ja właśnie będę robc makaron na obiado-kolacje :-) a często robię salatke chińska :-) z tych zupek mój maz uwielbia :-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czego ta surówka? Mój czasem kręci nosem na surówki i ciągle by jadł tą samą.
    A dziś wybieramy się do kina:), mimo, że pogoda nadal nie najlepsza. Macie juz jakieś doświadczenie z tymi wykresami? Kiedy program wyznacza owulację? Jak jest kilka dni wzrostu temperatury? pierwszy raz mierzę i jeszcze nie wyznaczył a jest dziś 18 dc. Zaczynam się bać, że do tej pory myślałam, że owu jest wcześniej i przez to nam tak nie wychodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomoge bo nie mierze

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie mi się wydawało ale na wykresach nie widać kiedy zaznaczone. więc linia wyznacza dzień owulacji ale nie wiadomo kiedy dopóki nie mina 4 dni od owu. Dziękuję Amelio za pomoc :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie dlatego ja napisalam ze robie salatke hehe bo moj surowki nie lubi chinskiej hih ja juz wskoczylam na lozko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm lody jak ja bym zjadla ale nie moge :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dieta i proszki :( nie moge jesc slodyczy a w swieta i tak sobie pozwolilam za duzo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przestan moj maz czesto przy mnie wcina batoniki :) a ja jak sie zawezme to nie zjem i koniec :) hihi

    A ja sie napatrzylam na siostre matko jaka ona wielka i mowila ze juz by chciala urodzic... tak opowiadala o zdjeciach usg i wogole o ruchach malej a mi tak dziwnie bylo...Am zawirusujey napewno mam nadzieje ze szybko :) ja mam za miesiac urodziny to moze dostane prezent :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być nasz hihi;) ja miałam iż w tym cyklu na monitoring ale poslucham lekarza i dam mu szanse może akurat się poszczesci :-) juz tyle prochów lykam ze musi się udać :-). A pod koniec miesiąca mój idzie powtórzyć badania mam nadzieje ze jego zolniezyki SA oki:-) :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje :* i nawzajem :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej właśnie martwi to, że trzeba odpuścić. Boję się, że nie potrafię.
    Ale fajnie widzieć, że dziewczynom się udaje. to daje nadzieję też dla nas.

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Mnie najbardziej właśnie martwi to, że trzeba odpuścić. Boję się, że nie potrafię.
    Ale fajnie widzieć, że dziewczynom się udaje. to daje nadzieję też dla nas.
    Racja.... To już było pewnie walkowane 100 000 razy, ale macie jakieś sposoby na odpuszczenie i nie myślenie? :////

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) Umnie juz to chyba jest przyzwyczajenie w staraniach jak przychodzi @ to zawsze sobie mowie następnym razem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi dobrze w domu tak mi sie nie chce jechac do pracy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio grzej sie grzej :) nie daj sie chorobie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie :( na 14 jade ale niechce mi sie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie mialam zlozyc w piatek ale samocgod mi sie popsol :( i nie pojechalam maz mial mnie wczoraj zawiesc ale tez oczywiscie nie bylo mu po drodze a i cv wydrukowane u jego siostry lezy:( jestem taka zla na to ze jak sobie pomysle to mnie szlak trafia moj maz boi sie ze w nowej nie dostane umowy....i takie ooo czuje ze chce abym siedziala tam az sie uda:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja bym chciala zmienic na lzejsza na spokojniejsza i przede wszystkim 1zmianowa a nie 3 :/ w tej i tak mamumowe do konca 2016 roku i nie wiadomo co dalej :(

    Do lekarza...hmm za poltora miesiaca musze odczekac 2 @ bo na tyle mam clo a jak @ nie przyjdzie to wtedy z wynikami bety :)wczesniej

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ