X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zamykalam oczy widzialam ja krzyczaca i ta reke grrr:/ a cala noc snilo mi sie ze zos sie dzieje z moja reka :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej panie :)
    100krotko współczuję widoków. Ja w swojej pracy przyzwyczaiłam się do scen z horrorów i krwi, ale nigdy nie przyzwyczaję się do wycia z bólu... Az nie chce sobie wyobrażać. Ale trzymaj się :**
    Amelio, cieżko nie było bo spodziewałam się, ale ile można? Więc teraz mały odpoczynek ;) Nie wiem nawet czy bede mogła jednak chodzic na monitoring w tym cyklu, bo mój grafik pozostawia wiele do zyczenia. Chyba że po nocce bede latała ale chyba mi sie odechce tego maratonu.
    U mnie pogoda piękna :) Wczoraj pierwszy raz wodowaliśmy psa :D

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az sie boje dzisiaj jechac:(no ale wyjscia nie mam trzeba uwazac...

    Jak Ci mija dzien bo ja pojechalam tylko po zakupy na sjadanie i spowrotem wskoczylam na lozko :)

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    Cześc dziewczyny! Dawno mnie nie było przez świeta, teraz zaczynam czytać zaleglosci :)

    Mam nadzieje na ten cykl aktualny ale nie chce sie nakrecac.
    Nie moglam zlapac momentu owu i juz myslalam ze go nie mam a tu niespodzianka tydzien temu we wtorek rano sluz plodny zauwazylam kiedy bylam w toalecie.
    Serduszkowalismy w niedziele wieczorem i w srode wieczorem. Ten sluz byl krotko wieczorem juz go za bardzo nie widzialam. I teraz sie nakrecam ze moglismy serduszkowac w poniedzialek a tak to nie wiem ;/
    Dzis jest tydzien po ale test nie wyszedl, za to bola mnie piersi na maksa i pobolewa krzyz. Moze na okres ale moze nie...
    Zbadalam w czwartek tamten progesteron zeby zobaczyc czy byl skok i by tylko niecale 8 mysle salbooo.... zbadalam we wtorek a tu taki piekny skok 21. No i czekammmmmm ale nie mam cierpliwosci :P Dzisiejszy test mnie trochę podłamał ;/


    tydzien to za wczesnie aby robic test,poczekaj do 12 -14 dnia najlepiej..
    100krotka...takie sytuacje zdazaja sie w kazdym zakladzie...slyszalam o paru.. dobrze ze przezyła bo moglo być gorzej, jednak dla kobiety to tragedia,mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze,
    Amelia pięknie Ci wykres układa:) musi sie udac:) trzymam kciuki!!

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ciężko tak odpuścić jak się bardzo chce. Mnie cos brzuch pobolewa na dole :/wiem że to za wcześnie ale wyjeżdżam za granice w przyszłym tygodniu i chciałabym wiedziec przed żeby w razie czego skonsultować przed wylotem z lekarzem, jestem na małej dawce bromka więc może powinnam brac luteine przed wylotem..,,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wiem ze sa ale inaczej jest jak sie o nich slyszy a inaczej jak sie widzi na wlasne oczy i niemozna pomoc;/

    Am a Ty sie wygrzewaj :)

    Umnie dziwnej @ koniec zobaczymy co ztego wyniknie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytalam czytakam :) ale dopiero w pon moge isc na usg a clo mam brac od dzis

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to kochane jestescie :-* Jutro bade dzwonic do przychodni i sie umowie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia spokojnie zobacz moja tez byla blisko 36,64 wiec trzeba być dobrej mysli:P

    Wiem ze inaczej ja sie patrzy a innaczej sie słyszy, aby zaklad zglosil tylko wypadek aby odszkodowanie.

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tu wlasni moj zaklad pracy daje duuu...yyy bo zawsze sie tlumacza ze to wina pracownika ze nikt mu nie kazal tam rak wkladac i nici z odszkodowania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    I to rozumiem! :D Będę trzymać kciuki żeby wszystko było ok :) :* A dziś na którą lecisz do pracy?

    na 14 i jutro tez :) a od pon do pt nocki beda :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Am tak naprawde to ta moja kolezanka nie powinna brac sie za mycie tych urzadzen dopuki one chodza i w kazdym zakladzie na szkoleniach bhp jest o tym mowa wiec jak by nie bylo zaklad jest kryty bo ona szkolenie podpisal...
    Czasami nocki sa lzejsze niz I zmiana :) ale ja ich nie lubie :) a sobote jade zlozyc cv wiec zobaczymy moze akurat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziekuje :) :* sa dwa wyjscia albo znajde nowa fajna prace :) albo uda sie i nie bede szukala :)

    Oj zaraz musze sie zbierac:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam jeszcze chwilke moze maz zadzwoni bo ma przerwe w pracy i zaraz trzeba zmykac
    dziekuje :)
    Ja rowniez zycze milego dnia :*

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie swoja drogą tez było zimno jakos od 6 dpo, trzymam mocno kciuki!!:)
    1OOkrotka to tak naprawde lipa z odszkodowania... jak maszyny chodzily, dlaczego ona myla je jak chodizły?

    Ja również wlasnie z powodu pracy ciesze sie ze sie udalo zajść !!bo kiepsko u mnie z nią...
    Nie mam juz siły...swoja droga szybko bede chciala isc na zwolnienie bo ja i dźwigam troche i stresu duzo przez telefon mam od klientów wiec nie bede sie denerwowac..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:46

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała też po części że względu na pracę. A powiedzcie kiedy zrobić bete najwcześniej?

  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam wczesniej ja bym robiła jakiekolwiek testy po 12 dni sama czekałam do 14 chyba.
    Nie nakręcam, o nieproszę być spokojną:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 14:32

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grrrr Ja nie mam cierpliwości ttakiej :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, ile zostało Ci dni to @? Ja mam jakis tydz. i niestety coraz częściej o tym myślę...
    Próbuję z tym walczyć, tzn odganiać myśli, ale ciężko :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-4 dni patrzac na ostatnie dwa cykle na bromku do @.mojej koleżance zupełnie zdrowej wyszło dopiero po dacie @ wcześniej nie. A wylatuje w czwartek dlatego jestem niecierpliwa. Owu miałam późno myślę wt-sr więc dając chociaż 10dni mną fazę lutealna bliżej 4-5dni do @
    Objawy mam Ale nie wiem czy prawdziwe czy sobie wkrecam:) ból krzyza brak apetytu zmeczenie bardzo bolesne piersi biały gęsty śluz skórę dziś zaczął mnie boleć brzuch jak na @.

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ