Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę Ci abyś się pozytywnie zaskoczyła:) bo skoro Ty nie wierzysz to ja powierze za Ciebie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :) @ na pewno ucieknie jak wyczuje nasze grupowe wsparcie, a fasolka już na samą myśl o forumowych ciotkach z chęcią sie zadomowi u Pirelki :):) W końcu czekamy na kolejną wątkową Dzidzie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny, jestescie kochane. Chyba bardziej od @ boje sie ze cos jest nie tak. Ja dopiero wracam z pracy. Katar mniejszy i ogolnie lepsze samopoczucie przeziebieniowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 16:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia super miły gest, ależ zaskoczenie ;)
    My też po obiadku, jutro mam wolne to skoczę zrobić paznokcie nowe albo na shopping na spokojnie ;)

    Chyba sobie świeczkę jakąś zapalę dla relaksu ;)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 października 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło i uroczo Amelko z ta różyczką:)

    Mnie też kaszel męczy już któryś dzień. Niby już przeziębienie minęło, ale kaszle jak gruźlik :p

    Mąż dziś musiał do pracy jechać i pewnie wróci późno, więc siedzę sobie sama :(. Z tego wszystkiego zasnelam w fotelu...jaka to była cudowna drzemka! :) polecam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 17:11

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amcia nie daje sie :) maz ma zakaz przytulania sie do nas;/
    A Twoj maz to romantyk:) Moj zapomnial juz o milych gestach;/

    Elmalia niech owulka przychodzi i niech bedzie dzidziol:)

    Pirelka popieram dziewczynki :) napewno wszystko ok:) a @ nie przychodzi bo w brzuszku masz dzidziolka:)

    A my dzis mamy dzien lenia....znowu :)rano byly szyblie zakupy w biedrace upolowalam dwa bodziaki za 19.90 :D zrobilam obiad(nie chwaloc sie wyszedl pycha:P) nawet zaprosilam tesciowa i szwagra :)maz pomogl posprzatac i teraz lezakujemy:) on oglada mecza siatki :)

    Posciel zostala wybrana:D groszki i paski:)
    http://allegro.pl/baby-raj-14-el-posciel-trio-120x90-moskitiera-i5699087960.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 18:01

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 października 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy cały dzień na zakupach. Padam dosłownie. A w ogóle to taka jestem jakaś rozdrażniona! Wszystko mnie denerwuje. Czy to już PMS? :(
    Am zazdroszczę różyczki. Mój raczej nie wpada na takie pomysły :/. Jest bardzo praktyczny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka, śliczne te pościele takie subtelne i niekrzykliwe ;)

    Amelia oglądanie mieszkania i wybór to super uczucie :D

    Mój M. też rzadko wpada na spontaniczne pomysły, by mnie zaskoczyć w niespodziewanym momencie :D to nie dusza romantyka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am my się cieszyły że Ty się cieszysz:-)

    Platku odpocznij napewno rozdrażnienie minie;-)

    Pirelka mówisz że sliczne:-) ja już tyle się naogladalam że już nie wiedziałam co mi się podoba:-\ ale cieszę się że się w końcu zdecydowała:-) teraz tylko czekać aż przyjdzie:-)

    I zaraz kolejny mecz tym razem piłka nożna:-\

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za wsparcie. Jestescie niesamowite ;)

    100krotka wierze,ze ciezko zdecydowac bo jak juz mozna wybierac to wlasciwie nie wiadomo co wybrac tyle tego ;) a wozek juz w planach?

    Moj tez meczyk bedzie ogladac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 20:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tat tak Pirelka wozek juz wybrany kasiorke teraz zbieram :)

    wyslalam domeza siostry linka z ta posciela (chce nam fundnac) a ona mi pisze ze co taki tanizebym wybrala taki co ma wiecej elementow....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 20:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Tat tak Pirelka wozek juz wybrany kasiorke teraz zbieram :)

    wyslalam domeza siostry linka z ta posciela (chce nam fundnac) a ona mi pisze ze co taki tanizebym wybrala taki co ma wiecej elementow....
    Jaki,jaki ? :D wózki to mój konik :) pochwal się ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    camarello vis6 zakochalam sie w nim :)

    2vvmjao.jpg

    nick nieaktualny, elmalia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 11 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    śliczny ten wózek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 11 października 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko wózek jest przepiękny!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękować:-) tak tak ja wybierała :-D

    Dwa mecze obejrzane dwa wygrane:-D

    Mąż leży z gorączka:-\ grrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 12 października 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj oglądałam sobie zestaw mebli do pokoju dziecięcego.....Tak tak, wiem, że za wcześnie, ale miałam taką fazę. Trochę melancholijną w sumie. Tak sobie dziś chlipałam. Ale już mi lepiej :) oglądałam mecz, wygraliśmy no i czuje bóle owulacyjne, także humor ciut lepszy :)
    Dobranoc :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 12 października 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia, ja ostatnio byłam w ikei i ledwo mogłam się oprzeć, żeby nie podchodzić do tych wszystkich pięknych mebelkow :(

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    A ja dzisiaj oglądałam sobie zestaw mebli do pokoju dziecięcego.....Tak tak, wiem, że za wcześnie, ale miałam taką fazę. Trochę melancholijną w sumie. Tak sobie dziś chlipałam. Ale już mi lepiej :) oglądałam mecz, wygraliśmy no i czuje bóle owulacyjne, także humor ciut lepszy :)
    Dobranoc :)
    Nic się nie przejmuj..wiesz ile razy ja już oglądałam od początków starań?! Miałam obsesję na tym punkcie, podobnie z wózkami..ale teraz wyluzowałam dopóki nie doczekam się ciąży to nie ma sensu się nakręcać. Czasem tylko sobie zerknę na nowe modele wózków :D

‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ