X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 października 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Dzien dobry:-)

    Ginka no faktycznie długo my się znamy 6 i z tego 4 po ślubie.

    Marleni fajnie że wszystko oki kciukamy za wyniki męża :-)

    Miłego dnia Kochane:-)

    My po ślubie jesteśmy 2 lata i 5 miesięcy :)

    Miłego piąteczku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 08:09

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni daj znać - czekamy na wieści :)

    elmalia zbadaj progesteron jak pisze Marleni 7 dpo, a na wydłużenie lutealnej możesz też castagnusa spróbować, bo ogólnie reguluje hormony i ziół ojca Sroki. Bo luteina na pewno działa, ale to już lekarz musaiałby przepisać.
    Ale temperatura odbiła, więc nie jest źle :)

    A my jesteśmy ze soba prawie 7 lat razem i 5 po ślubie :)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Wczoraj i dzisiaj mam mnóstwo pracy. Weekend też zapowiada się owocny.
    Odezwę się niedługo jak się ogarnę :)
    tak tylko piszę żebyście się nie martwiły :)

    Testy wciąż negatywne. @ powinna przyjść we wtorek. Ale nie spodziewam się ciąży bo mam charakterystyczne objawy zbliżającej się @ - uczucie jakby coś ze mnie leciało... Takie tam moje :P

    Trzymajcie się!!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja mamw prande juz z 8 lat i nie jestem zadowolona z nowej oferty;/ 60 zl za to Co ma Am tylko 1 gida internetu i do wyboru mam dwa tel ktore szlu nie robia;/ maz chce zebym przeszla do play

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak jestem :)
    Raport, który miałam przygotować na dziś mam przełożony na poniedziałek :)

    Mam więc dużo czasu aby z Wami pobyć wirtualnie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Płatku, tulę mocno <3
    Los nam nie sprzyja :/

    Mi dzisiaj się śniło, że urodziłam córkę i nie miałam dla niej nic kupione. Kompletne zero, żadnych ciuszków, pieluszek, smoczków, butelek, łóżeczka. Nic. A potem chodziłam z nią (o dziwo była ubrana) na rękach po sklepach i musiałam szybko wszystko kupić...
    I karmiłam ją piersią. Tak słodko przysypiała przy cycku... To był dziwny, ale bardzo fajny sen. Przez chwilę mogłam poczuć jak to jest mieć dziecko.

    Ginka, co potrzebujesz, żeby wykonać obliczenia? ;)

    Miłego dnia <3
    Kochana mi się wczoraj śniło, że poszłam na betę a tam wynik 22... Ale w moim przypadku z reguły sny czyta się odwrotnie :( Mam nadzieję, że u Ciebie sen się sprawdzi i będzie dzidzia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej :)
    Little miałaś naprawdę fajny sen :) Już niedługo doświadczysz tego na żywo, zobaczysz :* <3

    Mi się śniło, że szliśmy z Mężem jakąś uliczką i stała jakaś kobieta ze stoiskiem z przyborami do szkoły i chipsami, podeszliśmy kupiliśmy te chipsy a ona wskazując na te przybory zapytała, czy może jeszcze coś kupimy , a ja przybita :"nie mamy dla kogo".
    Nawet w snach o tym myślę ;)

    Teraz z innej beczki. Muszę dziś do Orange zajść bo kończy mi się umowa, ciekawe co mi zaproponują? ;)
    Miłego dnia :)
    Ja byłam kilka dobrych lat w Play. Ale jak kilka miesięcy temu poszłam do nich po telefon z umową to warunki słabe 10 zł drożej niż w Orange i to z dużo mniejszym internetem i darmowymi minutami do wszystkich, ale sms-ami darmowymi tylko do Play.
    A do Orange w ogóle nie chciałam wchodzić a tam taka fajna oferta! Telefon lepszy niż w Play mi oferowali, darmowe rozmowy i sms-y do wszystkich i internet LTE większy niż oferowany w Play.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja znowu z pytaniem , nie wiecie może czy badania typu FSH , estradiol , progresteron można zrobić 4 dnia cyklu ? wszedzie pisze ze 1-3 dzien cyklu ale mamy piątek , własnie mnie "wylało" , przed nami weekend i dopiero w pon bede mogla zrobic badania . Myslicie ze badanie bedzie miarodajne ?
    a moje drugie pytanie to czy to jest normalne żeby w krwi z okresu były takie dość duże grudki zbitej krwi ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Och Kochana :( Przykro mi, że to się teraz skumulowało.. Nie smuć się, ja wierzę, że jak tylko zobaczył by twarz swojego dziecka natychmiast zmienił by zdanie. Usiądźcie na spokojnie i porozmawiajcie o tym, powiedz, że boisz się, że później może być za późno, powiedz mu co czujesz (chociaż pewnie to wczoraj zrobiłaś). W nerwach nie dojdziecie do porozumienia dlatego ważne żeby nie było to pod presją owulacji. Mam nadzieję i życzę Wam, żebyście uzgodnili tak abyście oboje byli szczęśliwi :*

    My wczoraj mieliśmy podobną sytuację, ja chciałam, a Mąż że zmęczony :( Jestem zła o to i postanowiłam, że teraz jak on będzie chciał to ja odmówię. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to odsuniemy się od siebie, i nigdy nie będziemy mieć dziecka, bo kochamy się akurat w dni z dala od owulacji :(
    Amelko ja mam tak samo... Mąż jak chce to akurat są dni dalekie od owulacji i ni płodnych a jak ja chcę to on wtedy jest zmęczony i ewentualne raz się susi. Rozumiem, że jest zmęczony no ale starania...
    Ostatnio siedzieliśmy i się zastanawialiśmy, czy czasem nie kochamy się w nieodpowiednie dni. Może powinnam stosować testy owulacyjne w każdym cyklu aby zwiększyć nasze szanse na poczęcie? :(
    Co o tym myślicie?
    Kiedy kochać się aby zwiększyć swoje szanse? Codziennie? Co dwa dni? Czy jak testy owulacyjne są pozytywne to codziennie lub dwa razy dnia...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima to Twój 8dpo jeszcze wszystko możliwe :) Mówiłam, żebyś nie robiła testów? Poczekaj minimum do poniedziałku <3 A ja dalej trzymam kciuki za Ciebie <3 :)
    Został mi jeden test - ostatni. Zrobię go jutro i więcej testów nie kupuję i nie robię. Czekam cierpliwie na wtorkową @.
    Prawie się już z tym pogodziłam i staram się ułożyć plan działań na nowy cykl :) Już obliczam dni płodne. Jak tylko przyjdzie @ to zaraz zamawiam na allegro kolejną porcję testów owulacyjnych :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    hej dziewczyny ja znowu z pytaniem , nie wiecie może czy badania typu FSH , estradiol , progresteron można zrobić 4 dnia cyklu ? wszedzie pisze ze 1-3 dzien cyklu ale mamy piątek , własnie mnie "wylało" , przed nami weekend i dopiero w pon bede mogla zrobic badania . Myslicie ze badanie bedzie miarodajne ?
    a moje drugie pytanie to czy to jest normalne żeby w krwi z okresu były takie dość duże grudki zbitej krwi ?
    Ta zbita krew to skrzepy. Może się zdarzyć i nie ma powodów do obaw :)
    A @ przyszła do Ciebie w terminie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nieregularne , z reguły co 43 dni więc dzisiejsze 38 jest pocieszające :-D
    od 16 dnia dostalam Duphaston na regulacje cykli , ponieważ bardzo chciałabym mieć z mężem brzdąca....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam ,że się wtrące w dyskusje o "zmeczonych męzach" ale jak tak czytam to jest mi to bliskie bo ja własnie albo słysze ze zmeczony a czekam na ta owulacje jak glupia i jak juz jest to nagle stop bo mąż zmeczony.. a jeszcze ostatnio uslyszalam ze kocham się z nim tylko dla dziecka i jakos tak mnie to dobilo skoro oboje chcemy miec to nie powinien tak mowic :-/ ehh.. faceci !

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    przepraszam ,że się wtrące w dyskusje o "zmeczonych męzach" ale jak tak czytam to jest mi to bliskie bo ja własnie albo słysze ze zmeczony a czekam na ta owulacje jak glupia i jak juz jest to nagle stop bo mąż zmeczony.. a jeszcze ostatnio uslyszalam ze kocham się z nim tylko dla dziecka i jakos tak mnie to dobilo skoro oboje chcemy miec to nie powinien tak mowic :-/ ehh.. faceci !
    Nie wtrącasz się! :)
    Zachęcamy do rozmów :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie orientujesz się jak to jest z tymi badaniami ? bo szlag mnie trafi jak będę musiała czekać znowu kolejne 38 dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty też jesteś zmęczona , pracą , staraniami się o dziecko , psychicznie, więc i on powinien się postarać bo w sumie gracie do jednej bramki. Chyba nigdy nie ogarne facetów a mowi się ze to baby są skomplikowane :-D

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    a nie orientujesz się jak to jest z tymi badaniami ? bo szlag mnie trafi jak będę musiała czekać znowu kolejne 38 dni...
    Niestety nie pomogę. Najlepiej zapytać lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki PrimaSort , będe musiała drynknąć do swojego gin ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja od dawna się starasz o dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to już będzie ponad rok.. tylko że ja przez długi czas ślepo wierzyłam swojej dawnej lekarce która mnie uspakajała , że wszystko ok i żebym się "bzykała" to w końcu się uda. Zmieniłam lekarza i teraz zobaczymy co będzie.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ