X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dużo i nic nie jest refundowane a wszystko sporo kosztuje

    Prawda, prawda. To jakiś dramat i nieporozumienie.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki <3

    Mal, masz rację grzeję się w łóżku ;)

    Marleni, trzymam kciuki. Złam upór męża ;)

    Dziewczyny, ale macie sny :D mi też się coś śniło, ale nie pamiętam co. Może to i lepiej? :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj littleladybird ;-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, jak samopoczucie? <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima, jak samopoczucie? <3
    Dziekuję już dobrze. Pewnie czytałaś o moim bólu brzucha w nocy?
    Dzisiaj cały dzień spędzam w łóżku. Trochę pracowałam siedząc w pościeli a teraz leżę i oglądam film.
    Mam dziś straszne wzdęcia i... gazy... Dobrze, że mąż w pracy :-P

    Przed chwilą mama do mnie dzwoniła i powiedziała żebyśmy nie przyjeżdżali bo to ponad 210 km w jedną stronę a boi się o moją ciążę. Ona też strasznie przeżyła moje straty. Ale leżenie w łóżku chyba nie jest konieczne? Chyba i tak nic nie zmieni i będzie co ma być?

    A co u Ciebie? Jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam kolejną dawkę Duphastonu. Od dziś biorę 3 tabletki dziennie. Jedną co 8 godzin. Niestety będę musiała brać też w nocy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka co z Twoją betą?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Wzięłam kolejną dawkę Duphastonu. Od dziś biorę 3 tabletki dziennie. Jedną co 8 godzin. Niestety będę musiała brać też w nocy
    To może sobie tak wycyrkluj żeby brać np. o 6 rano, 14 i 22? Wtedy jakoś tak tragicznie nie będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    To może sobie tak wycyrkluj żeby brać np. o 6 rano, 14 i 22? Wtedy jakoś tak tragicznie nie będzie
    Nie mogę bo Euthyrox biorę o 6 rano a jego trzeba na czczo brać przynajmniej pół godziny przed jedzeniem i nie można z innymi lekami

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Wedmoczka co z Twoją betą?

    czekam na wyniki przed chwilką sprawdzałam na razie nie ma :((

    a ten czas dłuży się już chciałabym wiedzieć czy udało się czy napić się i zapomnieć o cyklu:)))

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    czekam na wyniki przed chwilką sprawdzałam na razie nie ma :((

    a ten czas dłuży się już chciałabym wiedzieć czy udało się czy napić się i zapomnieć o cyklu:)))
    To będą online?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Nie mogę bo Euthyrox biorę o 6 rano a jego trzeba na czczo brać przynajmniej pół godziny przed jedzeniem i nie można z innymi lekami
    To że na czczo to wiem, bo też biorę, ale potem biorę po pół godziny inne leki własnie. To nie można o 6.30 np? Ja tak luteine stosuje i inne leki właśnie.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    To będą online?

    tak to luxmed...przed chwilką dostałam sms-a nie ma ciąży chyba już można spisać cykl na straty :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    To że na czczo to wiem, bo też biorę, ale potem biorę po pół godziny inne leki własnie. To nie można o 6.30 np? Ja tak luteine stosuje i inne leki właśnie.
    Tak czy siak musiałabym nastawiać budzik. Bo ja wstaję o 8 codziennie a spać chodzę o 21 :-) no i nie chcę też zmieniać godzin za bardzo brania duphastonu bo od dwóch tygodni biorę pierwszą dawkę o 8

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    tak to luxmed...przed chwilką dostałam sms-a nie ma ciąży chyba już można spisać cykl na straty :(
    A jaka beta? Może nie wszystko stracone. Owulacja mogła się przesunąć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 16:31

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Tak czy siak musiałabym nastawiać budzik. Bo ja wstaję o 8 codziennie a spać chodzę o 21 :-) no i nie chcę też zmieniać godzin za bardzo brania duphastonu bo od dwóch tygodni biorę pierwszą dawkę o 8
    no to jak uważasz :) Ja bym wolała chyba rano żeby mnie budzik budził i potem dospać :) No ale jak o 21 idziesz spac to cięzko coś poradzić :) Tylko jak będziesz się budzić na duphaston o 24 to nie wybijesz się ze snu?

    Wedmoczka :* A który to Wasz cykl starań?

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    A jaka beta? Może nie wszystko stracone. Owulacja mogła się przesunąć

    podobno owu miałam 12dc monitoring w 14 dc i było ciałko żółte)dziś jestem w 24dc czyli teoretycznie jest 12 dpo...chciałam wiedzieć bo jestem przeziębiona i nie chciałam brać leków ale chyba i tym razem cuda nie było

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    no to jak uważasz :) Ja bym wolała chyba rano żeby mnie budzik budził i potem dospać :) No ale jak o 21 idziesz spac to cięzko coś poradzić :) Tylko jak będziesz się budzić na duphaston o 24 to nie wybijesz się ze snu?

    Wedmoczka :* A który to Wasz cykl starań?

    ja już latami liczę w grudniu będzie 5 lat :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    no to jak uważasz :) Ja bym wolała chyba rano żeby mnie budzik budził i potem dospać :) No ale jak o 21 idziesz spac to cięzko coś poradzić :) Tylko jak będziesz się budzić na duphaston o 24 to nie wybijesz się ze snu?

    Wedmoczka :* A który to Wasz cykl starań?
    Nie ja nie mam problemów ze snem. Dzisiaj cały dzień co chwila drzemię :-P tak to rano 3 razy budzik by mnie budził: o 6 na Euthyrox, o 6:30 czyli po pół godziny na Duphaston i po 1,5 godziny czyli o 8 do pracy...

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    ja już latami liczę w grudniu będzie 5 lat :(
    A no tak, pisałaś :* Oby w nastepnym się udało <3 <3 <3

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ