X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Haa Ewela padłam :D czyżby miał być zielony finał, że takie kozackie sny ? ;) moja intuicja zaczyna coś szeptać ;)

    Dziewczyny też mam pytanie:
    Prima - do kiedy masz brac acard?
    Ewela w przypadku zieloności będziesz brała clexane/ acard ?
    Nie wiem do kiedy. W każdym bądź razie nie kazał mi lekarz odstawiać jak go dwa dni temu pytałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ewelinka to kciuki trzymam zaciśnięte :*
    erotyczne sny wow, w ciąży miałam ich srylion :)
    Ja wczoraj pierwszy ;-p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Dzięki Słońce, ale ten brzuch mnie trochę martwi, bo wo ciąży z synkiem nie bolał jak na @, a teraz boli - w moim przypadku to chyba ciąży nie zwiastuje. Ale kto wie?
    No sny erotyczne ogólnie żadko miewam, ale jak już to częściej w II fazie właśnie. Ale z koleżankami to jeszcze nie miałam :P
    Idź do apteki i zrób test. Dzisiaj 11 dzień po owulacji. Ja też 11 dni po owulacji robiłam i wyszła druga kreska ;-) albo idź na betę.

    Czekamy na kreski!

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima na początku tak się zdaza mój gin nawet mówił że to normalne...że musi troszkę pobolec bierz weź nospe i odpoczywaj :-)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Idź do apteki i zrób test. Dzisiaj 11 dzień po owulacji. Ja też 11 dni po owulacji robiłam i wyszła druga kreska ;-) albo idź na betę.

    Czekamy na kreski!
    Test już jest w domu, ale nie chce za wcześnie testować. Bochemiczną też już przechodziłam, jak jest ciąża to w sobotę też bedzie :) Na betę pójde dopiero po teście pozytywnym, po tylu cyklach szkoda mi kasy na betę :) Jak będzie pozytywny test, to wtedy zrobię, żeby sprawdzać przyrosty. Luteinę już biorę, więc jakieś zabezpieczenie jest.

    Z tym bólem brzucha to strasznie różnie bywa. Ale mogę mieć nadzieję, skoro Ciebie boli i 100krotkę bolało, a w ciąży jesteście :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Prima na początku tak się zdaza mój gin nawet mówił że to normalne...że musi troszkę pobolec bierz weź nospe i odpoczywaj :-)
    Nie mam w domu nospy ale jak mąż będzie wracał z pracy wieczorem to mi kupi i normalny magnez. Będę brała i mam nadzieję że pomoże. Dzisiaj cały dzień spędzę w łóżku i tak siedzę sama w domu. Mam sporo pracy. Ale za chwilę zrobię sobie przerwęna drzemkę.

    W poprzednich ciążach nic mi nie było i nic nie bolało a teraz piersi i brzuch... Cycki nie do dotknięcia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 12:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka ja tez czekam na II kreski :)

    Ja nie wiem co sie ze mna dzieje;/ niedawno placz teraz len :( kuchnie juz ogarnelam lazienke tez zostal pokoj w ktorym stoi lozko i jakos nie moge z niego zejsc;/ jakis kopniak w tylek mi by sie przydal

    PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Test już jest w domu, ale nie chce za wcześnie testować. Bochemiczną też już przechodziłam, jak jest ciąża to w sobotę też bedzie :) Na betę pójde dopiero po teście pozytywnym, po tylu cyklach szkoda mi kasy na betę :) Jak będzie pozytywny test, to wtedy zrobię, żeby sprawdzać przyrosty. Luteinę już biorę, więc jakieś zabezpieczenie jest.

    Z tym bólem brzucha to strasznie różnie bywa. Ale mogę mieć nadzieję, skoro Ciebie boli i 100krotkę bolało, a w ciąży jesteście :)
    Nadzieja jest zawsze :-)

    A kiedy masz termin @? własnie w sobotę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ewelinka ja tez czekam na II kreski :)

    Ja nie wiem co sie ze mna dzieje;/ niedawno placz teraz len :( kuchnie juz ogarnelam lazienke tez zostal pokoj w ktorym stoi lozko i jakos nie moge z niego zejsc;/ jakis kopniak w tylek mi by sie przydal
    Kopniak w tyłek? Chyba masaż tyłka :-P hehe ja osobiście bardzo lubię ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Mnie brzuch długo bolał - brałam nospę + magnez na to.
    A nospe jak bolało czy codziennie zapobiegawczo?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 29 października 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Nie mam w domu nospy ale jak mąż będzie wracał z pracy wieczorem to mi kupi i normalny magnez. Będę brała i mam nadzieję że pomoże. Dzisiaj cały dzień spędzę w łóżku i tak siedzę sama w domu. Mam sporo pracy. Ale za chwilę zrobię sobie przerwęna drzemkę.

    W poprzednich ciążach nic mi nie było i nic nie bolało a teraz piersi i brzuch... Cycki nie do dotknięcia
    OOO :) Ból piersi to super objaw, mi pękały w ciązy z synkiem :) Tzn., że wysoki progesteron :)
    A termin mam właściwie w poniedziałek, bo dzięki luteinie mam pięknie wyłdużoną lutealną do 14 dni. No chyba że owulacja była jednak w innym dniu, to juz wtedy nie wiem.

    100krotka Ty się leń póki możesz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo kazda ciaza jest inna raz cos boli raz nie :) mnie cycki pobolewaja od samego poczatku sa dni kiedy nie moge ich dotknac ;/ a teraz jak juz pojawila sie siara to wogole zakaz potykania:) i sa gigantyczne :D

    Kopniak :) ja musze dzis choc troche ogarnac ile mozna sie lenic;/

    Ja nospe buore codziennie rano i wieczorem odkad mialam te skurcze



    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Wiadomo kazda ciaza jest inna raz cos boli raz nie :) mnie cycki pobolewaja od samego poczatku sa dni kiedy nie moge ich dotknac ;/ a teraz jak juz pojawila sie siara to wogole zakaz potykania:) i sa gigantyczne :D

    Kopniak :) ja musze dzis choc troche ogarnac ile mozna sie lenic;/

    Ja nospe buore codziennie rano i wieczorem odkad mialam te skurcze
    To koniecznie mąż dzisiaj musi mi ją kupić no i ten magnez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przyszko do mnie wezwanie z sadu ;/ na 17 grudnia obecnosc obowiazkowa ;/ myslicie ze moge sie jakos wykrecic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    I przyszko do mnie wezwanie z sadu ;/ na 17 grudnia obecnosc obowiazkowa ;/ myslicie ze moge sie jakos wykrecic :)
    Pewnie ze względu na swój odmienny stan to tak :-) wystarczy zaświadczenie od lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    I przyszko do mnie wezwanie z sadu ;/ na 17 grudnia obecnosc obowiazkowa ;/ myslicie ze moge sie jakos wykrecic :)

    Kopniak na lenia <delikatny kop w pupkę> :)
    Świadka z obecności na rozprawie zwalnia zaświadczenie lekarskie ze szpitala. Moje kumpele w zaawansowanej ciąży chodziły na sprawy, aczkolwiek zadzwoń do Sądu dopytaj, być może na Twój stan wystarczy od gina.
    Apropos sądów..

    PS.Sarenko moja towarzyszko w respektowaniu prawa,co się z Tobą dzieję??? martwimy się.. jesli nas czytasz napisz! chociaż do którejś z nas na priv - wystarczy, że jest okej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 12:56

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpytam sie meza siostry bo on tam z prokuratorem wszystko ogarnia:) z ciekawosci bym poszla :D jeszcze nie mialam przyjemnosci byc w sadzie :D ale zobaczymy co wyniknie:)

    Wlasnie gdzie jest Sarenka?

    ogarnelam :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Test już jest w domu, ale nie chce za wcześnie testować. Bochemiczną też już przechodziłam, jak jest ciąża to w sobotę też bedzie :) Na betę pójde dopiero po teście pozytywnym, po tylu cyklach szkoda mi kasy na betę :) Jak będzie pozytywny test, to wtedy zrobię, żeby sprawdzać przyrosty. Luteinę już biorę, więc jakieś zabezpieczenie jest.

    Mądra kobietka :) czekamy na rozwój wydarzeń.


    Jagah, kupiłam pęto pietruchy, robię ryż z warzywami i posypie pełną garścią, potem smacznie zjem btw, pewnie tam wytarmosiłaś męża :)

    Zamierzam zacząć się zdrowo odżywiać, ale tak na serio, bo różnie z tym bywało..po tej mojej operacji i diecie zachłysnęłam się żarciem -kotleciki, makarony, czekoladki i inne.
    Wczoraj zamówiliśmy z małżem pizze, tak się najadłam, że do dzisiaj bącze tym 30-centymetrowym specjałem, który cały pochłonęłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Kopniak na lenia <delikatny kop w pupkę> :)
    Świadka z obecności na rozprawie zwalnia zaświadczenie lekarskie ze szpitala. Moje kumpele w zaawansowanej ciąży chodziły na sprawy, aczkolwiek zadzwoń do Sądu dopytaj, być może na Twój stan wystarczy od gina.
    Apropos sądów..

    PS.Sarenko moja towarzyszko w respektowaniu prawa,co się z Tobą dzieję??? martwimy się.. jesli nas czytasz napisz! chociaż do którejś z nas na priv - wystarczy, że jest okej.
    Gdzie Sarenka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent ja kocham pizze!! I kubełek z KFC :-P

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ