X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 28 października 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta była malutka, ale podejrzewam że to mogła być druga ciąża biochemiczna, chociaż nie mam na to medycznego potwierdzenia. Ja póki co staram się ufać lekarzowi. Obym nie musiała robić tych badań

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    A dokładniej? Ja Leszno :D
    Poznań

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 28 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 27, 18 cykl staran.
    pierwszy z Clo

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Pewnie, że się uda ;) musimy myśleć pozytywnie. Złą passe przerwała nasza Prima :)
    To był dla mnie zaszczyt. Teraz nadzieja, że nie będzie pusty pęcherzyk bo słyszałam, że to się zdarza i że ciąża się utrzyma a z niej urodzi się dziecko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    U mnie beta była malutka, ale podejrzewam że to mogła być druga ciąża biochemiczna, chociaż nie mam na to medycznego potwierdzenia. Ja póki co staram się ufać lekarzowi. Obym nie musiała robić tych badań

    No, nie jest to nic przyjemnego. Nie dość, że trzeba nabyć trochę wiedzy jakie badania zrobić i czemu to służy, to jeszcze kupę kasy się traci :/
    Immunolog, żeby całkowicie wykluczyć zaburzenia krzepnięcia krwi dała mi skierowanie do zrobienia jeszcze trzech dodatkowych badań. JEDNYM z nich były subpopulacje limfocytów - spojrzałam w moim labo na koszt - 350 zł - za jednorazowe upuszczenie krwi, a gdzie tu jeszcze pozostałe dwa do zrobienia.
    M a s a k r a! Na szczeście hematolg powiedział, żebym sobie darowała - wyniki mam w normie, więc pewnie dodatkowe badania nic nie wniosą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima utrzyma sie i za 9 miesiecy bedziesz bawic bobasa:)

    teraz razem mozemy siac wiruski:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    To był dla mnie zaszczyt. Teraz nadzieja, że nie będzie pusty pęcherzyk bo słyszałam, że to się zdarza i że ciąża się utrzyma a z niej urodzi się dziecko

    Wiadoma rzecz,każda z nas po poronieniu będzie przeżywać to samo. Jednak trzeba wierzyć - cóż innego zostało.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Prima utrzyma sie i za 9 miesiecy bedziesz bawic bobasa:)

    teraz razem mozemy siac wiruski:)
    ;-) <3 Amen

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Wiadoma rzecz,każda z nas po poronieniu będzie przeżywać to samo. Jednak trzeba wierzyć - cóż innego zostało.
    Masz rację

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już śpię na siedząco. Uciekam do łóżka. Do jutra :-) Rano się melduję ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez sie oczka kleja a chcialam poczekac na meza...pewnie nie dam rady dzis dlugi dzien bo nie spie od 6:30 ooo wrocil :D a to niespodzianka nic nie dal znac:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, tutaj jak w drukarni, produkcja na maxa :D

    Wszystkim zasmuconym dzis dziewczynom, przesylam pozytywne fluidki <3

    Tak sie naladowalam moca u wrozki, ze zaraz strzele z radosci :D Przede wszystkim - mam zachowac spokoj, zadbac o siebie i swoj organizm, a wtedy przyjdzie dziecko, do roku czasu. Spoko, poczekam, wiem juz ze warto :) W kartach wyszlo, ze przyszlosc obfituje w nauke, egzaminy. Finanse bardzo w porzadku, no i milosc w kazdym kacie domu - to lubie ;) Wyszla mi trojka dzieci: corka, syn, corka - uklad idealny :D

    Zlota rada ciazowa - pic napar z zielonej pietruszki i ogolnie dodawac ja wszedzie, gdzie sie da. Gotowac w wodzie pietruszke i wypijac bulion, szklanka dziennie. Moze i glupie, ale cos w tym jest.

    Jutro nareszcie zjawi sie Malzon, w sama pore na przytulance :)
    Pamietajcie dziewczyny, ze z kazdym dniem jestesmy blizej celu!

    littleladybird lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Ufff, tutaj jak w drukarni, produkcja na maxa :D

    Wszystkim zasmuconym dzis dziewczynom, przesylam pozytywne fluidki <3

    Tak sie naladowalam moca u wrozki, ze zaraz strzele z radosci :D Przede wszystkim - mam zachowac spokoj, zadbac o siebie i swoj organizm, a wtedy przyjdzie dziecko, do roku czasu. Spoko, poczekam, wiem juz ze warto :) W kartach wyszlo, ze przyszlosc obfituje w nauke, egzaminy. Finanse bardzo w porzadku, no i milosc w kazdym kacie domu - to lubie ;) Wyszla mi trojka dzieci: corka, syn, corka - uklad idealny :D

    Zlota rada ciazowa - pic napar z zielonej pietruszki i ogolnie dodawac ja wszedzie, gdzie sie da. Gotowac w wodzie pietruszke i wypijac bulion, szklanka dziennie. Moze i glupie, ale cos w tym jest.

    Jutro nareszcie zjawi sie Malzon, w sama pore na przytulance :)
    Pamietajcie dziewczyny, ze z kazdym dniem jestesmy blizej celu!


    Jagah a jednak skorzystałaś ;) No życzę Ci, żeby się sprawdziło i była ta trójka. O losiee, a skąd ta pietruszka? ja jestem pietruszko-maniaczką. Uwielbiam! dodaje do wszystkiego, do zup to juz wogóle, jem na garście ;)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszke polecil profesor, ale rowniez praktykuje metody naturalnych wspomagaczy. I w ten sposob, kobieta po 6 poronieniach, donosila ciaze i urodzila zdrowego chlopca. Pietruszka to samo dobro, moc witalnosci :) Oczywiscie nie pisze tego po to, zeby zaraz kazda z nas - miala litrami spijac buliony pietruszkowe, ale czasem warto cos wlaczyc do jadlospisu, cos.. co moze przyniesc dobry efekt :)

    A wrozba z dziecmi, spelni sie na pewno, mamy jeszcze z Mezem duzo czasu na takie przyjemne prace :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Pietruszke polecil profesor, ale rowniez praktykuje metody naturalnych wspomagaczy. I w ten sposob, kobieta po 6 poronieniach, donosila ciaze i urodzila zdrowego chlopca. Pietruszka to samo dobro, moc witalnosci :) Oczywiscie nie pisze tego po to, zeby zaraz kazda z nas - miala litrami spijac buliony pietruszkowe, ale czasem warto cos wlaczyc do jadlospisu, cos.. co moze przyniesc dobry efekt :)

    A wrozba z dziecmi, spelni sie na pewno, mamy jeszcze z Mezem duzo czasu na takie przyjemne prace :D

    No może coś w tym jest. Napewno faktem jest, że to witaminowa bomba. Jak widać u mnie chyba nie działa :( odkąd pamiętam, żrę pietruszkę na potęgę, ale ciąży nie donosiłam. Uważam jednak, że nie przestanę jej pochłaniać, bo uwielbiam jej smak w każdej postaci. Bierz męża w obroty i do dzieła ;)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 29 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem cholernie zła, wczoraj miały być starania ale mój mąż już na samy wstępie stwierdził że nie da rady i tak też się dało, byłam wściekła i do tego się pokłóciliśmy ...

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 29 października 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od wczoraj przez 3 dni miały być starania a tu wczorajszy dzień przepadł a dzisiaj pewnie też ... nie wiem co robić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)
    Ja w nocy przeżyłam horror i do tej pory jestem zdenerwowana a noc nieprzespana. Spałam i śniło mi się, że kocham się z mężem a jak dostałam orgazm to w tym momencie złapał mnie silny skurczowy ból. Obudziłam się przerażona i oddychałam głęboko i po dwóch minutach zaczął ustępować a po 5 już nie było po nim śladu. Strasznie się wystraszyłam, że to może być poronienie :-( Poleciałam biegiem do WC i sucho, brak plamienia i tak co godzinę latałam siku i sprawdzać. Do rana nie spałam i cała się trzęsłam ze strachu. Do tej pory zero bólu nawet lekkiego i brak plamień. Śluz czysty, biały, skąpy. Cały czas leżę w łóżku i dzisiaj spędzę tu cały dzień. Do lekarza nie pojadę bo to dopiero początek 5 tygodnia więc z doświadczenia wiem, że nawet w szpitalu w takich sytuacjach odsyłają do domu i każą się oszczędzać ale się martwię.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 29 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzyłam się nie dlatego że się nie udało tylko o to, że on już na wstępie przyjął że się nie da, nawet nie próbując, nie wiem czy dzisiaj jest sens się starać, on wraca dopiero po 22 więc cały dzień w tył. Jest mi cholernie przykro, pół nocy przepłakałam, nie mam ochoty na nic.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Witajcie :-)
    Ja w nocy przeżyłam horror i do tej pory jestem zdenerwowana a noc nieprzespana. Spałam i śniło mi się, że kocham się z mężem a jak dostałam orgazm to w tym momencie złapał mnie silny skurczowy ból. Obudziłam się przerażona i oddychałam głęboko i po dwóch minutach zaczął ustępować a po 5 już nie było po nim śladu. Strasznie się wystraszyłam, że to może być poronienie :-( Poleciałam biegiem do WC i sucho, brak plamienia i tak co godzinę latałam siku i sprawdzać. Do rana nie spałam i cała się trzęsłam ze strachu. Do tej pory zero bólu nawet lekkiego i brak plamień. Śluz czysty, biały, skąpy. Cały czas leżę w łóżku i dzisiaj spędzę tu cały dzień. Do lekarza nie pojadę bo to dopiero początek 5 tygodnia więc z doświadczenia wiem, że nawet w szpitalu w takich sytuacjach odsyłają do domu i każą się oszczędzać ale się martwię.

    Prima widać że podświadomie się martwisz stąd te koszmary...będzie dobrze...spróbuj może skierować własne myśli na przyjemne rzeczy włącz dobry pozytywny film, poczytaj książkę zrelaksuj się ...tulę mocno i życzę przyjemnego dnia :) jesteśmy z Tobą :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 349 350 351 352 353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ