X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    podobno owu miałam 12dc monitoring w 14 dc i było ciałko żółte)dziś jestem w 24dc czyli teoretycznie jest 12 dpo...chciałam wiedzieć bo jestem przeziębiona i nie chciałam brać leków ale chyba i tym razem cuda nie było
    Jaki wynik bety? Ostatnio było 2?

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dziś tak samo < 2 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 16:41

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    i dziś tak samo
    Przykro mi <3 ale nie można się poddawać!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziekuję już dobrze. Pewnie czytałaś o moim bólu brzucha w nocy?
    Dzisiaj cały dzień spędzam w łóżku. Trochę pracowałam siedząc w pościeli a teraz leżę i oglądam film.
    Mam dziś straszne wzdęcia i... gazy... Dobrze, że mąż w pracy :-P

    Przed chwilą mama do mnie dzwoniła i powiedziała żebyśmy nie przyjeżdżali bo to ponad 210 km w jedną stronę a boi się o moją ciążę. Ona też strasznie przeżyła moje straty. Ale leżenie w łóżku chyba nie jest konieczne? Chyba i tak nic nie zmieni i będzie co ma być?

    A co u Ciebie? Jak się czujesz?

    Czytałam, mam nadzieję, że się już nie powtórzą te bóle.
    Ciężko stwierdzić cokolwiek, jeśli dobrze się czujesz, nie boli Cię i żadne plamienia się nie pojawiają, to chyba nie ma potrzeby tylko leżeć. Jednak z drugiej strony jeśli to ma pomóc, bo raczej nie zaszkodzi, to lepiej dmuchać na zimne.

    U mnie w porządku, ale jakoś słabo się czuję. Brzuch mnie pobolewa. Nie wiem, czy to jelita, jajniki, czy pęcherz :/ Lekarz kazał dużo pić, a to skutkuje chodzeniem do wc częściej niż zwykle. Też mnie to mega męczy, nie zdążę się wygrzać pod kołdrą, a już muszę wyłazić znowu siku :/ ale dam radę, chcę szybko dojść do siebie ;) może szybko "wysikam" całe to ustrojstwo, co we mnie siedzi :P

    Wedmoczka, tulę <3

    Ewelinka, trzymam za Ciebie kciuki. Codziennie zaglądam na Twój wykres i kibicuję ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama juz nie wiem teraz przeczytałam na necie że proces implantacji trwa do 12 dni więc teoretycznie dopiero dziś może do niej dojść a dopiero po 2 dniach może wzrosnąć poziom HCG...ehhh

    dziś od samego rana ćmi po stronie z której była owulacja...ale tez po tej stronie mam mięśniaka co wg dr co mi roił monit w tym miesiącu może być przyczyną naszych niepowodzeń :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Czytałam, mam nadzieję, że się już nie powtórzą te bóle.
    Ciężko stwierdzić cokolwiek, jeśli dobrze się czujesz, nie boli Cię i żadne plamienia się nie pojawiają, to chyba nie ma potrzeby tylko leżeć. Jednak z drugiej strony jeśli to ma pomóc, bo raczej nie zaszkodzi, to lepiej dmuchać na zimne.

    U mnie w porządku, ale jakoś słabo się czuję. Brzuch mnie pobolewa. Nie wiem, czy to jelita, jajniki, czy pęcherz :/ Lekarz kazał dużo pić, a to skutkuje chodzeniem do wc częściej niż zwykle. Też mnie to mega męczy, nie zdążę się wygrzać pod kołdrą, a już muszę wyłazić znowu siku :/ ale dam radę, chcę szybko dojść do siebie ;) może szybko "wysikam" całe to ustrojstwo, co we mnie siedzi :P

    Wedmoczka, tulę <3

    Ewelinka, trzymam za Ciebie kciuki. Codziennie zaglądam na Twój wykres i kibicuję ;)
    Little też słyszałam, że w przeziębieniu trzeba dużo pić.
    Od poniedziałku wracsz do pracy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    sama juz nie wiem teraz przeczytałam na necie że proces implantacji trwa do 12 dni więc teoretycznie dopiero dziś może do niej dojść a dopiero po 2 dniach może wzrosnąć poziom HCG...ehhh

    dziś od samego rana ćmi po stronie z której była owulacja...ale tez po tej stronie mam mięśniaka co wg dr co mi roił monit w tym miesiącu może być przyczyną naszych niepowodzeń :(
    Dla spokoju może powtórz betę w dniu spodziewanej @

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Little też słyszałam, że w przeziębieniu trzeba dużo pić.
    Od poniedziałku wracsz do pracy?

    Dopiero w czwartek :D

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już "katuję" 4 odcinek Wspaniałego Stulecia ;-P Już a raczej dopiero bo co chwila chodzę siku.
    Mąż dzisiaj musi zostać dłużej w pracy. I po pracy jeszcze musi zrobić zakupy bo ja dziś nie wychodziłam z domu i kupić mi magnez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 17:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Dopiero w czwartek :D
    Łoooooo!!! To jeszcze całe mnóstwo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana ani razu nie zabolał mnie brzuch nawet troszkę to może już jest ok i ten magnez pomógł

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima- mnie b.duzo pomaga magnez i b6 w trakcie okresu, dolegliwości brzucha dużo mniejsze :)

    Hmm..mieliśmy intensywnie działać, a chyba wypadnie serducho dziś, jutro wyjazd i kolejne w sobotę, to trochę za mało dla nas..Zwłaszcza, że sluz i szyjka juz w fazie szczytu..

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Od rana ani razu nie zabolał mnie brzuch nawet troszkę to może już jest ok i ten magnez pomógł

    I niech tak zostanie <3
    Jeszcze cały tydzień będę się byczyć :P lekarka nawet zabroniła jechać na cmentarz :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Prima- mnie b.duzo pomaga magnez i b6 w trakcie okresu, dolegliwości brzucha dużo mniejsze :)

    Hmm..mieliśmy intensywnie działać, a chyba wypadnie serducho dziś, jutro wyjazd i kolejne w sobotę, to trochę za mało dla nas..Zwłaszcza, że sluz i szyjka juz w fazie szczytu..
    A dlaczego dzisiaj chcecie zrezygnować ze starań?

    Dzisiaj mam straszne wzdęcia. No szok jak mi jelita pracują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    I niech tak zostanie <3
    Jeszcze cały tydzień będę się byczyć :P lekarka nawet zabroniła jechać na cmentarz :(
    O kurcze nawet na cmentarz nie? Ja się zastanawiam czy jechać do rodziców w ten weekend taki kawał. Chociaż tam też mogę leżeć całe dnie tylko o męczącą podróż chodzi

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima- dzisiaj będzie serducho, a kolejne dopiero w sobotę. Szkoda mi, ze tak wypadło w tym cyklu, ale siła wyższa.

    Odezwę się dopiero po przyjeździe do domu, trzymajcie się dziewczyny <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Prima- dzisiaj będzie serducho, a kolejne dopiero w sobotę. Szkoda mi, ze tak wypadło w tym cyklu, ale siła wyższa.

    Odezwę się dopiero po przyjeździe do domu, trzymajcie się dziewczyny <3
    Też się trzymaj kochana <3 Napisz jak tylki będziesz miała czas

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dla spokoju może powtórz betę w dniu spodziewanej @

    spodziewana albo za 2 dni 26-28 dni mam cykle...na 5.11 jestem zapisana do gin więc już poczekam sobie jak ma być to nie ucieknie a nie będę z siebie wariatki robić

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    spodziewana albo za 2 dni 26-28 dni mam cykle...na 5.11 jestem zapisana do gin więc już poczekam sobie jak ma być to nie ucieknie a nie będę z siebie wariatki robić
    To poczekj. Kciuki zaciśnięte!

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Prima- mnie b.duzo pomaga magnez i b6 w trakcie okresu, dolegliwości brzucha dużo mniejsze :)

    Hmm..mieliśmy intensywnie działać, a chyba wypadnie serducho dziś, jutro wyjazd i kolejne w sobotę, to trochę za mało dla nas..Zwłaszcza, że sluz i szyjka juz w fazie szczytu..

    Oby to jedno serducho wystarczyło <3 trzymam kciuki :)

    PrimaSort, Jagah lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ