X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że już nikogo tu nie ma. Napiszę tylko szybko, że u mnie ok. Cały dzień bez bólu. Mąż kupił mi Chela Mag B6 i będę brała 2 razy dziennie. Też uciekam już spać. Może uda mi się usnąć póki pęcherz się uspokoił ;-)
    O północy pobudka na Duphaston. Do jutra! Rano się odezwę ;-)

    elmalia, Amelia San lubią tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 29 października 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc:) cieszę się Primko, ze u Ciebie dobrze z samopoczuciem. Wypoczywaj!

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge usnac zawsze tak mam jak nocuje u rodzicow;/ jutro bede jak zabi a w sobote to juz wogole ;/ i jeszcze mi sie na wymioty zebralo grr ja chce do domu...

    Dobranoc dziewuszki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) zabii wstalo :D

    Am usnelam ok 1 w nocy;/ Biedaczku wykoncza Cie w ten pracy dlugo bedzie ten remont?

    Zycze milego dnia aaa dzis piateczek no tak :)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 30 października 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u nas dalej klapa, miały być starania, ale odpuściliśmy wczoraj. Mam pytanie czy jak w środę pęcherzyk miał 22 mm i lekarz kazał starać się prze 3 kolejne dni, a my załóżmy będziemy starać się dopiero dziś wieczorem to jest jakaś szansa ? wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła 2 kreska i zastanawiam się czy to nie za późno, od środy powinien już pęknąć, chyba że się mylę

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 30 października 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z testu wychodzi że owulka dopiero będzie, to chyba strasznie duży jest ten pęcherzyk skoro w środę miał 22 mm

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 30 października 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 mm, ale to nie jest już za duży i przejrzały ?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane <3
    Am, widzę, że Sarenkę to nawet podświadomie przywołujemy. Ciekawe co u niej. Oby Twój sen się sprawdził ;)
    I chętnie spotkałabym się z Wami przy jednym Ameliowym stole :D

    Monika, nie analizuj wszystkiego za dużo, to naprawdę nie pomaga. Będzie co ma być. Kochajcie się niezależnie od tego, co mówi lekarz (oczywiście z lekkim wskazaniem na możliwą owulację). Najgorsze to robić coś z musu.
    26mm to chyba nie taki zły jeszcze, a na 100% nie wiesz, czy przyrasta po 2mm na dzień. Może trochę wolniej i jest jednak prawidłowych rozmiarów? Swoją drogę, to nawet nie wiem do jakich rozmiarów rosną prawidłowe pęcherzyki. Ktoś wie?
    Testy owulacyjne też czasem kłamią.

    100krotko, jeśli dasz radę zdrzemnij się w dzień. Bidulko, wiem, co to nieprzespana noc :/

    Am, biała wykładzina w sklepie? o.O klienci będą musieli ściągać buty przed wejściem? :D :P

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 30 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że tak się nie da, ale nie potrafię odpuścić, mimo że bardzo tego chcę, już się zastanawiam czy nie zapisać się do jakiegoś psychologa, bo chyba cała ta sytuacja mnie przerosła. Dzięki dziewczyny

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślałam o psychologu. Na razie daję radę sama, ale boję się, że przy niepowodzeniach po clo (dopiero wtedy będzie dla nas realna szansa na ciążę-brak owulacji), mogę się załamać :/

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:

    Wierzę że CLO u Ciebie zadziała :)))

    Tulee mocno :**

    Dziękuję <3 ja na razie też w to wierzę :D

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;-)

    Noc przespana bez problemu. Zero bólu brzucha! Nawet lekkiego ćmienia brak! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 09:54

    Marleni, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja też życzę miłego piątunia :)
    Kurcze tak mnie cycki bolą na 4 dni prze @, myślałam że niepokalanek działa w odwrotną stronę ;)
    Kto wie, kto wie... Może ciąża? ;-)

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Hej :) u nas dalej klapa, miały być starania, ale odpuściliśmy wczoraj. Mam pytanie czy jak w środę pęcherzyk miał 22 mm i lekarz kazał starać się prze 3 kolejne dni, a my załóżmy będziemy starać się dopiero dziś wieczorem to jest jakaś szansa ? wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła 2 kreska i zastanawiam się czy to nie za późno, od środy powinien już pęknąć, chyba że się mylę
    Próbujcie ;-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Też myślałam o psychologu. Na razie daję radę sama, ale boję się, że przy niepowodzeniach po clo (dopiero wtedy będzie dla nas realna szansa na ciążę-brak owulacji), mogę się załamać :/
    Ja chodziłam po pierwszym poronieniu do psychiatry. Bardzo mi pomógł ale to kilkumiesięczna terapia.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 30 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    ja wczoraj przed snem miałam tak dziwny ból jajników po prawej że musiałam nospe brać był podobny do tego z okresu owulacji i trochę do @ ale po tabletce noc przespana...

    ja tez kiedyś chodziłam do psychologa ale to strata czasu, bo to był raczej monolog...po 3 mies stwierdziłam że tak sobie pogadać mogę albo z mężem( i tak jak siedzi przy kompie to nie wszystko słucha) albo z koleżanką przy herbacie :)

    zgadzam się na mnie forum działa terapeutycznie :)

    Miłego piątku kochane :*

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczko jutro wszystko się wyjaśni ;-)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 30 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Wedmoczko jutro wszystko się wyjaśni ;-)

    no tak jak owulka była 12dc to jutro powinnam dostać @ a jak nie to czekam na 5.11 i idę do dr :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am biale wykladziny ojej przesrane bedzie ze tak powiem ;/

    Tez bym chetnie usiadla z wami przy rakim stole :) fajnie by bylo:)

    Litelku ja juz od godziny pelno etatowa niania:) mala przeninieta nakarmiona i spi:) mialam i ja sie polozyc ale mam nadzieje ze jak sie teraz przemecze to wieczorem padne:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 30 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, pytam bardziej doświadczonych :)
    2 dni po owulacji zaczęłam brać duphaston 2x 0,5 tabletki przez 10 dni

    dziś jest 7 dzień i.. nie jestem pewna czy wzięłam przed godziną te 0,5 tabletki, czy kot ją zrzucił ze stołu :/ Co w tej sytuacji??

    Pozdrawiam

    16ud43r8bgfa44ek.png
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ