X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Mal, widzę, że z erotyków przerzuciłaś się na inny gatunek :P

    No ;) w ciąży nie jestem a takie dziwolągi mi się śnią ostatnio. Na szczęście moje sny nic nie znaczą, więc mogę sobie śnić i mieć jakąś akcje w nocy :P

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się dowiedziałam, że moje dwie sąsiadki poroniły, kilka dni temu w tym samym czasie mniej więcej, jedna drugiej nie mówiła bo nie chciały się martwić. A wyszło przypadkiem

    Rok temu na przełomie grudnia is tycznia też poroniły obie i też w tym samym czasie!

    Humor od rana zepsutyy ;/

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaczęłam brać luteinę, to na momencie podniosła mi progesteron, który i tak nie był najgorszy. Tylko ja brałam 3x duph i 2 x lut - końska dawka. Teraz będzie tylko luteina dowcpina. Dokładnie Marleni - lekarce chce się jeszcze chcieć.
    A na co konkretnie uskarża się mąż po zażywaniu Salfazinu?


    Ginka na którym etapie ciąży? Wiadomo dlaczego?
    To bardzo przykra wiadomość, nieszczęście wielkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 09:47

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Marleni, dlaczego zamieniłaś dupka na luteinę? :*

    100krotko, odespij w dzień, jeśli masz możliwość <3

    Primuś, co u Ciebie? <3
    A mój śluz taki ładny jest od estrofemu ;) czysty estradiol, więc szyjka produkuje mega ilości lejącego się śluzu + trochę rozciągliwego ;)

    A dlaczego bierzesz ten estrofem?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Jak zaczęłam brać luteinę, to na momencie podniosła mi progesteron, który i tak nie był najgorszy. Tylko ja brałam 3x duph i 2 x lut - końska dawka. Teraz będzie tylko luteina dowcpina. Dokładnie Marleni - lekarce chce się jeszcze chcieć.
    A na co konkretnie uskarża się mąż po zażywaniu Salfazinu?


    Ginka na którym etapie ciąży? Wiadomo dlaczego?
    To bardzo przykra wiadomość, nieszczęście wielkie.

    Jedna w 5 tygodniu druga w 8 tygodniu. i ro ktemu też tak było. A obie mają pięknych zdrowych synków jeden ma 5 lat a jeden 6 lat

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka przykro mi :(

    Marleni moja lekarka też mówi, że luteina dopchwowa lepsza :)

    Ale to Twoje endometrium to Swiadczy o tym o zym myśle?

    Poczytłam o tym profertilu i do kupię mężowi glutation, bo to on tą morfologię może poprawiać :) Dzięki za info :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    niedobrze mu podobno (bo wiesz w ulotce jest napisane zażywać na noc - a on zażywał w dzień - choć mu napisałam na opakowaniu 1x na noc w trakcie jedzenia) a i mówi mi że on to dziś przeleży w łóżku bo bardzo mu niedobrze ! ha ha ha - co on wie o niedobrzości :P
    Mój wymiotował, bo mu rano dawałam talbetki :D teraz mu daję na wieczór :) Ale mój je androvit.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    niedobrze mu podobno (bo wiesz w ulotce jest napisane zażywać na noc - a on zażywał w dzień - choć mu napisałam na opakowaniu 1x na noc w trakcie jedzenia) a i mówi mi że on to dziś przeleży w łóżku bo bardzo mu niedobrze ! ha ha ha - co on wie o niedobrzości :P

    Dlatego to my zachodzimy w ciąże, my przeżywamy wszelkie rewolucje żoładkowe w tym rzygi, mdłości itp a na końcu rodzimy dzieci :)
    No nic, małżonek musi zmienić nawyki. Pamiętam jak brałam dostinex w dzień, razem z moimi innymi pigułami, tak hurtowo - masakra, mdłości, otępienie.
    Zaczęłam brać na noc - wszelkie dolegliwości o ile były - przespane ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, oby z pomocą tej lekarki szybko Wam się udało <3

    Ginka, przykro mi z powodu kolezanek :/ to takie niesprawiedliwe :(

    Estrofem biorę na wywołanie miesiaczki w pakiecie z duphastonem. Dziś do estrofemu dokładam duphaston i za ok. 2 tygodnie powinna być @ ;)

    Estrofem + duphaston to typowy duet na regulację cykli.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Marleni, oby z pomocą tej lekarki szybko Wam się udało <3

    Ginka, przykro mi z powodu kolezanek :/ to takie niesprawiedliwe :(

    Estrofem biorę na wywołanie miesiaczki w pakiecie z duphastonem. Dziś do estrofemu dokładam duphaston i za ok. 2 tygodnie powinna być @ ;)

    Estrofem + duphaston to typowy duet na regulację cykli.

    aha, i jak dostaniez okres to CLo zaczynasz tak?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim ;-) ;-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Marleni, dlaczego zamieniłaś dupka na luteinę? :*

    100krotko, odespij w dzień, jeśli masz możliwość <3

    Primuś, co u Ciebie? <3
    A mój śluz taki ładny jest od estrofemu ;) czysty estradiol, więc szyjka produkuje mega ilości lejącego się śluzu + trochę rozciągliwego ;)
    Littlelku u mnie dobrze. Wczoraj znów wzięłam No-Spe na wieczór i bez problemu przespałam całą noc. Jak leżę to nie plamię. Śluz jest coraz jaśniejszy. Zastanawiałam się, czy nie powtórzyć bety dzisiaj czy lepiej odpuścić bo to i tak nicnie zmieni... Wizyta za 10 dni.

    littleladybird, Wedmoczka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśniejszy śluz to dobry znak ;) trzymam mocno kciuki <3 10 dni minie szybko <3 <3 <3 z nami szybciej umknie Ci czas :D

    PrimaSort, Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o becie? Powtórzyć czy poczekać do wizyty?

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Littlelku u mnie dobrze. Wczoraj znów wzięłam No-Spe na wieczór i bez problemu przespałam całą noc. Jak leżę to nie plamię. Śluz jest coraz jaśniejszy. Zastanawiałam się, czy nie powtórzyć bety dzisiaj czy lepiej odpuścić bo to i tak nicnie zmieni... Wizyta za 10 dni.

    Ja bym chyba zrobiłą tą betę. Ale chyba dla swojego wewnętrznego spokoju bo bym nie wytrzymałaego napięcia ale ja taka jestem, że muszę wszystko wiedzieć.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie ja bym poczekała do wizyty, ale możesz powtórzyć, jeśli Cię to dręczy - tylko dlatego, żeby zobaczyć na niej wartości w tysiącach, bo będzie dobrze :-) Cieszę się, że nospa i magnez pomaga. Rośnij zdrowo :-)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powstrzymam się. Dzisiaj już piątek. Najwyżej w przyszłym tygodniu powtórzę. Słabo się czuję. Znów zaczyna mi być ciężko na żołądku i lekko mdli :-(

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Powstrzymam się. Dzisiaj już piątek. Najwyżej w przyszłym tygodniu powtórzę. Słabo się czuję. Znów zaczyna mi być ciężko na żołądku i lekko mdli :-(

    Jak się źle czujesz to z łóżka proszę nie wychodzić!

    :* musi byc dobrze!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówię Wam jak się zapuściłam. Włosy tłuste... Zaraz pójdę się umyć

‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ