X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wymyta, pachnąca. Nogi i pachy ogolone ;-) Głowa też czyściutka i zaplotłam warkocz, bo mocno mi się włosy plączą jak tak całe dnie leżę w łóżku

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni ale Ty masz zestaw tych leków :)

    Primka odpoczywaj i może serio z ta betą już nie szalej, przyrastała ładnie - teraz trzeba do wizyty czekać. no i właśnie - rośnijcie zdrowo :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na kolejnej wizycie będzie wszystko ok to ustawię sobie suwaczek :-)

    littleladybird, 100krotka:), Płatek szkarłatny, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litelku moj maz tak mowi zawsze w niedziele :) i czasami zdarza sie ze do 12 lezakujemy :)mam nadziejeze clo pomoze :) trzymam kciuki :)

    Am milej pracy niech Ci czas szybko leci :)

    Mal te Twoje sny :) mi sie dzis chyba nic nie snilo

    Ginka przykro mi;/

    Marleni mij tez lykal Salfazin ale nic nie mowil ze mu niedobrze...Mam nadzieje ze checi ginki nie opadna i szybko bedzie fasolek :)

    Primka dobrze ze przespalas noc:)jezeli sluz jasniejszy to dobrze lez jak najwiecej mozesz:) 10 dni szybko zleci:) ja bym na Twoim niejscu bety nie robila bedziesz siestresowac zanim wynik sie pojawi...wytrzymaj do wizyty:)


    Ja pospalam jeszcze troche ale i tak czuje sie jak bym byla gdzies obok;/ caly lewy bok mnie boli ale juz koniec tego marudzenia :) czekam i sprawdzam jak glupia czy przeszla mi wtplata i nie ma jej i nie ma jak dzis nie przyjdzie to bede plakac:(



    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Litelku moj maz tak mowi zawsze w niedziele :) i czasami zdarza sie ze do 12 lezakujemy :)mam nadziejeze clo pomoze :) trzymam kciuki :)

    Am milej pracy niech Ci czas szybko leci :)

    Mal te Twoje sny :) mi sie dzis chyba nic nie snilo

    Ginka przykro mi;/

    Marleni mij tez lykal Salfazin ale nic nie mowil ze mu niedobrze...Mam nadzieje ze checi ginki nie opadna i szybko bedzie fasolek :)

    Primka dobrze ze przespalas noc:)jezeli sluz jasniejszy to dobrze lez jak najwiecej mozesz:) 10 dni szybko zleci:) ja bym na Twoim niejscu bety nie robila bedziesz siestresowac zanim wynik sie pojawi...wytrzymaj do wizyty:)


    Ja pospalam jeszcze troche ale i tak czuje sie jak bym byla gdzies obok;/ caly lewy bok mnie boli ale juz koniec tego marudzenia :) czekam i sprawdzam jak glupia czy przeszla mi wtplata i nie ma jej i nie ma jak dzis nie przyjdzie to bede plakac:(
    Moja wypłata za 4 dni :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze moja bedzie dzis ale 10 dopiero we wtorek wiec moze byc dopiero w poniedzialek:( a jak by byla dzis to jutro bysmy pojechali wozek zamowic i dokupic pare rzeczy a tak to bedzie trzeba czekaz do nastepnej...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ja mam nadzieje ze moja bedzie dzis ale 10 dopiero we wtorek wiec moze byc dopiero w poniedzialek:( a jak by byla dzis to jutro bysmy pojechali wozek zamowic i dokupic pare rzeczy a tak to bedzie trzeba czekaz do nastepnej...
    Och... Jak jabym chciała być już w tak zaawansowanej ciąży jak Ty <3

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj poczekaj szybko Ci zleci :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Och... Jak jabym chciała być już w tak zaawansowanej ciąży jak Ty <3

    Ja to bym chciała być w prawdziwej ciąży ;) nie tylko urojonej :P

    PrimaSort, 100krotka:), Płatek szkarłatny, Felicja, elmalia, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ja to bym chciała być w prawdziwej ciąży ;) nie tylko urojonej :P

    Haha Littelku ja też :)

    PrimaSort, littleladybird, 100krotka:), ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was <3

    littleladybird, 100krotka:), ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litelku <3 i co ja mam Ci napisac? modle sie w waszych intencjach codziennie wiec mam nadzieje ze moje modlitwy zostana wysluchane:)

    PrimaSort, Wedmoczka, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kocham Was <3

    A my Ciebie ;* <3

    littleladybird, PrimaSort, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kocham Was <3
    A my Ciebie <3 <zarumieniony> :D <3

    PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 6 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,
    Kiedyś udzielalam się w tym wątku :)
    Mam do sprzedania szczęśliwe dla nas opakowanie Profertilu, zostało 30 tabletek. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana zakupem zapraszam na priv :)
    Powodzenia dla Was wszystkich, trzymam mocno kciuki za każdą z Was :*

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach Kochane <3 zamykam oczy i widze same brzuchatki na tym forum mam takie przeczucie ze juz zaraz nie bede musiala zamykac ze beda :)

    Maz sie mnie pyta na co mam ochote (bedziemy jechac kupic cos do amam) aja nie mam pojecia w piatki zawsze kupujemy cos gotowego ale co ja dzis bym zjadla nie wiem;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    ach Kochane <3 zamykam oczy i widze same brzuchatki na tym forum mam takie przeczucie ze juz zaraz nie bede musiala zamykac ze beda :)

    Maz sie mnie pyta na co mam ochote (bedziemy jechac kupic cos do amam) aja nie mam pojecia w piatki zawsze kupujemy cos gotowego ale co ja dzis bym zjadla nie wiem;/
    Ja pizze :-) albo cheesburgera ;-)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!
    znow trochę mnie nie było ale w poniedziałek odbieram klucze od mieszkania i mam misje pakowanie, a jeszcze pracować trzeba,

    moje pęcherzyki (2,4cm i 2,7cm) zobaczymy czy pękły- mam usg w poniedziałek.
    jeśli nic się nie podziało dobrego to czekac do 20.11 na @@ i drugi cykl z CLO

    Gin kazał działać jak najczęściej ale wydaje mi się ze raz dzienni to i tak często. Więc mamy 2tygodniowe przytulanie ;)

    ja chodzę na nfz. na wizyty nie czekam długo bo ok. 2-3 tyg ale np. na usg dostałam karteczke ze mam się zglosic w 15 i 21 dc - szłam do rejestracji i miałam wizyte.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi dziś kupi Femibion 1 :-) witaminki dla pierwszego trynestru.

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dba o Was ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ