X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    witajcie!
    znow trochę mnie nie było ale w poniedziałek odbieram klucze od mieszkania i mam misje pakowanie, a jeszcze pracować trzeba,

    moje pęcherzyki (2,4cm i 2,7cm) zobaczymy czy pękły- mam usg w poniedziałek.
    jeśli nic się nie podziało dobrego to czekac do 20.11 na @@ i drugi cykl z CLO

    Gin kazał działać jak najczęściej ale wydaje mi się ze raz dzienni to i tak często. Więc mamy 2tygodniowe przytulanie ;)

    ja chodzę na nfz. na wizyty nie czekam długo bo ok. 2-3 tyg ale np. na usg dostałam karteczke ze mam się zglosic w 15 i 21 dc - szłam do rejestracji i miałam wizyte.
    Kto wie, może oba pękną :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    Dba o Was ;)
    Tak. On starasznie się cieszy. Potajemnie płaczę, bo boję się że go zawiodę i pozbawię ojcostwa :-(
    On mówi do mojego brzucha i w nocy budzi mnie, gdy śpię na brzuchu że dzieci gniotę... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś mam częstomocz. I jak tu leżeć jak co chwila zrywam się z łóżka siku?

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima gratuluje przeogromnie :)
    Dopiero teraz weszłam na forum a tu taka niespodzianka :)

    U mnie bez zmian, ciąży nie ma i już nie będzie, po dniu zmarłych wszysko mi wróciło, na dodatek najlepszy przyjaciel męża został dziś szczęśliwym ojcem - oczywiście cieszę się, ale i tęsknię za moją dzidzią....

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:

    U mnie bez zmian, ciąży nie ma i już nie będzie, po dniu zmarłych wszysko mi wróciło, na dodatek najlepszy przyjaciel męża został dziś szczęśliwym ojcem - oczywiście cieszę się, ale i tęsknię za moją dzidzią....


    bardzo Ci współczuje :-( Może jednak jeszcze się uda ?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    Prima gratuluje przeogromnie :)
    Dopiero teraz weszłam na forum a tu taka niespodzianka :)

    U mnie bez zmian, ciąży nie ma i już nie będzie, po dniu zmarłych wszysko mi wróciło, na dodatek najlepszy przyjaciel męża został dziś szczęśliwym ojcem - oczywiście cieszę się, ale i tęsknię za moją dzidzią....
    Truskaweczko dziękuję. Strach mnie nie opuszcza. Od poniedziałku mam beżowy śluz. Biorę leki na podtrzymanie.
    Ale trzeba czekać. Na koniec grudnia mamy z mężem wizytę w poradni genetycznej i badania kariotypu.
    16 listopada mam kolejną wizytę.

    Ty się nie poddawaj! Nie wolno tak! Zostań tu z nami! Wszystkie mocno się tu wspieramy. Niektóre dziewczyny starają się przez kilka lat ale wciąż walczą.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Was kocham <3 <3 <3

    Primka czestomocz to super objaw, wysoki progesteron pewnie :) na brzuchu śpij póki jeszcze możesz, ale powoli się na boku przyzwyczaja ;)

    Ja dziś już po ćwiczeniach, teraz piwko za Wasze zdrowie piję :)

    PrimaSort, Amelia San, Maleficent lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko staram się przyzwyczajać do spania na boku. Czasem schizuję się, że brzuch mi rośnie :-P a po chwili myślę że nie ma co się cieszyć bo muszę nabrać dystansu do tej ciąży... Eh... No jakaś intna psychoza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę już spać. Do jutra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :) Siedzę u siebie w domu a pogoda taka szara, wszędzie szaro, brudno, mokro brrr :/ Trzeba będzie sobie fundować małe przyjemności ;-)
    Am odpoczywaj należy Ci się i mam nadzieję, że kupisz sobie coś extra ;)
    Prima życzę Tobie, żeby się dolegliwości zmniejszyły, ale jak teraz na Ciebie patrzę, to tęsknie za tymi wszystkim objawami, bardzo chciałabym je mieć z powrotem...

    Miłej soboty dla każdej :)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hejka :D
    Miłego weekendu!!! <3
    Mam dziś wolne więc jestem happy, jedziemy dziś kupić jakieś ciuszki ;) Przydały by mi się jakieś nowe spodnie :)
    Ja w tym tygodniu muszę oddać sukienkę, którą kupiłam sobie na 50lecie dziadków męża bo ledwo się w nią mieszczę taka jestem wzdęta, a poza tym nie pojadę na tą uroczystość, bo wciąż plamię i mam zakaz od ginekologa takich wycieczek jak coś się dzieje typu bóle czy plamienia. Dobrze, że metki nie urwałam. 160 zł wpadnie do portfela. Będziecie na kolejną wizytę u ginekologa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 10:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej laski :) Siedzę u siebie w domu a pogoda taka szara, wszędzie szaro, brudno, mokro brrr :/ Trzeba będzie sobie fundować małe przyjemności ;-)
    Am odpoczywaj należy Ci się i mam nadzieję, że kupisz sobie coś extra ;)
    Prima życzę Tobie, żeby się dolegliwości zmniejszyły, ale jak teraz na Ciebie patrzę, to tęsknie za tymi wszystkim objawami, bardzo chciałabym je mieć z powrotem...

    Miłej soboty dla każdej :)
    Żeby tylko się udało...

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj z mężem pospaliśmy dłużej i dopiero poszedł po zakupy. Zaraz wróci z ciepłymi bułeczkami i resztą i bedziemy jedli śniadanko :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się napewno, pytanie na jak długo.
    Szkoda, że wypad do dziadków się nie uda, bardzo Ci na tym zależało, ale chyba najbardziej zależy na zdrowej, donoszonej ciąży, dlatego bardzo dobrze, że jak najwięcej odpoczywasz i jesteś rozważna, choć po poronieniach ta rozwaga i ostrożność już nie dziwi prawda?
    Wspólne śniadanko mmmm, ja jestem sama, mąż w pracy, nie lubię samotnych sobót :/ ale cóż, ktoś musi pracować :P

    Co lekarz mówi na te plamienia?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Uda się napewno, pytanie na jak długo.
    Szkoda, że wypad do dziadków się nie uda, bardzo Ci na tym zależało, ale chyba najbardziej zależy na zdrowej, donoszonej ciąży, dlatego bardzo dobrze, że jak najwięcej odpoczywasz i jesteś rozważna, choć po poronieniach ta rozwaga i ostrożność już nie dziwi prawda?
    Wspólne śniadanko mmmm, ja jestem sama, mąż w pracy, nie lubię samotnych sobót :/ ale cóż, ktoś musi pracować :P

    Co lekarz mówi na te plamienia?
    Lekarz powiedział, że trzeba czekać. Biorę leki na podtrzymanie. A nawet jakbym zjadła niewiadomo ile tabletek na raz to będzie ma być bo w pierwszym trymestrze ronią się ciąże z wadami genetycznymi. Beta wysoka, więc mam być dobrej myśli.
    Wypad do dziadków na imprezę sobie podaruję bo nie chcę sobie potem pluć w twarz, że nie zrobiłam wszystkiego co w mojej mocy...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sciskam Was cieplo i przesylam pozytywne fluidy :D
    Wrocilam do domu, ale mam taki balagan i natlok spraw, ze nie ogarniam :P
    Za 5-6 dni testuje, chociaz mam dobre nastawienie, to jednak rozsadek sprowadza mnie na ziemie i mowi, ze musze jeszcze poczekac na Fasolke. Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo.

    W przyszlym miesiacu, cykl odpuszczamy. I prawdopodobnie udam sie do kliniki na zabieg laserowego leczenie tradziku, zobaczymy co czas pokaze ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dziewczyny, sciskam Was cieplo i przesylam pozytywne fluidy :D
    Wrocilam do domu, ale mam taki balagan i natlok spraw, ze nie ogarniam :P
    Za 5-6 dni testuje, chociaz mam dobre nastawienie, to jednak rozsadek sprowadza mnie na ziemie i mowi, ze musze jeszcze poczekac na Fasolke. Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo.

    W przyszlym miesiacu, cykl odpuszczamy. I prawdopodobnie udam sie do kliniki na zabieg laserowego leczenie tradziku, zobaczymy co czas pokaze ;)
    No to będziemy trzymały kciuki :-)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :D

    Bedziemy w kontakcie :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza :-(

‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ