X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    Amelia San - chętnie pochodziłabym sobie po sklepach z ciuchami...
    poki co to jedynie castorama, Leroy , jysk.... ;)

    Jaaa, dla mnie to najwspanialsza rozrywka jesli chodzi o sklepy, odziezowka sie chowa, poprostu ubostwiam lazic po jyskach, ikeach i innych, zawsze mowie nic nie kupie do chaty i zawsze nie wychodzi :) musze wyjsc chociazby z drobiazgiem, taka ze mnie maniaczka.

    Kasandra to twoje ptawdziwe imie czy tylko nick?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pluskam sie w wannie, heineken sie chlodzi, rozpoczynam z malzem harce, pierw przyjemnosc potem horror dla równowagi: )
    Milego wieczoru !
    Primulcu Ty nasz duzo odpoczywaj, dziedzic rosnie, mama Prima musi sie dostosować ;)
    100krotko duzo spokoju i zdrowia!: *
    Am Ty wiesz mala, poprostu buzial :*
    Pa dziewczyny

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Pluskam sie w wannie, heineken sie chlodzi, rozpoczynam z malzem harce, pierw przyjemnosc potem horror dla równowagi: )
    Milego wieczoru !
    Primulcu Ty nasz duzo odpoczywaj, dziedzic rosnie, mama Prima musi sie dostosować ;)
    100krotko duzo spokoju i zdrowia!: *
    Am Ty wiesz mala, poprostu buzial :*
    Pa dziewczyny
    Dziedzic? Hihi :-D
    Miłego wieczoru <3

    1551874mm73ec56pv.gif

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra - Kasia ;) To moje imię ;)
    tez lubie chodzić jeśli chodzi o urządzanie ale poki co jezdze po gładzie, szpachle itd.,,, nic fajnego ;D
    dzisiaj trochę kartonow ponosiłam i bez nospy się nie obylo. . .

    ja mam cykle 32 dniowe i owu zazwyczaj 16-18 dc

    elmalia.... 5mm.... mi lekarz mowia ze powinno być 8-14mm....

    Kasandra
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dziś wcześniej pójdę spać, i jutro też wcześniej to poniedziałek będzie szybciej?:)
    nie lubię czekać....

    Kasandra
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    Kasandra - Kasia ;) To moje imię ;)
    tez lubie chodzić jeśli chodzi o urządzanie ale poki co jezdze po gładzie, szpachle itd.,,, nic fajnego ;D
    dzisiaj trochę kartonow ponosiłam i bez nospy się nie obylo. . .

    ja mam cykle 32 dniowe i owu zazwyczaj 16-18 dc

    elmalia.... 5mm.... mi lekarz mowia ze powinno być 8-14mm....

    No to nie wiem :( moja gin jest strasznie optymistyczna. Ciekawe jaki jest dzienny przyrost endometrium. Bo może 2-3 dni przed owulacją to 5mm nie jest złe, a 8-14mm to w momencie owulacji ma być?

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaraz jadę do kina. Lecimy z Mężem na ostatni seans Bonda. Mam nadzieję, że nie zaśniemy ;p

    Miłego wieczoru życzę.
    A tym, co już idą spać - dobranoc :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    No to nie wiem :( moja gin jest strasznie optymistyczna. Ciekawe jaki jest dzienny przyrost endometrium. Bo może 2-3 dni przed owulacją to 5mm nie jest złe, a 8-14mm to w momencie owulacji ma być?
    Ja jak byłam ostatnio u ginekologa to miałam 18mm. A przed @ mam zawsze 10mm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już uciekam dziewczyny. Do jutra :-)

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 7 listopada 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z powodu tych dwóch pecherzykow nawet nie zapytałam ile endo ma mm
    tylko powiedział ze piękne...

    do jutra!

    Kasandra
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 8 listopada 2015, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też Gin powiedziała, ze moje jest dobre. Ale z tego co tu czytam to jakieś małe :( Ech dobra. Trudno. Najwyżej za miesiąc spróbujemy. Podkuruje je czerwonym winem.

    Dobranoc.

    P.S. Bonda nie polecam. Jakiś taki ... nie wiem nawet jak opisać. Gniot po prostu :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj trochę pochodziłam po domu bo zwykle leżę całe dnie i plamienia wieczorem się zwiększyły. Są brązowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Kasiu- Kasandro spytałam, bo to piękne imię i rzadko występujące ;)
    Am, no były i harce i seanse ;) Siedzieliśmy do 2:00, bo cięliśmy trzy części, także do kina idziemy odświeżeni :P A Everest też muszę obejrzeć.
    Chciałam Ci w końcu bazgrnąć pod wykresem coś, patrzę a go nie ma, nie mierzesz tempki?

    Prima, plamienia się zwiększyły? Ja również bym się przeszła do lekarza dla spokojności, może zrób też betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Prima, a myślała żeby iść do innego lekarza poradzić się w sprawie tych plamień?
    Nikt nic nie poradzi w tak wczesnej ciąży. Jak w poprzednej ciąży pojawiły się te plamienia to byłam chyba u 5 lekarzy i wszyscy rozkładali ręce a na izbie przyjęć byłam przynajmniej raz w tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej hej :)
    Kasiu- Kasandro spytałam, bo to piękne imię i rzadko występujące ;)
    Am, no były i harce i seanse ;) Siedzieliśmy do 2:00, bo cięliśmy trzy części, także do kina idziemy odświeżeni :P A Everest też muszę obejrzeć.
    Chciałam Ci w końcu bazgrnąć pod wykresem coś, patrzę a go nie ma, nie mierzesz tempki?

    Prima, plamienia się zwiększyły? Ja również bym się przeszła do lekarza dla spokojności, może zrób też betę.
    Jutro zrobię betę tak jak zwykle o 13 aby łatwiej było obliczyć przyrost. To będzie równo po 144 godzinach. Ostatnią betę też wykonywałam po 144 godzinach.
    Dzisiaj już nie leże plackiem bo lekarz powiedział, że to nic nie da. Jeśli mnie brzuch nie boli to nie ma przekazu. Mam się po prostu oszczędzać i czymś zająć. Będę cały dzień siedziała z mężem na kanapie przed telewizorem

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jutro zrobię betę tak jak zwykle o 13 aby łatwiej było obliczyć przyrost. To będzie równo po 144 godzinach. Ostatnią betę też wykonywałam po 144 godzinach.
    Dzisiaj już nie leże plackiem bo lekarz powiedział, że to nic nie da. Jeśli mnie brzuch nie boli to nie ma przekazu. Mam się po prostu oszczędzać i czymś zająć. Będę cały dzień siedziała z mężem na kanapie przed telewizorem

    Prima trzymaj się i oszczędzaj będzie dobrze bo musi być mocno w to wierzymy i trzymamy kciuki <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Mele długo siedzieliście :) Ja bym nie dała rady w tym wieku.. ;D he he To były trzy części Paranormal?
    Jak obejrzę ten Everest to Ci napiszę jaki był :)
    Zapomniałam udostępnić wykres ale już naprawiłam ;) Nie mierzę temp ale może zmierzę w okresie owulacyjnym.

    Dokładnie, trzy części Paranoral, horrorowa sobota;)
    Czekam zatem na opinie, choć widziałam na filmewebie, że stoi wysoko ;)
    A testy owulacyjne robisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Oszędzaj ie zatem Prima <3 Wierzę, że będzie dobrze :* Jestem z Tobą :*
    Dziekuję. Jesteśmy z mężem po porannej rozmowie i jesteśmy przygotowani na najgorsze... O ile można się do tego przygotować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziekuję. Jesteśmy z mężem po porannej rozmowie i jesteśmy przygotowani na najgorsze... O ile można się do tego przygotować...
    nawet tak nie mów !

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, będzie dobrze! Musisz się pozytywnie nastawić. Zrób betę jutro, jej wynik powinien Cię uspokoić. A tymczasem oszczędzaj się i zajmij myśli czymś innym. Trzymam kciuki.

    Co do Bonda to ma na filmwebie 7.1 punktów, też się z Mężem dziwimy za co. No ale jak widać, ludziom się podoba, więc to że mi tak sobie to nie oznacza, ze Wam też nie przypadnie do gustu :)

    Male, w poniedziałek idę sprawdzić czy pęcherzyk pękł więc zapytam pewnie też o endometrium. Czy przyroslo choć trochę.

    Miłej niedzieli! :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ