X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ;) to skorzystam ;)

    Kasandra
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Płatku <3

    Kasandra, a jutro to tylko USG? Bo jeśli tak to wykorzystuj do woli ;) przed cytologią nie można, bo sperma uniemożliwia zbadanie wymazu ;)
    Nie wiedziałam, że nie można przed cytologią ;). To mi przypomina, że chyba powinnam już iść na cytologię.
    Miłego wieczoru kasandra ;)

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 8 listopada 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzajemnie ;)))

    odezwe się jutro po usg

    buziaki!

    Kasandra
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry <3

    Tylko wspomnienie i tęsknota za kolejnym weekendem :D

    Trzymam kciuki za wizyty :)
    Ja jutro idę do endo. Badałam trójcę tarczycową i hormony wyszły mi na poziomie 30% a TSH urosło do 3 :(

    Buziaki <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Środa wolna, a mój mąż będzie pracował i nie wróci do domu :/ przyjedzie normalnie, czyli dopiero w piątek :/ ok, nie narzekam, bo niejeden mąż wyjeżdża na długie tygodnie, ale jeśli przez te delegacje stracimy szansę w cyklu z clo, to kogoś uduszę gołymi rękami. Jeszcze nie wiem kogo, męża raczej nie (nie chcę pozbawiać moich dzieci ojca :P ), ale może mężowego szefa? Co myślicie? ;)

    Marleni, a u Ciebie widzę, że lutka działa. Pewnie trochę cykl Ci wydłuży, prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 08:44

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    Ja dziś byłam na krwi- badanie progesteronu, dziś 24 dc. Ten cykl mam bez luteiny, 2 poprzednie były z luteiną. Ciekawe kiedy dostanę okres. W pierwszych dniach okresu mam iść do lekarza, boję się trochę, że dostanę w sobotę i nie zdąże iść...

    Little, a daleko mąż pracuje?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, a słyszałaś, że przy luteinie mierzenie temperatury jest bezcelowe bo podnosi luteina? Ja coś takiego słyszałam, ale nie wiem czy to prawda.

    Zerkniecie na mój wykres? czy te temperatury nie są za niskie?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A Ty Littelku nie możesz się przeprowadzić tam gdzie mężul pracuje?

    Mieszkamy w mieście z główną siedzibą firmy, w której pracuje mąż. Problem w tym, że ta firma ma budowy w całej Polsce, obecnie męża wywalili 300km dalej. Budowa się skończy i rzucą go na inną i tak w kółko. Musielibyśmy się przeprowadzać co 2-3 lata ;)

    Luteina wydłuży cykl, ale na pewno nie w nieskończoność ;) jeśli się nie mylę, to @ może pojawić się nawet podczas brania luteiny (tak miałam w przypadku dupka), ale nie jestem pewna, luteiny nigdy nie brałam.

    Ginka, na moje oko Twoje temp są w porządku ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Mieszkamy w mieście z główną siedzibą firmy, w której pracuje mąż. Problem w tym, że ta firma ma budowy w całej Polsce, obecnie męża wywalili 300km dalej. Budowa się skończy i rzucą go na inną i tak w kółko. Musielibyśmy się przeprowadzać co 2-3 lata ;)

    Luteina wydłuży cykl, ale na pewno nie w nieskończoność ;) jeśli się nie mylę, to @ może pojawić się nawet podczas brania luteiny (tak miałam w przypadku dupka), ale nie jestem pewna, luteiny nigdy nie brałam.

    Ginka, na moje oko Twoje temp są w porządku ;)

    No Littelku kochany w razie czego jedź te 300 km :) Nie marnuj cyklu z Clo!

    Ja słyszałam, że jeśli okres ma się pojawić to się pojawi nawet podczas przyjmowania progesteronu

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że pojadę, jeśli nie będzie innej opcji ;)
    Będziemy płodzić potomka na "obczyźnie" :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Prima, ogromnie trzymam kciuki za wysoką betę. Napewno będzie wysoka, co przypuszczalnie może być spowodowane przez dwoje rozbójników, które ulokowały się u Ciebie i plamienia są niegroźne.
    Kasandra kciuki za usg.
    Płatku, owu Ci nie wyznaczył owu, może to jakiś znak?? bardzo bym Ci życzyła, żeby tak było :)
    U mnie brak okresu. Miał być wczoraj. I tyle zostało z moich regularanych cykli, wszystko się miesza, mam nadzieję, że zaraz mnie nawiedzi, choć kompletnie go nie czuję :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Pewnie, że pojadę, jeśli nie będzie innej opcji ;)
    Będziemy płodzić potomka na "obczyźnie" :P

    Może mały/mała chcę trochę pozwiedzać, zanim się porządnie wgryzie :D

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal, niech ta @ przychodzi :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej dziewczyny.
    Prima, ogromnie trzymam kciuki za wysoką betę. Napewno będzie wysoka, co przypuszczalnie może być spowodowane przez dwoje rozbójników, które ulokowały się u Ciebie i plamienia są niegroźne.
    Kasandra kciuki za usg.
    Płatku, owu Ci nie wyznaczył owu, może to jakiś znak?? bardzo bym Ci życzyła, żeby tak było :)
    U mnie brak okresu. Miał być wczoraj. I tyle zostało z moich regularanych cykli, wszystko się miesza, mam nadzieję, że zaraz mnie nawiedzi, choć kompletnie go nie czuję :/

    Male, a staranka były w tym cyklu?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    No Littelku kochany w razie czego jedź te 300 km :) Nie marnuj cyklu z Clo!

    Ja słyszałam, że jeśli okres ma się pojawić to się pojawi nawet podczas przyjmowania progesteronu


    Ja dostałam @ w ostatni dzień brania duphastonu :P

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Male, a staranka były w tym cyklu?

    Kochana, nie było, było zabezpieczenie. Tak jak bardzo chciałabym zostać matką, tak teraz poprostu wyrwałabym chyba sobie włosy z głowy z nerwów jakbym ujrzała dwie kreski ;) paradoks, ale jestem spokojna, bo dziecka z tego nie będzie, ale muszę mieć w miarę regularne cykle, żeby mi hsg nie przepadło :(

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Kochana, nie było, było zabezpieczenie. Tak jak bardzo chciałabym zostać matką, tak teraz poprostu wyrwałabym chyba sobie włosy z głowy z nerwów jakbym ujrzała dwie kreski ;) paradoks, ale jestem spokojna, bo dziecka z tego nie będzie, ale muszę mieć w miarę regularne cykle, żeby mi hsg nie przepadło :(


    A HSG kiedy?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    A HSG kiedy?

    17 grudnia mam mieć.

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w szpitalu i dopiero mi kazali zadzwonić jak dostanę okres. Dostałam zadzwoniłam i kazali przyjść w danym dniu. Z wyprzedzeniem nawet nie chcieli zapisywać.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram...Od wczoraj wieczór mam takie mdłości, że tego nie da się słowami opisać. Spałam może z 5 godzin. Mdli mnie a zwymiotować nie mogę :-(

    Jak tylko mi się poprawi to pojadę na betę.

    Plamię na brązowo nadal....

‹‹ 391 392 393 394 395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ