X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze to rzeczywiści miałam niziutki

    a ten wynik z clo czy bez?

    Kasandra
  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to chyba się przejadę niedługo do gin i się zapytam.

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik bety. Dopiero się odzywam bo w drodze powrotnej z bety miałam kolizję samochodową... Jestem cała i zdrowa. Mandat mi groził 500 zł i 6 punktów karnych, ale, że nie do końca była to moja wina i nie było na moim aucie zbyt widać że w ogóle do kolizji doszło to dostałam 150 zł i 6 punktów za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym

  • Paulina48 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Czekam na wynik bety. Dopiero się odzywam bo w drodze powrotnej z bety miałam kolizję samochodową... Jestem cała i zdrowa. Mandat mi groził 500 zł i 6 punktów karnych, ale, że nie do końca była to moja wina i nie było na moim aucie zbyt widać że w ogóle do kolizji doszło to dostałam 150 zł i 6 punktów za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym

    Najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Domyślam się, że kosztowało Cię to sporo nerwów, więc teraz się zrelaksuj i odpocznij.



    Od dwóch dni powinnam mieć okres, a nie mam ...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmartwilyscie mnie z tym estradiolem...

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina48 wrote:
    Najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Domyślam się, że kosztowało Cię to sporo nerwów, więc teraz się zrelaksuj i odpocznij.



    Od dwóch dni powinnam mieć okres, a nie mam ...

    Dziewczyna pomyliła kierunkowskazy i miała włączony od 500 metrów lewy, ja myślałam że skręci w lewo a pojechała prosto... No wróżką nie jestem. Prawko miała 3 miesiące. Pierwszy raz w mieście sama samochodem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię sobie coś do jedzenia z zaraz Was nadrobię <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Czekam na wynik bety. Dopiero się odzywam bo w drodze powrotnej z bety miałam kolizję samochodową... Jestem cała i zdrowa. Mandat mi groził 500 zł i 6 punktów karnych, ale, że nie do końca była to moja wina i nie było na moim aucie zbyt widać że w ogóle do kolizji doszło to dostałam 150 zł i 6 punktów za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym


    Ejj lala uważać na siebie! dobrze, że taki mandato, szkoda punktów tylko. Trzymam kciuki, beta będzie zacna ;)
    Amelia San wrote:
    Dobra nadrobiłam :)
    Teraz idę gotować pomidorówę :) Męża mi dziś wywiało do Rzeszowa, biedy musiał jechać dziś o 03:30 :( Ma wrócić wieczorem ale nie wiem o której.
    Właśnie spojrzałam w stare wyniki i ja w 13 dc miałam estradiol 75,1 (63,9-356,7) i gin powiedziała że jest piękny, a powinno być min 100 tak? oszukała mnie :/

    Zawsze to jakaś chwila dla siebie ;) rozkoszna kąpiel, lampka winka, tudzież książka czy zwykły serial ;)
    U mnie ogórkowa rządzi, choć pomidorówa to moja best zupa :)
    Ja nigdy nie badałam estradiolu :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro jakąś zupkę ugotuje ;)
    dziś póki co tylko śniadanie zdążyłam zjeść...
    tak mnie ten brzuch boli ze schylać się nie mogę.
    pewnie moje ciałko żółte walczy !;D <pocieszam się>

    Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Mój M. ciągle by jadł pomidorówkę :p Na szczescie ja też uwielbiam :) Ale tą ogórkową mnie skusiłaś.. no dobra, tylko podaj adres :p he he

    Mój ma fioła na punkcie ogórasowej, ja natomiast - na pomidorową ;)
    Gdyby tylko byłoby to możliwe zaraz bym Ci pisała adres i wyczekiwała Cię niecierpliwie pod moja chałupką ;)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Mój M. ciągle by jadł pomidorówkę :p Na szczescie ja też uwielbiam :) Ale tą ogórkową mnie skusiłaś.. no dobra, tylko podaj adres :p he he
    Mmmm... Ale bym zjadła pomidorówkę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Hej dziewczyny.
    Prima, ogromnie trzymam kciuki za wysoką betę. Napewno będzie wysoka, co przypuszczalnie może być spowodowane przez dwoje rozbójników, które ulokowały się u Ciebie i plamienia są niegroźne.
    Kasandra kciuki za usg.
    Płatku, owu Ci nie wyznaczył owu, może to jakiś znak?? bardzo bym Ci życzyła, żeby tak było :)
    U mnie brak okresu. Miał być wczoraj. I tyle zostało z moich regularanych cykli, wszystko się miesza, mam nadzieję, że zaraz mnie nawiedzi, choć kompletnie go nie czuję :/
    Wszystko rozwiąże usg w przyszły poniedziałek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Trzymam kciuki za betę :)

    a co do mdłości nie znam się ale wydaje mi się że to dobry znak kruszynki walczą o swoje miejsce i hormony szaleją...

    będzie dobrze :* <3
    Oby oby :-) zobaczymy jak dzisiejsza beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Zapraszam :) Niedługo będzie :)
    I mięsko z zupki też lubię <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Będę ściskać kciuki najmocniej jak tylko potrafię <3 <3 <3
    Dziekuję <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    A ja jakoś nigdy nie mogłam się przełamać żeby spróbować. Mam kilka takich rzeczy na czarnej liście ;) Nigdy nie spróbowałam śledzi, ryby po grecku i w oleju ;D i kilka innych ;)
    Ryba po grecku? Mmmmniam! <3

    Maleficent lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami dziewczyny, bo temat "Niby wszystko ok a w ciążę zajść nie można" jest jak najbardziej adekwatny do mojej sytuacji.
    W skrócie:
    - mąż badania ok
    - ja wszystko ok poza lufem, nad którym zapanowałam; pregnyl rozwala jajeczko i mam owulację, bez niego mam wiecznie przerośnięte pęcherzyki.
    Zatem jeśli zapanowałam nad moją owulacją to czemu nadal się nie udaje?
    Mamy już 4letnią córkę, od ponad 2 lat staramy się o kolejne.
    Czynnik psychiczny raczej wykluczam, bo już powoli pogodziłam się z myślą, że będę miała 1 dziecko, powoli wyprzedaję po mojej córci wózki łóżeczka itd. Równocześnie starając się o dzidzie.
    Miałam miec w tym cyklu inseminację, ale niestety nie zgram moich jajników z humorami mojego szefa, aby dał mi wolne dni wtedy kiedy trzeba, także stoję w miejscu nadal...
    Dziś mam wizytę, to mój 12 dc, dowiem się co tam z jajnikami.
    Już nie mam pomysłu co może niegrać u nas.
    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 17:01

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima <3 jak dobrze, że nic Ci się nie stało <3

    Uwielbiam pomidorową i ogórkową :D ale mi smaka narobiłyście :P
    śledzie, ryba po grecku pychota :D

    A ja w cyklu bezowulacyjnym w 15dc miałam estradiol: 79,06 pg/ml. Dziwne to wszystko.

    edit: sprawdziłam: to był jednak cykl z owulacją w 31dc, czyli po 16 dniach od daty badania estradiolu ;) ale pewnie ma się nijak do tego wszystkiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 17:03

    Maleficent, Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że też musicie tak daleko mieszkać, albo odwrotnie ja muszę od Was :D
    Jezu ryba po grecku jest boska :)
    Ale są pewne blokady, o których mówi Am co do pożywienia. Ja na przykład przenigdy nie zjem kaczki i każdej jej pochodnej typu czarniny i inne. Jak ją czuję np. wtedy gdy mama robi tacie na obiad, mam odruch wymiotny. Takie cuś ;)

    PS. Prima dziś Zenko-Basia no te barwowe sprawy ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, kocham tatara!!! ale ruszę tylko takiego z wiarygodnego źródła ;) i uwielbiam golonkę, ale bez tłuszczu, samo mięsko :)

    A na pewno nie spróbowałabym owoców morza: małże, krewetki (jadłam, ale długo w moim żołądku nie posiedziały :/ ), ośmiornice, kraby, homary itp itd bleeeeeeeeeee :P

    Witaj klara :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 393 394 395 396 397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ