X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich po długiej nieobecności, choć czytałam Was na bieżąco. Prima- jak drżałam o Was :) oby już było dobrze. W poniedziałek robię badania po 6 tyg euthyroxu 25 (w październiku miałam 3,5) w środę kontrola u endo. Poprzedni cykl z dupkiem nieudany, ostatnio serduszkowaliśmy w czw rano, potem mąż wyjechał i dziś jesteśmy już u moich rodziców a dziś wypada mi owulacja, której jakoś nie czuję tylko ból gardła, w czw bolały mnie jamniki i miałam skurcze. Zostajemy tu do jutra wieczór i raczej będzie za późno :/ i nawet nie wiem czy brać duphaston..Buu akurat wizyta tak wypadła :(:(

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pierwszy raz od długich dni nie plamiłam. Śluz idealny, czysty. Zafundowałam sobie z mężem wycieczkę po sklepach wczoraj wieczorem i jak wróciliśmy to znowu zaczęłam plamić :-( Jazda samochodem zawsze powoduje u mnie tą samą reakcję :-(
    Dzisiaj leżę cały dzień w łóżku. Mąż niech się mną opiekuje.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kupiliśmy stół rozkładany laminowany biały, podkładki ciemnoróżowe, dwa niebieskie bieżniki, krzesła błękitne alw nie mocno jasne i pikowane na całości i czarny z szarą nitką dywan z długiego włosia - taki pod stół i krzesła. Zastanawiam się tylko czy to dobry pomysł z tym dywanem w kuchni... Bo my mamy taką jadalnię, salon połączony z kuchnią. Na ścianie wisi telewizor i jest tak pokojowo w tej części jadalnej. Podkładki pod kolor doniczek, które stoją na oknie. Ale tam pewnie będzie ciężko utrzymać porządek. Bo nie bardzo jest jak odkurzyć taki długi włos.
    Sypialni nie mamy jeszcze wyremontowanej ale myślę czy tam tego dywanu nie wynieść.

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    U mnie innej opcji nie ma!!!! Będzie dobrze i koniec!Ja zawsze doszukuję się tego co dobre,nawet w trudnych rzeczach :) Niepoprawna optymistka-to ja!
    Grunt to pozytywne myślenie! <3

    Marta29, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Martuś to ciężko mieliście - najważniejsze, ze już dobrze <3
    No i pozytywne myślenie to bardzo dużo :)

    A ja się Wam nie pochwalilam, ze schudłam przez 5 dni 0,5 kg i 4,5 cm w sumie we wszystkich obwodach mniej :) oby tak dalej :)

    Primka wrzuć potem zdjęcie co kupiliście:)
    Meble przyjadą w poniedziałek. Dobrze, że były na magazynie bo zwykle czeka się po 4 tygodnie za meblami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziewczyno zmiłuj się :) Daj sobie spokój na razie z wypadami, z jazdą autem itp prosze Cie ja :P I nie tylko dzisiaj leżysz w łóżku, ja wiem jakie to ciężkie bo sama przez to przeszłam, a lepiej leżeć pokornie w domu niż w szpitalu -> przez co też przeszłam, więc wiem co mówie :(
    Przecież dla dzieciaka naprawdę jesteśmy w stanie znieść wszystko :*
    I zaraz mężowi przemówie też do rozsądku - niech Cie na litość boską pilnuje - może jakiś elektroniczny więzień - że jak wyjdziesz po za obszar domu to będzie pipczeć w niebogłosy :P
    Elektroniczny więzień? :-P
    Myślałam, że już ok i że tylko dalekie i długie podróże tak działają na mnie.
    W poniedziałek jadę na wizytę u ginekologa to też jakoś muszę dotrzeć a nie jest to za rogiem... Tylko 13 km ode mnie

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Cześć madziaw88,
    a co u rodziców nie możecie się <3?
    A dni płodne nie trwają jeden dzień, więc nie ma co się przejmować aż tak bardzo. A owulacji przecież nie trzeba czuć zeby była, więc też nie ma co się nakręcać :)
    Mąż za bardzo nie chce, że będzie słychać Itp :P o, jest śluz i czuję się jakby na zaziębienie. Może jakoś go skuszę :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Elektroniczny więzień? :-P
    Myślałam, że już ok i że tylko dalekie i długie podróże tak działają na mnie.
    W poniedziałek jadę na wizytę u ginekologa to też jakoś muszę dotrzeć a nie jest to za rogiem... Tylko 13 km ode mnie
    Primka Marleni ma racje, no wiadomo, ze jak wizyta u lekarza, to musisz jechać, ale inne wypady rzeczywiście sobie może lepiej odpuść <3

    Tak w ogóle miłego dnia Wam życzę :)

    PrimaSort, Marta29, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Witam się w pochmurny sobotni poranek :)

    mam nadzieję że wszystkie wyspane i czują się dobrze :)?
    Dzień dobry :)
    No ja to chyba nawet czasem przeginam z tym spaniem :D wstałam o 10.00....z głodu :D
    Little-już Ty sobie z niepokornym mężem poradzisz! Wierzę w to :)Jak mnie mój czasem wkurzy to po pracy specjalnie latam wypachniona,w najlepszej bieiźnie i luźno zawiązanym szlafroczku. Zagadka-kto pierwszy mięknie :D
    Primko-Ty się oszczędzaj kochana,błagam!!!!

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a co myślicie o tym moim dywanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Prima to ja sie juz nie bede wypowiadac,tylko sie o Ciebie martwie i tyle,a zrobisz przeciez jak bedziesz chciala :)
    Dziękuję kochana za troskę :-* <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Wedmoczka ja nie wyspana bo znowu mialam koszmary ale mimoto dzis humorek dobry:) posiedzialam ubrana jak eskimos na dworze dotlenilam sie i Lenke wiec jest ok :)

    Littelku Kochana kto jak kto ale Ty napewno poradzisz sobie z mezem :) jestem pewna :) pokus tam go porzadnie :)

    Witaj Madziaw88 dziewczyny dobrze mowia dni plodne nie trwaja jeden dzien...a moze uda Ci sie meza namowic na <3 u rodzicow :) powodzenia :)

    Prima uwazaj na siebie...my tu sie martwimy owas poprostu

    A ja jutro jade na zakupy :) bede kupowac pizamy reczniki moze jakis szlafroczek moze cos dla malej :) pozniej maz zabiera mnie na obiad i do kina wkoncu :) juz sie nie moge doczekac:) dzis bede lezec zebym mogla jutro troszke pochodzic :)

    Milego weekendu :) <3 i niech reszta dziewczy da znac :)

    madziaw88, Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka, starania trwają od paru dni a dziś owu i najbardziej mi zależało, jeszcze wieczorem wychodzimy do moich znajomych, których nie widziałam kilka mcy eh ah. :)

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziaw jak masz męża przy sobie to bierz go w obroty przed wyjściem :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 15:40

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:)
    Ja niedawno wrocilam z pracy i sobie odpoczywam. Pogoda nie zacheca, u nas sie rozpadalo, choc rano bylo calkiem ladnie.

    Prima, 100krotko odpoczywajcie jak najwiecej! Wy musicie, my mozemy:) trzymam kciuki za wasze poniedzialkowe wizyty:)

    PrimaSort, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziaw, bierz męża, co z tego, że slychać. To przeciez normalna ludzka rzecz ;) my gdybyśmy mieli brać pod uwagę, ze nas słychać, to nigdy nie moglibyśmy się seksić :P w naszym bloku ścinay sa chyba z papieru. Slychać normalną rozmowę sąsiadów i to wyraźnie, wiemy o czym mówią. W zamian za to oni na pewno słysza nas :P

    Prima, uważaj na siebie <3
    Dywan taki jest super. Znajomi taki mają właśnie w jadalni pod stołem ;) i owszem cieżko go wyczyścić, ale warto :)
    100krotko, Ty tez się nie przemęczaj <3
    Udanych zakupów ;)

    Poradziłam sobie z mężem i jeszcze sobie z nim będe radzić (a moze deskować? :P ) wieczorem :D

    Marleni, właśnie, jak tam egzaminy?

    Am <3 <3 <3
    Mam nadzieję, ze znajdziecie meble, które będą najbardziej pasować do mieszkanai, Waszych upodoban itp. A tak naprawdę meble nabierają blasku dopiero, gdy już stoją na swoim miejscu w mieszkaniu ;)

    Cześć Broszka :)

    Amelia San, 100krotka:), ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamę już w mniejszej ilości ale nadal plamię :-/
    Jutro będzie już pewnie jaśniejsze plamienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z Maleficent?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal pewnie gotuje coś z teściową ;) :D

    Amelia San, PrimaSort, Maleficent lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynki za troskę <3 Kochane jesteście <3
    Oczywiście odpoczywamy jak najwięcej mogę :-)

    Littelku ja mieszkam w domu a słyszymy przez ścianę jak męża brat gada z kimś :-)

    Am napewno znajdzie Cię coś co was urzeknie :-)

    A mój mąż dziś wysprzatal łazienkę :-) sliczne się święci płytki błyszczące :-)

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ