X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Prima odbierz pocztę na priv ;)
    Dziękuję <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Dzień doberek!:)

    Życzę wszystkim spokojnej i leniwej niedzieli:)
    Wzajemnie :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka, pies jest the best :D kciuki za wizytę, daj znać po ;)

    Marleni, ściskam kciuki za wynki :)

    Prima, kciuki za wizytę. Chcemy zdjęcia! :D

    Miłej niedzieli <3

    Ginka, jak tam po clo? W porządku? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2015, 12:12

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-)

    Mal <3 Kochana :-)

    Jestem po zakupach nogi mi odpadają chętnie bym je komuś oddała:-)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 22 listopada 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Broszka, pies jest the best :D kciuki za wizytę, daj znać po ;)

    Marleni, ściskam kciuki za wynki :)

    Prima, kciuki za wizytę. Chcemy zdjęcia! :D

    Miłej niedzieli <3

    Ginka, jak tam po clo? W porządku? <3

    Hejka. No wczoraj zawroty głowy lekkie, a dziś juz ok. Chyba ten pierwszy dzień był najgorszy. A Ty już ostatnia dawkę dziś? I jak?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza. Ja stresuję się jutrzejszą wizytą u ginekologa, że serce będzie za wolno biło albo wcale :-(

  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primko-jutrzejsza wizyta przyniesie Ci dużo radości,czuję to <3
    100krotko-Twoja również. Czekam na Wasze sprawozdania :)
    Broszko-życzę Ci miłego rozczarowania jutro!
    Na nic nie mam dziś czasu...zupełnie to nie ma sensu bo za dużo nie robię a i tak się nie wyrabiam :) Powolutku zbieram się do pracy kochane...MasterChefa wciągnę tylko :)
    Miłego wieczoru wszystkim!

    PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Marta!
    Dzisiaj sie nic nie dzieje ale jutro beda trzy sprawozdania z wizyt to dziewczyny nie nadaza:D
    Ja mialam wlasnie sie wziac do pracy, ale komputer sie popsul. No trudno, odpoczne:D

    Prima! Pozytywne myslenie przede wszystkim! Bedzie dobrze kochana, nie moze byc inaczej:*
    100krotko kupilas cos dla Lenki dzisiaj?
    Little wiem ze nie masz monitoringu po clo, ale kiedy masz sie pojawic z wynikami estradiolu?

    PrimaSort, Marta29 lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta mam taka nadzieję że będą dobre :-) ja też oglądamy mastera:-)

    Broszka dziś były zakupy bardziej dla mnie :-) a to koszule do szpitala ręczniki okropny stanik majciochy:-D Ale Lence też kupilam nie wytrzymała budziaki i polspiochy:-)

    PrimaSort, Marta29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta29 wrote:
    Primko-jutrzejsza wizyta przyniesie Ci dużo radości,czuję to <3
    100krotko-Twoja również. Czekam na Wasze sprawozdania :)
    Broszko-życzę Ci miłego rozczarowania jutro!
    Na nic nie mam dziś czasu...zupełnie to nie ma sensu bo za dużo nie robię a i tak się nie wyrabiam :) Powolutku zbieram się do pracy kochane...MasterChefa wciągnę tylko :)
    Miłego wieczoru wszystkim!
    Miłej pracy Martuś :-)
    Jutro się zamelduję rano. Teraz uciekam spać

    Marta29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Marta mam taka nadzieję że będą dobre :-) ja też oglądamy mastera:-)

    Broszka dziś były zakupy bardziej dla mnie :-) a to koszule do szpitala ręczniki okropny stanik majciochy:-D Ale Lence też kupilam nie wytrzymała budziaki i polspiochy:-)
    To zakupy udane :-)
    Ja mam ochotę kupić jakieś śpioszki albo małe skarpeteczki :-) ale się powstrzymuję :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Dziekuje Marta!
    Dzisiaj sie nic nie dzieje ale jutro beda trzy sprawozdania z wizyt to dziewczyny nie nadaza:D
    Ja mialam wlasnie sie wziac do pracy, ale komputer sie popsul. No trudno, odpoczne:D

    Prima! Pozytywne myslenie przede wszystkim! Bedzie dobrze kochana, nie moze byc inaczej:*
    100krotko kupilas cos dla Lenki dzisiaj?
    Little wiem ze nie masz monitoringu po clo, ale kiedy masz sie pojawic z wynikami estradiolu?
    Staram się myśleć pozytywnie ale różnie wychodzi. Ja po prostu po tych stratach nie potrafię się cieszyć ciążą :-(

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 22 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka tylko mów lekarzowi ze ponad rok się starasz. Nie mów ze krócej bo może Ci jeszcze kazać czekać.

    Prima, trzymam kciuki. Będzie dobrze. MUSI

    Kolorowych snow

    Broszka lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Hejka. No wczoraj zawroty głowy lekkie, a dziś juz ok. Chyba ten pierwszy dzień był najgorszy. A Ty już ostatnia dawkę dziś? I jak?
    Ja całkowicie bezobjawowo ;) mam nadzieje, że te zawroty nie wrócą do Ciebie <3 Broszka, Ginka dobrze radzi: kłam lekarzowi :D
    Dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty <3
    Dobranoc <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 listopada 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)
    Powodzenia na wizytach :)
    Primka wiem co czujesz, po stratach takie uczucie strachu niestety pozostanie. Ale spróbuj mysleć pozytywnie, bo złe nastawienie nie pomoże, a maluszek ma mieć mamę, która jest spokojna <3

    Ale dziś zimno u nas... Auta oszronione, drapanie szyb, brrr...
    Ale już słonko wychodzi, szkoda, że jak bedę wychodzić z pracy, to już będzie zachodzić ;)

    Wszystkim życzę miłego dnia :)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 listopada 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Broszka, nie odpowiedziałam Ci wczoraj: estradiol będę badać w 11dc i jestem z lekarką umówiona na telefon ;)

    U nas też mróz. Super się oddycha takim powietrzem :D niech wymrozi wszystkie bakterie i zarazki :D

    Kciuki za wizytujące dzisiaj :)

    Miłego dnia <3

    ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, Twoje tempki są niewiarygodne. Mierzysz o różnych porach ;) No i stanowczo za wcześnie na dołowanie się. Do @ jeszcze daleko <3 ale wiem, jak się czujesz, mnie dzisiaj dopadło przeczucie, że w tym cyklu się nie uda. Nie wiem, skąd się wzięło, ale tak czuję i tyle. Mam wrażenie, że clo nie wywoła u mnie owulacji :/ I nawet jestem spokojna. Co ma być to będzie... W nocy było mi dziś gorąco (mimo mrozu na dworze i grzejników skręconych do połowy) i moja temp taka jakaś wysoka. Nie wiem, czy temp otoczenia wpływa, aż tak na naszą ciepłotę ciała? Chyba, że to właśnie przez moją temperaturę było mi gorąco w nocy. Sama nie wiem, jak to jest.
    Am, mąż niedługo wróci <3 mój przyjedzie jutro. Jesteśmy umówieni w razie gdyby owulacja chciała się pojawić przed 10dc, tak jak ostatnio.

    Naleśniki, mmmm pycha :D dawno nie jadłam :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 23 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dziś dzień wizyt :) ja po 6 tug brania euthyroxu 25 i jodu rano badałam tsh, atpo, ft3 i żelazo. Wyniki o 15, w środę kontrola u endo.
    Co do pobrania, przy wyjmowaniu igły bardzo mnie zabolało, powstało zgrubienie, uciskałam, trochę się wchlonęło ale boli nadal. Kiedyś miałam podobnie i potem siniak na pół ręki. Znacie może jakieś domowe sposoby, okłady, maści, które pomogą? Pielęgniarka mnie bolała i stwierdziła, że :"to już było":D
    Miłego dnia wszystkim :):)

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Od jutra nie mierzę, poczekam spokojnie na rozwój akcji ;)
    U Ciebie za kilka dni owulacja prawda? :) Mocno dopinguję <3

    Amelciu, jak CIę to stresuje to wywal szybko termomentr. Ja chyba mierzę już ostatnio cykl. Zobaczyłam bez lekóe jak się układa, zobaczę jak CLo wpływa na wykres i też już nie mierzę.

    Amelciu a Ty mierzysz owulacyjnym czy zwykłym temomentrem?

    Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Witam Was :)
    Powodzenia na wizytach :)
    Primka wiem co czujesz, po stratach takie uczucie strachu niestety pozostanie. Ale spróbuj mysleć pozytywnie, bo złe nastawienie nie pomoże, a maluszek ma mieć mamę, która jest spokojna <3

    Ale dziś zimno u nas... Auta oszronione, drapanie szyb, brrr...
    Ale już słonko wychodzi, szkoda, że jak bedę wychodzić z pracy, to już będzie zachodzić ;)

    Wszystkim życzę miłego dnia :)
    Za niecałe 7 godzin wizyta. Przez ten czas będę starała się czymś zająć.

    Koło 13 mają dostarczyć stół i krzesła :-)
    Mąż będzie miał zajęcie na wieczór :-)

    Do dziś mam zwolnienie. Z pracy już wypisują maile i dzwonią a przecież dopiero jutro wracam po L4.

    Muszę dzisiaj koniecznie wysłać zwolnienie do kadr bo zapomniałam to wysłać wcześniej a dzisiaj ostatni dzwonek na wysłanie.

    Pogoda u mnie taka sama jak u Ciebie. Rano mróz a teraz słońce, ale część aut na parkingu nadal oszroniona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 10:19

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ