X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko ale przecież nie spadła poniżej podstawowej, mierzyłaś za wcześnie itd. Poza tym nie chce nikogo nkrecać, ale taki spadek to może tez byc implantacyjny. Ja Wam wrzucę kiedys mój wykres z typowym spadkiem implatnacyjnym z którejś ciąży. Ale oczywiście jak bedziesz się czuła spokojniejsza jak przestaniesz mierzyć, to jest to dobre wyjście <3 Po co się nakręcać, jeżeli takna Ciebi eto działa, to rzeczywiście bez sensu.

    No i kolejna wizyta - Marleni kciuki trzymam za jutro :)

    A ja testuję za parę dni, mam mdłości od kilku dni., ale to juz miałam w poprzednich cyklach - w tym jedyna różnica to kłujące jajniki :) Może to znak? Niektóre zaciążone tez kłują :P A tak serio - to jak zwylke na nic się nie nastaiwiam :)





    Amelia San, Marleni, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej wszystkim <3

    Też kciukam za wizytujące dzisiaj :* I miłego dnia życzę :)

    Prima domyślam się, że się obawiasz i nie umiesz się jeszcze cieszyć z ciąży, to zrozumiałe po Twoich przeżyciach ale Jesteśmy z Tobą :* Będzie dobrze! Zobaczysz! :)

    U mnie poniedziałek nie zaczął się dobrze. Mąż pojechał -dziś nie wróci, do tego temperatura nie pozostawia żadnych złudzeń. Chce mi się ryczeć ale nie będę. Biorę się za naleśniki i za zrobienie sałatki warzywnej, właśnie wstawiłam i już się gotują. Taki mój sposób na doła..
    Amelko kochana nie martw się. Jutro mąż wróci? To od razu go dopadniesz :-*

    Mój sposób na doła to jedzenie. Chociaż ostatnio to jedzenie jest sposobem na wszystko nawet na mdłości.

    Nie chcę żebyś się smuciła! :-*

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Am dlatego ja przestałam mierzyć temperaturę :) przez parę cykli mierzyłam zobaczyłam jak tam funkcjonuje mój orgaznim. A teraz jestem spokojna, serio po prostu rozczaruję się w dni pierwszym naszej mendy :P a nie już 2 dni przed, i drżenie o co chodzi dlaczego spada, co robiłam, może źle spałam, wypiłam, stresowałam się itp :)
    Pierwsze dziecko miałam bez kalendarzyka i jest, a ile wpadek jest bez kalendarzyka :)
    Zresztą czytałam fajny artykuł, że z owulacją to różnie bywa, i czasem potrafi organizm jeszcze raz owulować w 1 cyklu :) Ja to mówie, że natura zawsze jest o jeden krok przed nami, a my tak próbujemy ją dogonić i próbuje i mamy co mamy co miesiąc :) ale to nei znaczy że nie trzeba walczyć, bo trzeba, tylko trzeba być świadomym z jakim przebiegłym przeciwnikiem :)

    Littel - ja to trzymam kciuki za Twój cykl z CLO :) ta temp może być od CLO, zwłaszcza że bierzesz pierwszy raz, i wzięłaś pełną serię, teraz zaczynają się dziać cuda :) buzialuję :*
    Mnie mierzenie temperatury wprowadzało w bardzo zły stan :-( wieczny płacz i nerwy. Ciągłe załamania...
    Dlatego przestałam to robić.
    Widzę, że robisz testy owulacyjne. Ja opierałam się tylko na nich w wyznaczaniu dni płodnych :-)

    Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Od jutra nie mierzę, poczekam spokojnie na rozwój akcji ;)
    U Ciebie za kilka dni owulacja prawda? :) Mocno dopinguję <3
    Luuuuubię to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Jutro mam usg - u nowego dochtora - a o 16:45 wizytę. Sama jestem ciekawa jak CLO zadziałało na mnie po tylu cyklach.
    No koniecznie daj znać :-)!!!!

    Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Amelko ale przecież nie spadła poniżej podstawowej, mierzyłaś za wcześnie itd. Poza tym nie chce nikogo nkrecać, ale taki spadek to może tez byc implantacyjny. Ja Wam wrzucę kiedys mój wykres z typowym spadkiem implatnacyjnym z którejś ciąży. Ale oczywiście jak bedziesz się czuła spokojniejsza jak przestaniesz mierzyć, to jest to dobre wyjście <3 Po co się nakręcać, jeżeli takna Ciebi eto działa, to rzeczywiście bez sensu.

    No i kolejna wizyta - Marleni kciuki trzymam za jutro :)

    A ja testuję za parę dni, mam mdłości od kilku dni., ale to juz miałam w poprzednich cyklach - w tym jedyna różnica to kłujące jajniki :) Może to znak? Niektóre zaciążone tez kłują :P A tak serio - to jak zwylke na nic się nie nastaiwiam :)
    Dzisiaj 11 dni po owulacji. Może już coś wyjdzie w teście a na 100% w becie! :-) trzymam kciuki i namawiam do testowania ;-)

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze poczekac do środy conajmniej, bo stosuje pregnyl, a po 14 dniach od zastrzyku można testować, bo inaczej może wyjśc fałszywie dodatni. No i wtedy ostatni dzień po luteinie :)
    Ja tyle juz tych testów robiłam, że wolę dłużej poczekać, w 13 dpo pownnio juz wyjść, jak się udało, a szkoda mi kasy na ciągłe testy, jak tak trudno mi zajść :) A na betę pójde dopiero po pozytywnym teście, bo dopiero szkoda kasy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ja musze poczekac do środy conajmniej, bo stosuje pregnyl, a po 14 dniach od zastrzyku można testować, bo inaczej może wyjśc fałszywie dodatni. No i wtedy ostatni dzień po luteinie :)
    Ja tyle juz tych testów robiłam, że wolę dłużej poczekać, w 13 dpo pownnio juz wyjść, jak się udało, a szkoda mi kasy na ciągłe testy, jak tak trudno mi zajść :) A na betę pójde dopiero po pozytywnym teście, bo dopiero szkoda kasy :)
    Ja też jak miałam taki cień cienia na teście to zrobiłam betę. Czyli najpierw test potem beta :-*
    Środa już za dwa dni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 10:43

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ja też jak miałam taki cień cienia na teście to zrobiłam betę. Czyli najpierw test potem beta :-*
    Środa już za dwa dni :-)
    No ale serio - juz tyle tych cykli było, ten troszkę inny, ale to wcale nie musi nic znaczyć. Pożyjemy zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;-)

    Kochane nadrobić postaram się wszystko nadrobić po wizycie ;-)

    Powodzenia na wizytach bo coś mi oko się zaczepił że któras ma :-)

    Prima za Ciebie też trzymam :-)

    PrimaSort, Amelia San, Marta29 lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Jutro mam usg - u nowego dochtora - a o 16:45 wizytę. Sama jestem ciekawa jak CLO zadziałało na mnie po tylu cyklach.

    A ja jaka jestem ciekawa jak u Ciebie! ja mam USG w środę o 18:50.


    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    :) ja pierwszy raz będę miała w 9 dc monitoring - więc nie będę miała odniesienia. Ale tak jak mi tłumaczył 9 dc jest najlepszym dniem do ewentualnego włączania dodatkowych leków. Jest rozstrzał dni od 8-10 dc w braniu CLO na pierwszy monitoring.
    Dobrze że z rana mam ten monitoring :)

    Trzymam kciuki za CIebie :*

    Daj znać odrazu. Ja mam wizyte razem z monitoringiem.

    Ja brałam CLo 2 dni później niż Ty, ciekawe od czego to zależy, może od lekarza? jedne dostają od 3 inne od 5 dc

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Daj znać odrazu. Ja mam wizyte razem z monitoringiem.

    Ja brałam CLo 2 dni później niż Ty, ciekawe od czego to zależy, może od lekarza? jedne dostają od 3 inne od 5 dc
    Ginka z tego co sie orientuję, to od tego kiedy zazwyczaj wystepuje owulacja, ja mam wczesnie, więc biorę od 3, Ty pewnie zazwyczaj później?

    Marleni a czemu teraz nowy lekarz? Ty teraz zmieniłaś klinikę?

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ginka z tego co sie orientuję, to od tego kiedy zazwyczaj wystepuje owulacja, ja mam wczesnie, więc biorę od 3, Ty pewnie zazwyczaj później?

    Marleni a czemu teraz nowy lekarz? Ty teraz zmieniłaś klinikę?

    No może od tego, ja mam późne albo wcale chyba :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 23 listopada 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ano dlatego, że moja prof skierowała mnie do swojego kolegi, który u nas w mieście ma klinikę od niepłodności (nie lubie dziada - ale co się nie robi dla dziecka) i jest b.dobry w inseminacjach :) i dlatego :)

    Ja to na tą chwilę chodzę do 3 lekarzy - tylko w tamtym miesiącu miałam dylemat którą drogą podążać :) hi hi hi
    W życiu bym sie nie spodziewała, że ja będę latać po dochtorach. Ale robię wszystko aby nie stać w miejscu, i jak na razie po kroczku po kroczku :)

    Marleni normalnie jesteś dla mnie wzorem. Podziwiam CIę bardzo!!!

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadłam w wir pracy. Właśnie zobaczyłam, która godzina i przygotowałam sobie na szybko makaron ze szpinakiem. Po powrocie od ginekologa zrobie porządny obiad :-)

    Zjem i zacznę szykować się do ginekologa bo za godzinę mąż po mnie przyjedzie.

    Trzymajcie kciuki <3
    Dam znać po wizycie

    Marleni, madziaw88, littleladybird lubią tę wiadomość

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, odebrałam wyniki, pomożecie?

    TSH (koniec września 3,4), po 6 tyg. brania euthyroxu 25 spadło do 2,95 :):)
    FT3 2,27 norma (2-4,40) pg/mL
    aTPO 2,10 norma <10 IU/mL
    Żlazo dla wlasnej kontroli 67,8 norma 50-170

    Tsh ładnie spada, natomiast czy niskie ft3 i ATPO sprzyja zajsciu w ciążę?
    W środę idę do endokrynologa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 20:56

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu zaczęłam mocniej plamić :-(
    Cały dzień siedziałam zwykle leżę i od razu plamienie takie :-(

    Boję się :-(

  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Znowu zaczęłam mocniej plamić :-(
    Cały dzień siedziałam zwykle leżę i od razu plamienie takie :-(

    Boję się :-(

    Prima, to pewnie że stresu, spokoooojnie. Wdech, wydech :):)

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 listopada 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, dobrze, ze masz dziś wizytę <3 kciuki zaciśnięte.

    Amcia, ja tez niby już nauczyłam sie nie nakręcać, nie nastawiac na sukces itp itd, ale tak naprawdę jednak się nie nauczyłam :/

    Marleni, Ginka, jak tak czytam o Waszych monitoringach, to coraz bardziej mi żal, że moja ginka nie chce mnie podejrzeć :( w następnym cyklu na pewno zapisze się gdzies na USG.

    I chciałabym nie mierzyć temp, ale przy moim braku owulacji, chcę zobaczyć, czy po clo coś ruszyło. Tym bardziej, że nie będę miała usg, więc wykres będzie moją kolejną wskazówką ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 17:07

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ