X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu tu nadrobiłam a tam to chyba nie zdążę dziś znowu :)
    No niestety duzo ludzi jest nietaktownych, czasem to chyba z głupoty wynika też. Mam taką znajomą, która po pierwszym poronieniu mi ciągle zanim w ciąży z synkiem byłam powtarzała, jak to cudownie mieć dziecko i że się kocha najbardziej na świecie, a teraz co mnie widzi, to się pyta czy jestem w ciąży, choć wie, że od prawie dwóch lat nic z tego nie wychodzi. A jak jej ostatnio powiedziałam, że nie chce o tym rozmawiać, to od tamtej pory mnie unika :D

    justi Ginka już pisała, że sam śluz niestety o owulacji nie świadczy, tak samo to, że go nie obserwujemy też nie znaczy, że owulacji nie było. Niestety w wypadku wątpliwości najlepszy monitoring przez kilka cykli.

    Ginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że wiem Amelciak a jakże :-*
    Marleni, dobrze gada, powiedziałabym polać jej, ale tego nie zrobię, bo Marlen i tak za często ma polewane ;) Dokładnie headshota jej, a potem poprawić glutem! A co! Możesz jeszcze dodać, że jak nie zamilknie, to ją postraszysz Marleną a Maleficent rzuci na nią klątwę - będzie jednym wielkim glutem a wiadomo jak to z glutami bywa!

    I przepraszam, że wtrące, ale, ale... o śluzie se pogadamy, ale mimo, że jesteście piękne i powabne to waszych gaciów oglądać nie chce! nawet po praniu :D

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam z USG. ENdo małe było 2 mm a jest 6 mm

    ale pęcherzyk na prawym jajniku jeden 25 mm!! przerośnięty raczej torbiel a drugi 20 mm i jeszcze jakiś jeden rosnący!! dostałąm podwójną dawkę progesteronu tylko nie luteina i nie duphaston.

    Oczywiście skrytykował to w jaki sposób była przeprowadzona stymulacja CLo, że za późno dostałam pierwszą tabletkę, że on proponuje 2-6 dc i że pęcherzyk 25 mm który chyba jest torbielą to przestymulowanie

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Am :) I oczywiscie pozostałe :)

    Ginka ja Ci powiem, że u mni epękaja pęcherzyki 27-30 mm, także niekoniecznie może torbiel? A nie mógł Ci dać czegoś na pęknięcie? Bo może ten 20 mm by jeszcze do owulacji doszedł? Zapytaj oże nastepnym razem. No i jak masz progesteron, to jeżeli to rzeczywiście torbiel to się szybciutko wchłonie <3

    Miłego dnia Wam życzę :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)
    Ginka, ja podzielam zdanie Ewelinki ;) może to są trzy pęcherzyki, a nie dwa + torbiel ;) Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie tej zagwozdki ;)

    Buziaki <3

    Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Witaj Am :) I oczywiscie pozostałe :)

    Ginka ja Ci powiem, że u mni epękaja pęcherzyki 27-30 mm, także niekoniecznie może torbiel? A nie mógł Ci dać czegoś na pęknięcie? Bo może ten 20 mm by jeszcze do owulacji doszedł? Zapytaj oże nastepnym razem. No i jak masz progesteron, to jeżeli to rzeczywiście torbiel to się szybciutko wchłonie <3

    Miłego dnia Wam życzę :)

    TO jest nowy lekarz i to jest stymulacja po kims sprawdzana. następną zrobię u niego nie od 5 dc tak jak teraz tylko tak jak on powiedział od 2 dc i wtedy on będzie dokładnie co 2 dni sprawdzał. Pewnie nie chciał decydować o środku na pęknięcie jak nie monitorował tego od początku. mam przyjść 15 grudnia. Wtedy okres powinnam dostać. Do tamtej larwy już chyba nie pójde.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    Ja wczoraj caly dzien siedzialam w pracy, dzisiaj od rana znow, ale szybciorem was nadrobilam:)
    Ginka mi tez sie wydaje ze pecherzyk 25mm to niekoniecznie torbiel. Badz dobrej mysli, kiedy nastepna wizyta?

    Tez jestem zdania ze nie ma co czekac do 1000 strony, nie ma opcji zebysmy wszystkie do tej pory nie byly w ciazy! Zrozumiano? To troche grozba wiec prosze sie bac!:D

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, w sumie teraz rozumiem lekarza. Może faktycznie nie chciał "sprzątać" (złe słowo, ale nie znalazłam innego) po poprzednim lekarzu.

    Broszka, no tak, jak się nie da prośbą, to trzeba groźbą :D oby się jajniory, plemniory i te inne słuchały :P

    Miłego dnia ;)

    Marleni, Broszka, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ginka, w sumie teraz rozumiem lekarza. Może faktycznie nie chciał "sprzątać" (złe słowo, ale nie znalazłam innego) po poprzednim lekarzu.

    Broszka, no tak, jak się nie da prośbą, to trzeba groźbą :D oby się jajniory, plemniory i te inne słuchały :P

    Miłego dnia ;)

    Jasne ja go rozumiem, wcale się nie dziwie że nie chce "sprzątać" ( słowo idealne). W sumie może gdybym wcześniej wzieła to Clo ale szkoda się zastanawiać co by było gdyby.

    Broszka, następna wizyta 15 grudnia w pierwszym lub drugim dniu nowego cyklu

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, nie ma sensu gdybać, ale ja bym tak do końca nie przekreślała tego cyklu ;) Cuda naprawdę się dzieją ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Ginka - Little ma racje - no wclae nie znaczy, że jeszcze nie pęknie, ten duży ni emusi być torbielą różnie bywa <3

    Broszka postraszyłaś, to rzeczywiście musimy być w ciąży do 1000 strony :)

    littleladybird, Broszka lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    No właśnie Ginka - Little ma racje - no wclae nie znaczy, że jeszcze nie pęknie, ten duży ni emusi być torbielą różnie bywa <3

    Broszka postraszyłaś, to rzeczywiście musimy być w ciąży do 1000 strony :)

    <3 <3 <3

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    czEść Dziewczyny :)

    Ginka powtórzę to jeszcze raz - cieszę się, że reagujesz na CLO.
    Twój przypadek jest kolejnym potwierdzeniem jak lekarze podchodzą do nas przedmiotowo, i jeśli same o siebie nie zadbamy to nikt na pewno o nas nie zadba.
    Czułam że jednak ten 5 dc to w Twoim przypadku za późno, a usg było zdecydowanie za wcześnie.
    Dziewczyny jak mają długie cykle to dostają w 5 dc aby nie robić dużego szoku dla organizmu :)

    Teraz trzymam kciuki, żeby ten nowy dochtor wziął sprawy w swoje ręce, bo trzeba pamiętać że CLO można brać w ciągu tylko do 6 miesiecy - i w takim razie każdy cykl jest ważny, a przez taką larwę masz jeden cykl bardzo zestresowany. Ale wiem że jeszcze nic straconego, i może się za parenaście dni zaskoczysz :)

    Marleni, co racja to racja lekarze mają w większości nas gdzieś, odwalić wizyte i gdzieś mają co dalej będzie.




    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre to, ale niestety prawdziwe :/ ja naprawdę zaczynam żałować, że nie mam monitoringu. Zapłąciłąbym tej lekarce nawet 150zł byle mnie wcisnęła na usg :/ ale niestety nie dało rady. a jak zapytałam ją czy moje wyniki progesteronu w 7dpo w dwóch owulacyjnych cyklach nie są za niskie, to odpowiedziała tylko: "mogło tak być" O.o

    Druga ginka, która pierwotnie miała prowadzić moją przyszłą ciążę, też nie chciała mnie wcisnąć w tym tygodniu na usg. Powiedziała, że najwcześniej 8 grudnia ma wolne. a to przecież byłoby 10 minut wizyty. Chciałam tylko zobaczyć co tam w środku się dzieje. Powiedziałam jej jak wygląda sytuacja, ale nie dała się ubłagać :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Przykre to, ale niestety prawdziwe :/ ja naprawdę zaczynam żałować, że nie mam monitoringu. Zapłąciłąbym tej lekarce nawet 150zł byle mnie wcisnęła na usg :/ ale niestety nie dało rady. a jak zapytałam ją czy moje wyniki progesteronu w 7dpo w dwóch owulacyjnych cyklach nie są za niskie, to odpowiedziała tylko: "mogło tak być" O.o

    Druga ginka, która pierwotnie miała prowadzić moją przyszłą ciążę, też nie chciała mnie wcisnąć w tym tygodniu na usg. Powiedziała, że najwcześniej 8 grudnia ma wolne. a to przecież byłoby 10 minut wizyty. Chciałam tylko zobaczyć co tam w środku się dzieje. Powiedziałam jej jak wygląda sytuacja, ale nie dała się ubłagać :/

    Little, widzisz ta moja też picka, zrobiła jedno w 10 dc i kreske na mnie postawiła a terminy do niej były poprostu nie chciała, a poszłam wczoraj do innego i takie kwiatki wyszły, że się nie spodziewałam. Ja poszłąm wczoraj i wprost powidziałam jak ta stymulacja wygląda i czy on się podejmie mnie postymulować i siętym zająć i sam stwierdził, że usg co 2 dni w następnym cyklu itp. A jak będzie to zobaczęza miesiąc Wszystko zależy od lekarza

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, a wystarczą tylko dobre chęci :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, gdzie się podziewasz? Co słychać u Ciebie? Odezwij się czasem ;)

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dzień dobry :)

    Ja już po śniadanku :) Zaraz jedziemy do mieszkania, a później się zameldować.

    Ponawiam pytanie Little, Płatku gdzie Jesteś? :*

    Little współczuję, że trafiałaś wczoraj na odmowę..
    Dzisiaj dopiero wszystko nadrobiłam, więc wybacz ;)

    Milego dzionka życzę <3

    Dzień dobry AMelciu,

    pwodzenia przy meldunku :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry <3

    Am, wybaczam :D chociaż wcale się nie gniewam ;)

    Miłego dnia <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho tu cicho tam ej gdzie wy jestescie ? nie zostawiajcie mnie samej

‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ