X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki:)

    A u mnie ze tak brzydko powiem dupa blada-czekam nadal na @. Test robilam w sobote-oczywiscie negatyw.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka, znam to uczucie, gdy test wyszedł negatywny, a @ nie chce przyjść ;/ frustrujące... wspieram <3

    Mal, Am, ja to często tu zaglądam, ale jakoś nie mam bladego pojęcia, co napisać ;) na fb czuję się swobodniej ;)

    Broszka, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo. Wygadam się tam, niewiem co dodać tu.

    No i pokusiłabym się o stwierdzenie - baaardzo swobodnie w pokoju jest ;)

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz Little - najgorsze jest to, że moje cykle były średnio 30-dniowe, zdarzały się nawet 25-dniowe, a odkąd zaczęłam się sobie przyglądać i mierzyć temperaturę - zrobiły się 40-dniowe. No oszaleć idzie:P

    Ano właśnie - wszystkie mi uciekłyście jak tylko się tu pojawiłam:P Cały wątek przeczytałam a wy wyimigrowałyście na jakieś fejsbuki :D

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam to samo, moje cykle średnio trwały 30-35 dni (mała regularność w ich nieregularności), a odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko i zaczęłam dokładne obserwacje, moje cykle powariowały. zdarzały się prawie 50-dniowe i nawet 17-dniowe :/

    Broszka, dzięki Tobie nasz wąteczek jeszcze żyje (brawo Ty), czasem coś skrobniemy, rzucimy radą, jak trzeba to wesprzemy, albo postawimy do pionu ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawiłaś się zdeczka za późno ;) Trza było do nas uderzyć jak był wogóle luźny zamysł o założeniu fb, może pomysł ten zginął by gdzieś w czeluściach rozmów ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Little jak się czujesz przed testowaniem? Kurczę tak sobie myślę, że to chyba jednak psycha tak działa, no bo co? Niby człowiek się nie stresuje tym jakoś bardzo, ale tu mierzenie, tu trzeba trafić w owu i tak jakoś samo wychodzi:P

    Miałam się odezwać jak przeczytam całość, akurat jak kończyłam to u was narodził się pomysł z fb. Cóż, nie wstrzeliłam się:P

    littleladybird lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Ja też życzę miłego dnia!!!

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Broszka, ja do końca nie wiem, jak się czuję... Teraz może trochę odpoczywam od myślenia o owulacji i o wstrzeleniu się z seksem. Nic więcej nie mogę zrobić, pozostaje tylko czekać. Niedziela coraz bliżej. Są chwile, że jestem bardzo spokojna, a czasem przychodzi moment, że panicznie zaczynam się bać porażki :/ Jestem nerwowo-spokojna lub spokojno-nerwowa :P Dodatkowo czasem mam wrażenie, że się udało, a za chwilę jestem pewna, ze jednak się nie udało :P i choćbym chciała skutecznie wyrzucić to wszystko z głowy to uczciwie przyznaję, że nie potrafię. Jeszcze 4 dni ;)

    Am <3
    Ginka <3

    Miłego dnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 08:13

    ewelinka2210, Amelia San, Broszka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami :) no nie udało mi się wczoraj na ten monitoring iść, ale od wczoraj czuję ból owulacyjny, także nie jest źle, bo zastrzyk i tak bym wzięła wczoraj, a owulacja w tym czasie sama przyszła :) Także troche kasy zaoszczędzone, ale w nastepnym miesiącu musze sie umówić wcześniej, choć juz sama nie wiem, czy ten zastrzyk na pęknięcie jakoś duzo daje, no ale coś próbować trzeba :)

    Miłego dnia Wam życzę :)

    P. S. Co do fb - nie mm czasu na to :( W pracy nie moge wejść, chyba że z telefonu, czasem coś zaczynam czytać, ale tego tam to się nie da nadrobić :D Za dużo info, cięzko nawet się odnieść do każdej wiadomości - na fb powinno byc wielocytowanie :) Także ja będę chyba częsćiej tutaj :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) stare, ale jakże prawdziwe ;)
    Trzymam kciuki ;) może wizyta w przyszłym miesiącu będzie miała już inny charakter? :D

    O właśnie, na fb brakuje mi możliwości cytowania ;)

    Dzięki Am <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 08:49

    Amelia San, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak jestem w pracy to też łatwiej na forum, bo fb w pracy mogę tylko na komórce tak jak Ty Ewelinka :)

    Dziękuję Amciu za kciuki :)

    Broszka pisz tutaj, cały czas tu zaglądamy :) Ba! ja pierwsze co robię rano to wchodzę na forum <3

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też najpierw zaglądam na forum :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy, kasa zaoszczędzona, zastrzyk by owulacje wywoł za dwa dni, a boleć zaczęło wieczorem, więc ona by może jeszcze nie widziała, że się szykuje.

    No Little ja mam ogromna nadzieję, że u Ciebie będzie plusik, tak samo u Marleni, a potem u Ginki, bo już też po owulacji, no i tak dalej po kolei za każdą trzymam kciuki <3

    Broszka a jak prolaktyna? Miałam znajomą, u której cykle też zaczęły szaleć przy staraniach, bo jej ze stresu prolaktyna skakała - pomógł castagnus (albo sobie to wkręcała ;)), ale warto sprawdzić.
    a może jeszcze @ nie przyjdzie? Tego Ci mocno życzę <3

    Ginka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little ja mocno ci kibicuje i zaciskam kciuki:D Mamy chyba troche podobny problem wiec tym bardziejczekam na wszelkie wiesci od Ciebie:)

    Amelko dziekuje, dzisiaj temperatura spadla, wiec mam nadzieje ze ta okropna @ jest tuz tuz:)

    A moj maz mnie wyprzytulal od rana bo snilo mu sie ze jestem w ciazy, z trojaczkami! Ale najlepsze jest to ze coreczke juz urodzilam, a dwojka jeszcze czekala na swoja kolej:D

    Ginka, littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko nie bylam jeszcze na badaniach, czekam na drugi dzien cyklu zeby od razu zrobic caly komplet:) ale podejrzewam ze z prolaktyna bede miala problem, bardzo duzo sie stresuje niestety. Akurat staraniami najmniej, najbardziej praca. Ale nie moge zmienic:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka sama wymyśliłaś pomysł z fb :D

    Ja mimo wszystko będę częściej tam. Jak dla mnie lepsza bezspinowa atmosfera, a to lubię.

    Miłego dnia wszystkim.

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka, dziękuję ;) Świetny sen ;)
    Ja w pracy też jestem bardzo nerwowa i wcinam sobie niepokalanka ;) nie zaszkodzi a może bardzo pomóc ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to musze sobie go zakupic:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszy jest ponoć chasteberry fruit ze swansowa ;) ja taki kupiłam dla siebie. Brałam też castagnusa, ale on ma małą dawkę ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ