X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Male no wiem, wiem :) To było głównie po to, żeby isębie pooglądac bez problemów, że ktoś tu nieproszony może zajżec :) J ana pewon będę na fb zaglądac, ale jak juz pisałam/mówiłam - trudniej mi tam z pracy, a z telefonu, to masakra, bo jak chce dać lubię to, mnie od razu zrzuca nie wiadomo gdzie, strone musze przewijać po sto razy - no nie mam czasu :( Ale jakoś to przecież ogarniemy :) Tylko się nie gniewajcie jak na fb tylko wrzucę jakieś zdanie co u mnie, a do Was nawet nie odpisze, albo kogoś pominę, bo mi zwyczajnie to po prostu ucieka jak już nawet Was nadrobię. A też nie mogę siedzieć cały czas nawet w domu - tam się dyskusja rozwija w zastraszającym tempie, a tu mogę spokojnie wszystko nadrobić :)

    Jeszcze tyle godzin w pracy - jaoś mi się dłuzy ten dzisiejszy dzień...

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Little, wlasnie mialam pytac ktory to dokladnie, bo gdzies juz czytalam ze swanson najlepszy:) uprzedzilas mnie:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka, luzik ;) ważne, że zaglądasz i skrobniesz coś o sobie ;) ja to często sprawdzam, która nie pojawiła się przez cały dzień ;) żeby nie zapomnieć, ile nas jest :P

    Mi też czas strasznie się dłuży... :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko to moj maz mial ten sen, ale ja tez bym sobie chetnie tak posnila:):):)

    Marleni ja niestety nadal czekam na nowy cykl, ten mi sie dluuuzy i dluzy i juz mam go dosyc. Chce w koncu zrobic badania, meza poslac tez i ze wszystkimi wynikami do gina, zobaczymy co on na to. Tylko wkurze sie jak malpa przyjdzie w piatek, bo ani w sobote ani w niedziele nie zrobie badan...bardzo sie wkurze, zeby gorzej tego nie nazwac...
    A u Ciebie jak w tym cyklu? Bo dawno tu nie pisalas jak tam u Ciebie. Pamietam Twoich trzech dochtorow-co wymyslili?:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualuzacja-przyszla malpa:) jutro biegne na badania, trzymajta kciukasy!:D

    littleladybird lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny miłego dnia

    Broszka trzymam kciuki! zrobisz badania i będziesz działała. Informuj na bieżąco

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z Wami :)

    Broszka <3 Niech wszystkie badania wyjdą po Twojej myśli :)

    Ja po owu, wczoraj był chyba szczyt, ewentualnie w poniedziałek. Umówię się do tej mojej lekarki juz teraz, bo mam 14 dni lutealną, więc wiem kiedy to wypadnie wszystko. Choć powiem Wam, że już nie wiem, czy jest sens do niej chodzić - tzn. ona nie ma już pomysłu a jakoś nie może tego przyznać, ostatnio mi mówiła, że jak się nie uda po tym kolejnym z lamettą, to będziemy próbować naturalnie, bo to już będzie 6 cykl ze stymulacją. No ale co mi da to naturalnie, jak nie zaskakuje?
    Coraz poważniej myślę o napro, bo chcę znaleźć przyczynę tego, że się do tej pory nie udawało.

    Miłego dnia Wam życzę :) Trzymajcie się :)

    Edit: Ale w ciąży to będę dalej do niej chodzić, bo w sumie jest spoko, dużo wie, tylko szkoda, że ni emoże tak naprawde się przyznac, że juz się nie da nic zrobić wg niej, więc nich coś dalej zaproponuje - klinikę itd, cokolwie, ale nie tak, że dwa lata prawie miną, a oa mnie będzie monitorowac przez dwa kolejne i tyle :) U mnie nie znajdę lepszego lekarza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 09:36

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Broszka, kciuki za badania <3
    Ewelinka, ja mam nadzieję, że ten ostatni stymulowany okaże się szczęśliwy <3
    Am, niech Ci czas w pracy szybko zleci <3

    Miłego dnia <3

    ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little no jeszcze następny będzie stymulowany, ale serio - u mnie to nie jest to co problem powoduje chyba, już prędzej te niepekające pęcherzyki.

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny!:)

    Ewelinko a mialas kiedys po stymulacji podawane zastrzyki na pekniecie pecherzyka? Skoro to podejrzewasz ze moze byc przyczyna?

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mea kulpa. Wybacz, nie doczytałam ;)
    A w tym cyklu pękł samoistnie, prawda? Dobrze kojarzę, że nie dałaś rady jechać na wizytę?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Dzieki dziewczyny!:)

    Ewelinko a mialas kiedys po stymulacji podawane zastrzyki na pekniecie pecherzyka? Skoro to podejrzewasz ze moze byc przyczyna?
    Broszka no miłam dwa razy, teraz też miałam mieć, ale nie udało sie wcześniej monitoringu ustalić, ja powinnam mieć około 9 dc. Teraz nie wiem jaki był pęcherzyk, może za duzy może nie. Czasem nie przerastały a czasem tak, nie mam reguły u mnie.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Mea kulpa. Wybacz, nie doczytałam ;)
    A w tym cyklu pękł samoistnie, prawda? Dobrze kojarzę, że nie dałaś rady jechać na wizytę?
    Tak samoistnie, tzn. u mnie nie jest problem z pękaniem, tylko z tym, że za duże rosną. Bo pękają zawsze :)

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A dla mnie FB jest o tyle wygodniejszy, że moge z telefonu przeczytać,odpisać, bo jeśli chodzi o OF, to mam nadzieję że kiedyś zrobią wersję mobilną. Bo nieraz z telefonu się produkowałam a mi tak ucięło wiadomość, że było tylko pierwsze zdanie :( Ale wszystko idzie do przodu to i może tu się rozwinie strona mobilna :)

    Też liczę na jakąś aplikacje OF, bo korzystanie z telefonu nie jest wygodne. Mi nie ucina wiadomości, ale przestawia litery. Albo coś pisze i część tego zdania ląduje w środku poprzedniego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 12:04

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko i wszystkie badania zrobione, Twoje i malza? Wszystkie wyniki w porzadku? Moze warto to skonsultowac z innym lekarzem, ktory spojrzy na to swiezym okiem? Moze warto jechac do kogos kilkanascie kilometrow dalej?

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Ewelinko i wszystkie badania zrobione, Twoje i malza? Wszystkie wyniki w porzadku? Moze warto to skonsultowac z innym lekarzem, ktory spojrzy na to swiezym okiem? Moze warto jechac do kogos kilkanascie kilometrow dalej?
    To bym musiała jechać kilkadziesiąt kilometrów dalej, bo ja w dużym mieście mieszkam, dlatego myslę o tej napro jeszcze. No wszystko ok, histeroskopia zrobiona, hsg zrobione, kiedyś mialam laparo, a teraz cisza. Najdziwniesze, że we wcześniejsze ciże prawie bez problemu zachodziłąm, ja serio myślę, że może po prostu już stara jestem i zaczęly mi pęcherzyki przerastać. Jak niektóre są za duże, to cykle stracone, a może duzo takich było?

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Cudownego dzionka!

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja Wam życzę miłego dnia :)

    Ale tu cicho...

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina ja tu raczkuje i nie wiem co jeszcze mozna zrobic, ale moze dziewczyny ktore lepiej znaja sie na rzeczy cos doradza? Najgorsze co moze byc to to ze wszystko jest niby w porzadku, ale ciazy nadal nie ma...

    Bylam dzisiaj na badaniu,.meza tez poslalam, jutro wyniki:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ