X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Broszka, Am i pozostałe - spełnienia marzeń :) no i tego wiadomo jakiego jak najszybciej ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zajrzałam do pamiętnika 100krotki - idźcie też i zobaczcie jak wspaniale jej zaczął się ten Nowy Rok:)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

    Ja dalej chora, dziś dostałam wreszcie @ w poniedziałek zadzwoni do szpitala i postaram się przełożyć termin HSG...

    Miłego popołudnia dziewczyny :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • _Mi_ Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny podczytuje was nadal, także wszystkiego najlepszego w tym nowym roku! oby w koncu okazał się szczęśliwy...

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wracaj do zdrowia <3
    Mi również życzę Ci wszystkiego dobrego :)

    _Mi_ lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawno mnie u was nie było. Zaglądam dziś a tu taka niespodzianka. Gratulację dla 100krotki, dzielnej mamy :)

    Broszka lubi tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni nie czytaj inernetow, w takim wypadku nigdy to nie pomaga. Porozmawiaj jutro z lekarzem, bedziesz spokojniejsza:) Trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku!

    Witaj Platku:) teraz czekamy na kolejna zaciazona na naszym watku. Dziewczyn nie ma-widac juz nad tym pracuja:D

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni to daj znać co i jak. Ciekawe co to znaczy to niejednorodne endometrium... Ja już też po owulacji (chyba, bo zaczęłam obserwować się modelem creightona i mam dalej śluz płodny ;/) Ale to już widziałam któryś cykl - ciekawe co to oznacza - może za jakiś czas się dowiem :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D wszystkiego dobrego w Nowym Roku <3 Płatku, miło, że czasem zaglądasz ;)

    Marleni, kciuki za USG <3

    Miłego dnia <3

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Marleni nie czytaj inernetow, w takim wypadku nigdy to nie pomaga. Porozmawiaj jutro z lekarzem, bedziesz spokojniejsza:) Trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku!

    Witaj Platku:) teraz czekamy na kolejna zaciazona na naszym watku. Dziewczyn nie ma-widac juz nad tym pracuja:D

    W wątku sa dwie zaciążone ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni, trzymam kciuki za badania :*

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Hejo :)

    ciężko stwierdzić o co kaman, ale po 16 mam usg to się dowiem :)

    oho model Creigtona a co to oznacza? muszę poczytać o co chodzi. Ja biorę luteinę dopochwową i ciężko zaobserwować śluz. Ale mam nadzieje ze u Ciebie ta metoda przyniesie oczekiwane rezultaty :)
    Mój mąż dziś idzie na USG zobaczymy czy wszystko w porządku, czy ta zaburzona morfologia jest przez np. żylaki,.
    Najgorzej że on już miał to usg i wie co go czeka ... dlatego tak długo się opierał, ale przyparłam go do muru i bez piśnięcia idzie dziś pokornie :)
    Ech ci faceci, USG sie boją ;). Mój też miał i nawet nie było dyskusji. Po prostu ma zrobić i koniec. Ja gorsze rzeczy przechodziłam.

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    W wątku sa dwie zaciążone ;)

    Elmalia o Tobie wiem, bo gdzieś na forum się natknęłam, gratuluję:) Kto jeszcze?:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • _Mi_ Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Wedmoczka wracaj do zdrowia <3
    Mi również życzę Ci wszystkiego dobrego :)

    dziekuje :*

    dziewczyny... jestescie dowiadczone, powiedzcie jakie zrobic badania meskie przed wizyta w klinice?

    wiem, badanie nasienia, ale komputerowe? starczy? morfologia w tym jest czy nie?
    pracuje nam moim facetem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 02:29

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Elmalia o Tobie wiem, bo gdzieś na forum się natknęłam, gratuluję:) Kto jeszcze?:)

    Dziękuję :)
    Jeszcze Kasandra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 13:26

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni cieszę się, że po usg wszystko się wyjaśniło i co najważniejsze - wszystko jest w porządku! Tak trzymać i zaciążać proszę:D

    Czyli mamy na wątku 2 ciężarne plus Lenkę już urodzoną:) No to dalej dziewczyny, kto miał być następny?:)

    Ja miałam dzisiaj mega fatalny dzień i bardzo się cieszę, że już się kończy! Miłego wieczoru :)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Am ją też mam taka nadzieję :-) czekam na nowe szczęścia na naszym forum niecierpliwie :-)

    Milego dnia życzę ;-)

    Maleficent, Broszka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemandero!
    Dawno tu nie zajrzałam :D a że moje zębiszcze daje mi już żyć i pozostaje w fazie uśpienia bólowego, to pora powrócić z positiv enerdży ;)

    Pewnie, że dołączy weszłyśmy w Nowy Rok, więc będzie wysyp dwóch kresek :)

    Ja też trzymam kciuki za niedługo-testujące, muszę polatać po wykresach żeby ogarnąć, jak się sprawy mają ;)
    Miłego dnia!

    Broszka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Dzien dobry :-)

    Am ją też mam taka nadzieję :-) czekam na nowe szczęścia na naszym forum niecierpliwie :-)

    Milego dnia życzę ;-)

    Eeee co znikasz? opowiadaj jak tam sobie matka polka radzi :-)

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    A ja ze dawno nie sikalam na zadne patyki to zrobie testa w sobote! Mozecie trzymac kciuki:)
    I boje sie ze w tym miesiacu jednak nici z mojego hsg, bo zeby zrobic badanie przed zabiegiem powinnam dzisiaj, najpozniej jutro dostac @. A na razie nic nie slychac. Takze Little bedziesz pierwsza:) bede czekala na Twoja relacje:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ