X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę, że chociaż ten problem jest z głowy i nie musimy się nim martwić.

    A w poniedziałek mam wizytę u endo:) Przez telefon wydała się sympatyczna, jak powiedziałam, że wyniki tarczycy nie do końca ok to od razu spytała czy jestem w ciąży i gotowa była mnie przyjąć jeszcze dzisiaj :)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Amelciu :) Ja Wam również życze miłego dnia :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) Nijak właściwie :) Tylko marzę o jutrze, żeby się w końcu rano wyspać :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Am no poszło wam błyskawicznie :-) superasnie :-)

    U nas ok jaj narazie :-) wiercipietkowi się aż tak bardzo nie spieszy co mnie cieszy :-)
    A jutro już oficjalnie mamy ciążę odnoszona :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 10:32

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni powiem Ci, że mnie bardzo zaskoczyłaś... Moja lekarka właśnie zachwalała letrozol, że to niby lepszy lek niż clo, bo nie upośledza endometrium i produkcji śluzu, że właśnie w USA jest cały czas stosowany, a u nas ma dopiero wejść jakby oficjalnie, bo na razie to nie jest lek do stymulacji, tylko na raka piersi. Ale że oddziaływuje na inny ośrodek niż clo. W ulotce pisze, że nie można stosować w ciąży i okresie karmienia piersią, ponieważ może mieć szkodliwy wpływ na dziecko, ale my przecież stosujemy PRZED ciążą. Bo to niby miałoby znaczyć, że letrozol wpływa negatywnie na komórki jajowe przed ich zapłodnieniem?

    Miłego dnia Wam życzę :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni tu jakieś badania znalazłam - http://www.grsail.com/letrozol-i-plodnosc/
    Z tego artykułu wynika, że jeżeli już nie stosujemy w ciąży to jest ok.
    A Twój lekarz coś mówił na ten temat? Pytałaś go?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten o którym piszesz też widziałam, tylko nie kojarzę z którego jest roku - muszę sprawdzić, moze z wcześniejszych lat niż te, które mówią, ze jest ok? A już powinnaś letrozol stosować?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni <3 nie wiem, lekarze by nam chyba tego nie przepisywali, gdyby istniało jakies ryzyko. Mocno trzymam kciuki za Twój cykl <3 <3 <3

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana sprawdziłam to i na 2 cyklach z cło miałam owulację 13 dc, a przy 5 z letrozolem też na początku w 13 dc, a ten i poprzedni w 11, ale mi się czasem nawet w 10 pojawiała. Ale w cyklach z clo wydłużyła mi się lutealna raz do 16, w każdym biorę luteinę, a mam teraz lutealną po 14 - po odstawieniu luteiny 1-2 dni później @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 20:19

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha - i u mnie jeszcze na letrozolu dojrzewa jeden pęcherzyk, na clo były dwa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 20:18

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Am cieszę się, że tak szybko poszło Wam z remontem - lekkiej przeprowadzki życzę:) Ja już swojej nie mogę się doczekać, bo denerwuje mnie ta ciasnota! Ale do tego jeszcze duuużo czasu.

    100krotko super, że czujecie się z Lenką dobrze:) Twoja Mała będzie miała mój znak zodiaku, bo ja też urodziłam się w styczniu - to super dziewczyna będzie, mówię Ci!:)

    A mój małż napalił się na bliźniaki i ja mam mu je urodzić i koniec kropka:P Powiedział, że ma taką armię, że nie widzi innej opcji - tylko bliźniaki:D

    I zrobiłam sobie wczoraj taki mega smaczny obiad, aż w samozachwyt popadłam, że bezgluten mi się taki udał:)

    Czujecie w tym roku święta?

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Ale tu cisza...

    Broszka skoro tak mówisz to Ci wierze :-D napewno masz rację :-)

    Powiem Ci że gdyby nie to że u mnie w domu już stoją ustrojone choinki to nie czuła bym klimatu świat dziś piękna pogoda słonko święci ciepło

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj cisza, wszyscy pewnie pichcą świąteczne dania, ubierają choinki i robią porządki:) A Amelka się przeprowadza:)

    Święta Święta, ja kompletnie ich nie czuję, zresztą dla mnie co roku jest to bardzo trudny czas, mnóstwo pracy i w domu już na nic nie mam siły.

    100krotko gratuluję donoszonej ciąży - super:)

    Ja jutro pędzę po pracy do endo, pojutrze do gina, żeby mnie podejrzał.

    A Wam wszystkim życzę udanych przygotowań:) Mi jeszcze zostały ostatnie prezenty do kupienia-idę nad nimi pomyśleć:P

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Miłego dnia Wam wszystkim życzę :) Ja jezcze jutro do pracy i wolne do przyszłego tygodnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 21:41

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, również życzę miłego dzionka :))

    ewelinka2210, Ginka lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja Wam również życze miłego dnia, jeszcze tylko dziś do pracy i wolneeee :D Jeeee :) Dziś @ dostałam - szukajc pozytywów - będe mogła się przez święta napić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 12:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ewelinka szukajc pozytywów -też będe mogła się napić w święta , wczoraj @ przyszła ;)

    Marleni , dziękuję <3

    Marleni, Male, Little, Ewelinka, Ginka -Niech świąteczny czas przyniesie Wam spokój, miłość, szczęście <3 Niech Wasze najbliższe cykle zaowocują <3 Tego Wam życzę całym sercem :) :* <3


    Am <3
    Jak to się stało - okres? Przecież niedawno miałaś dziada, ja to byłam przekonana, że jeszcze czasu, że huhuh :/ Nie lubię!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am <3 Mal, ja coś czuję, że naprawdę uda Wam sie zajść w tym samym czasie ;) czyli już niedługo :D

    Amelia San, Maleficent lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Am <3 Mal, ja coś czuję, że naprawdę uda Wam sie zajść w tym samym czasie ;) czyli już niedługo :D

    Było by bjutiful i jeszcze parkę (do żeniaczki|) to już wogóle najs :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2015, 10:41

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 443 444 445 446 447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ