X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę Wam miłego dnia i udanego weekendu :)
    Male jak tam po powrocie do pracy? <3 Moc Bavarii musi pomóc :D

    Ale u nas ładnie śnieg sypie :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Little mam nadzieje ze na hsg wcale nie bedziesz musiala isc:) Trzymam kciuki! A mialas w tym cyklu usg, czy tylko badanie estradiolu?

    Dziękuję <3
    Miałam tylko usg w 9dc, potem w 15dc badałam estradiol, a resztę odpuściłam ;)

    100krotko, suwaczek super ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Little, jak wyniki?:)

    Milego dnia wszystkim i trzymajcie kciuki zebym jutro nie zapomniala zatestowac:P

    Marleni lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka, trzymam kciuki :D

    Mój wynik etsradiolu w porównaniu z poprzednim cyklem był słaby - 118 pg/ml w 15dc (poprzednio 186pg/ml w 9dc)

    Między innymi przez ten wynik twierdzę, że owulacja była później ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny progesteron ;) estradiol też ładny i wg moich norm nie jest za wysoki :D suplementujesz w tym cyklu hormony?
    Prolaktyna jak marzenie :D ciekawe jaka jest u mnie, chyba sobie zbadam i sprawdzę czy niepokalanek pomógł :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Piękny progesteron ;) estradiol też ładny i wg moich norm nie jest za wysoki :D suplementujesz w tym cyklu hormony?
    Prolaktyna jak marzenie :D ciekawe jaka jest u mnie, chyba sobie zbadam i sprawdzę czy niepokalanek pomógł :D

    Ja biere luteine - i progesteron dwukrotnie wyższy niż w cyklu naturalnym (23 w cyklu naturalnym)
    Estradiol wyższy bo biere estrofem
    Prolaktynę zbadałam bo biorę cyclodynon (niepokalanek) i chciałam sprawdzić jak na niego reaguję - bo wcześniej brałam castagnusa. I za niska prolaktyna też nie jest dobra, na czystym cyklu mam ok 15.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładnie na Ciebie wszystko działa ;) jeszcze niech tylko efekt będzie w postaci ciąży <3
    Ja w czystym cyklu miałam prolaktynę w 3dc na poziomie 23.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoki mam estradiol bo miałam więcej niż jeden pęcherzyk a wtedy jest wyższy, są tam jeszcze jakieś drobnicowe a one podwyższają wynik :)
    Albo jak jest torbiel, ale tego się nie obawiam bo w poniedziałek miałam dokladne usg :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko sprawdzone, więc pozostaje tylko zaciskać kciuki i czekać na dwie kreski ;) mógłby się trochę rozruszać nasz wątek, coś za mało tu zaciążonych ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) i na Twoją (bo Ciebie miałam na myśli <3 )
    U mnie nic nie jest sprawdzone :P tylko ten słaby estradiol :P nie mam pojęcia, czy owu była. Nie wiem, czy jakieś torbiele się nie przypałętały, z moim szczęściem to bardzo możliwe ;) Tylko cycki mnie bolą-to jest pewne ;) gram w rosyjską ruletkę :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie a jaki estriadol jest dobry i wskazuje o przebytej owulacji a jaki za słaby? :) Bo ja tez chce iśc zbadac razem z progesteronem w poniedziałek.

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic nie badałam, trochę żałuje ale może lepiej dla mnie, będę spokojniejsza :) a takto bym schizowała, że znowu źle, w następnym cyklu nie mierze temperatury. Teraz miałam nie mierzyć ale mierzyłam. i powoli znów ogarnia mnie strach przed rozczarowaniem, którego jestem pewna :(

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    No właśnie a jaki estriadol jest dobry i wskazuje o przebytej owulacji a jaki za słaby? :) Bo ja tez chce iśc zbadac razem z progesteronem w poniedziałek.

    Mój gin-przystojniak powiedział, ze estradiol od 200-400 świadczy o owulacji ;) (badany w czasie okołoowulacyjnym)
    Marleni wrote:
    Kiedy miałas początek cyklu?
    14 grudnia ;) dziś 26 dc i w pierwszej wersji za 2 dni miała być @, ale na 95% wiem, że jej nie będzie ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    A ja nic nie badałam, trochę żałuje ale może lepiej dla mnie, będę spokojniejsza :) a takto bym schizowała, że znowu źle, w następnym cyklu nie mierze temperatury. Teraz miałam nie mierzyć ale mierzyłam. i powoli znów ogarnia mnie strach przed rozczarowaniem, którego jestem pewna :(

    Ginka, ja podjęłam decyzję o niemierzeniu i przyznam szczerze, że wkurzało mnie to na początku. Walczyłam sama ze sobą, by nie sięgnąć po termometr. Teraz jest łatwiej :) chociaż nadal zastanawiam się co rano: "ciekawe jaką mam temperaturę?" :P ale nie mierzę i jednak jestem spokojniejsza. Z czystym sumieniem: POLECAM :D

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie jaki powinien byc wynik po owulacji, około 7dpo?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    A wiecie jaki powinien byc wynik po owulacji, około 7dpo?

    Mogę sprawdzić na normach labo jak wrócę do domu ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni- skarbnica wiedzy :)

    Marlenuś do którego dnia bierzesz estrofem?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marleni, te normy to znam, ale myslałam, że wiecie jaki powinien być najlepiej, bo ja np. tsh też mam "w normie" , a w sumie za wysokie na starania. A kiedyś miałam estriadol około 75 po owu i że to niby za niski, żeby świadczył o dobrze przebytej owulacji.

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam skończyć razem z duphastonem czyli 27 dc.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kotuś ja biorę estrofem do testowania, i jak okaże się że jest ciąża to jeszcze będę brała.

    aaa, Ewelinka ja napisałam wcześniej, że najlepiej mieć powyżej 200
    No ale to 200 to zaraz po owu, czy właśnie 7 dpo? Bo ja mialam w 7 dpo 75, a w 10 dpo 10, także średnio chyba było. To 200to zaraz po owu czy właśnie wtedy co progesteron badać mamy?

‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ